škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaglama icin WD40 kullanin. Kalinti birakmaz, yapisma kirlenme yaratmaz, asindirici da degil.
Tabi boyaya gelirse silin yine de, gunesle beraber uzun sure ne yapar deneme yapmaya gerek yok.

Çevrimdışı cameron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın torpido altından yağmur yağınca ve aracı yıkayınca damla damla su gelmesi nedendir? Tahliye kanallarını kontrol ettirdim tıkanık değil. Bakımı yeni yapıldı polen filtresi tarafında da bir sıkıntı yok. Camı önceden değiştirmişler acaba ondan kaynaklı mıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın anahtarının dış plastiği değil de sadece tuş kısmındaki kaplama değişebiliyor mu? Oto anahtarcılarında bulabilir miyim?

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda bende muzdaribim. Aynı şekilde dışını bende değiştirmek istiyorum

Çevrimdışı senli27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın tam paket bilgisini nasıl öğrenebilirim arkadaşlar acaba?

Çevrimdışı YasinC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, octavia en son kasadan önce ki kasanın sanırım a7 oluyor farları tek parça olan donanım özelliklerini tam olarak nasıl öğrenebilirim bende 2012 ambition optimal var bu kasa da optimal dsg ve style var hangisi daha dolu ve aralarında fark olarak neler  var bir türlü bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. Birde sanırım elegance ve elegance cr var ne cok paket var allahım :(
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2019, 12:05:12 Gönderen: YasinC »

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YasinC;652124
Merhaba, octavia en son kasadan önce ki kasanın sanırım a7 oluyor farları tek parça olan donanım özelliklerini tam olarak nasıl öğrenebilirim bende 2012 ambition optimal var bu kasa da optimal dsg ve style var hangisi daha dolu ve aralarında fark olarak neler  var bir türlü bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. Birde sanırım elegance ve elegance cr var ne cok paket var allahım :(
Ambition en boş Paket, sonra optimal var, sonra elegance ve Style var bunlar en dolusu, elegance ve Style aynı paket isimleri farklı sadece,

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YasinC;652124
2014 yılı sonuna kadar, listelerde şu 3 paket vardı. Ambition, Optimal, Elegance
2015 yılı itibariyle, Euro 6 motor ile birlikte paketler Amibition, Optimal ve Style olarak değişti.

Çevrimdışı cameron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, aracımızla ilgili çeşitli aksesuarları bulabileceğiniz siteler var mıdır? Bilgi paylaşımı yapsak çok güzel olur. Benim aracımda mesela arka cam önündeki askıları taktığımız vidalardan biri yok birçok yere sordum bulamadım uydurma bir şey de yapmak istemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bugün 2015 octavia aracımın sol ön yolcu kısmının emniyet kemeri takılı olmadığı halde ikaz vermediğini farkettim, emniyet kemerini birkaç defa taktım çıkardım ama yine çalışmıyor sizce neden çalışmıyor acaba?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İptal edilmemişse ve yolcu varken ötmüyorsa oturaktaki sviç arızalanmış olmalı.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;652247
İptal edilmemişse ve yolcu varken ötmüyorsa oturaktaki sviç arızalanmış olmalı.
Birkaç gün önce çalışıyordu, ben iptal ettirmedim, peki iptal işlemi nasıl yapılıyor araç bilgisayarında böyle bir menü var mı?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haluk Çakmakcı;652248
Birkaç gün önce çalışıyordu, ben iptal ettirmedim, peki iptal işlemi nasıl yapılıyor araç bilgisayarında böyle bir menü var mı?

Bildiğim kadarıyla sürücü dahil vag-com la iptal ediliyor (önerilmez!). Kendi ekranında olup olmadığını bilmiyorum. Muhtemelen oturaktaki sviç sorunlu.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba octavia 2015 elegance modelinde ön yolcu emniyet kemeri ikaz lambası var mı? Yani göstergedeki emniyet kemeri ikaz ışığı ve ikaz sireni ön yolcu emniyet kemeri takmadığında ikaz veriyor mu? Benim araçta sürücü tarafında emniyet kemeri yanında elk. Soketi var ama yolcu tarafında yok bu normal mi? Aracın kitapçığında ikaz lambası ve sireni ön koltuklar için geçerlidir diye yazıyor.

Çevrimdışı mustafaozkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba,

2016 model style aracım var. lastik basınçları ile ilgili tam bir değer bulamıyorum. Malum kış geliyor. yardımcı olabilir misiniz?