škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Metrobüs Reklamları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vatan Şaşmaz'ın oynadığı reklam :D

[YOUTUBE]0RBPdi0K29U[/YOUTUBE]

Buda Hayrettinin oynadığı gerçek metrobüs reklamı :D

[YOUTUBE]TV1zZH7OH5o[/YOUTUBE]

Süper olmuş yaa :D

masser45

• Ziyaretçi
Vatan da G'ye biniyor ama Metrobüs reklamında oynuyor. :D

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++::++::++:

Kesinlikle Hayrettin'in ki gerçek. Abartısı bile yok. :D

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç abartı yok Hayrettinin videosunda. Özellikle Zincirlikuyu da çok kavga edyorum ben bu yüzden. Oturabilmek için kapıya denk gelen yerde bekleyip bi sonraki metrobüs gelince drekt kapıya dalıyo millet,ayakkabım bile çıktı,afedersiniz ama ana avrat küfür ettiğimde oldu,zaten snirli bir yapım var,dayanamıyorum böyle durumlarda. Sistem çok güzel aslında,çok mantıklı ve rahat olması gereken bir sistem. Ama zaten sonu belli olan bir yolun bile baımını yapmıyorlar. Arabaların hepsi dökülmüş durumda.Kliamaları adam gibi soğutmuyor,otomatik şanzımanlar dökülmüş.Rampaya gelince çekmiyor zaten,hele ki Uzunçayırla Acıbadem arasındaki yokuşu çıkmak 10 dk sürüyor,araba 100 kişilikse içerde 200 kişi var,ne motor kalmış ne sağlam parça. Yazık günah yahu..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;348267
...Rampaya gelince çekmiyor zaten,hele ki Uzunçayırla Acıbadem arasındaki yokuşu çıkmak 10 dk sürüyor,araba 100 kişilikse içerde 200 kişi var,ne motor kalmış ne sağlam parça. Yazık günah yahu..
O Acıbadem-Uzunçayır arasının inişi daha da zor oluyor.:kiki: Makina kaptırıyor, şöför amca dursun diye frene abanıyor.:kiki:

Alaman gâvuru onları düz yol için yapmış. Sen haddinden fazla yükleyip bir de rampaya vurursan dökülmelerinden doğal başka ne olabilir ki.:wnk:

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vatan ciddi anlamda güzel birisi bence, adam askerliğini bile en ucra noktada torpilsiz yapan hatrı sayılır adamlardan. kendide acıklamıs rica ettiler oynadım pişman ettiler diye.

hayrettinde gerçekleri yapmış .  bitane sitede metrobus videosunun altıunda adam şunu yazmıstı, "iyiki film cekmisler allah razı olsn yoksa koltukları göremeyecekdim hiç" adam yani hiç oturamamıs bırak koltugu bile görememeiş :D :D

ama gel görki bizlere cok fazla bu sistem daha kötülerine layığız.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milletle kafa buluyorlar (argosunu yazamadım)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;348337
O Acıbadem-Uzunçayır arasının inişi daha da zor oluyor.:kiki: Makina kaptırıyor, şöför amca dursun diye frene abanıyor.:kiki:

Alaman gâvuru onları düz yol için yapmış. Sen haddinden fazla yükleyip bir de rampaya vurursan dökülmelerinden doğal başka ne olabilir ki.:wnk:

Hollanda malı olanları hiç gitmiyordu o rampalarda bir bir döküldüler :D Şimdi kısmen düzlük olan yerlerde kullanıyorlar :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;348511
Hollanda malı olanları hiç gitmiyordu o rampalarda bir bir döküldüler :D Şimdi kısmen düzlük olan yerlerde kullanıyorlar :D
Netherlandlar orada tırtladılar. Okmeydanı' na çıkan rampayı da zorla çıkıyorlar.:wnk:

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;348517
Netherlandlar orada tırtladılar. Okmeydanı' na çıkan rampayı da zorla çıkıyorlar.:wnk:
okmeydanı geçilmez okmeydanı forever :d memleketim ya :d

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SekoLive;348528
okmeydanı geçilmez okmeydanı forever :d memleketim ya :d
Sabahları Halıcıoğlu' nda arkadan aynı hat geliyorsa hiç durmuyorlar.:kiki: