škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti inceleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ntv de 0-100 programında skoda yetiyi iecnledikleri bölümün linkini bilen veya bölüm no sunu bilen varmı yada yetiyi herşeyi ile Türkçe anlıtaldığı bir videoyu bilen varmı

Çevrimdışı dartgke

• Turbo Supercharger Inject
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
buyur hocam linki http://video.ntvmsnbc.com/#0-100-6-haziran-2010.html eğer almayı düşünüyorsanız 10 numara bir araç. 5 aydır kullanıyorum çok memnunum...

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dartgke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Artılar

-Fiyat performans olarak harika bir araç
-Yakıt ekonomisi konusunda çok başarılı (şehir dışı 100 km / 5-5,5 Litre yakalıyorum)
-Çok zevkli ve yormayan bir sürüşü var
-Geniş ferah iç hacim, kaliteli malzeme, işçilik hissediliyor
-1.2 Tsı ve dsg bu araçta çok başarılı bir kombinasyon olmuş. (bu aracı çekmiyor falan derler hikaye; hoplatıyor)  Bu donanım  ile bozuk yol-arazi ortamında peyce kullandım, memnun kaldım.
-Viraja girdiğinizde yada frene bastığınızda araç farkını hissettiriyor, güvenlikten ödün verilmemiş.

Eksiler

-Turbo boşluğu. Gaza basma ve ivmelenme arasında zamansal sapma oluyor
-Arka koltuğa yönelik monte edilen küllük üflesen açılıyor, çok ayak altında, çocuğu olan varsa muhakkak kırılacaktır
-Klima fan sesi yüksek
-Aracın tasarım vw araç satışlarına çomak sokmamak adına güdük tutulmuş
-Radyosu sanki iyi çekmiyor (swing radyo)
-Hala ucuz satılıyor olması Nissan qq ve duster ile kıyaslanmasına sebebiyet veriyor.

Özet geç derseniz; aynı segmentte bir çok araç kullandım bunun yanında  esameleri okunmaz. Yeti den sonra ancak premium suv keser. Çok memnunum,  tavsiye ederim. (elimden geldiği kadarıyla detaylı  bir inceleme yazmayı düşünüyorum zaman bulduğumda)

Çevrimdışı dartgke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gunerkan hocam ben de aracımdan çok memnunum fakat süspansiyonlarını  beğenmiyorum. Yol tutuş konusunda hiç bir eksiği yok hatta bir çok  hatchback araçtan iyi fakat konfor konusunda eksiklikleri var çok fazla  hoplatıyor. Sanırım yol tutuştan ödün vermemk için sert süspansiyon  seçmişler bu da konforu olumsuz etkiliyor yoldaki darbeleri aynen araç  içinde hissediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz aracınızın süspansiyonları  konusunda ? Bir de aracınız donanımını, aracı aldığınız fiyatı ve bayi  adını öğrenebilir miyim ? Ben 5 ay önce ATA dan active donanımlı aracımı  45.500 e almıştım...

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dartgke;259721
Gunerkan hocam ben de aracımdan çok memnunum fakat süspansiyonlarını  beğenmiyorum. Yol tutuş konusunda hiç bir eksiği yok hatta bir çok  hatchback araçtan iyi fakat konfor konusunda eksiklikleri var çok fazla  hoplatıyor. Sanırım yol tutuştan ödün vermemk için sert süspansiyon  seçmişler bu da konforu olumsuz etkiliyor yoldaki darbeleri aynen araç  içinde hissediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz aracınızın süspansiyonları  konusunda ? Bir de aracınız donanımını, aracı aldığınız fiyatı ve bayi  adını öğrenebilir miyim ? Ben 5 ay önce ATA dan active donanımlı aracımı  45.500 e almıştım...

Süspansiyon belirttiğiniz gibi bir miktar sert fakat rahatsızlık seviyesinde hissetmedim. Yol tutuşu ve konfor dengesinde ibreyi biraz yol tutuş lehine kaydırmışlar, bence iyi de olmuş. Geçen sene, bir süre dodge nitro kullanmıştım, sert süspansiyonda onu tek geçerim; sanki dört teker de makas üzerindeydi, iç organları titretiyordu :-)  

Ben de aracımı Ankara Ata'dan almıştım. 1.2 Tsı,Dsg,ambition,kapuçino bej, ilave olarak yanlara basamak taktırmıştım. Zam yağmurundan hemen önce aldığım için 51.000 TL ye mal olmuştu.