škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çifte bayram - kutlu ve mübarek olsun!

lrfan · 28 · 5299

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tüm üyelerimize hayırlı, mübarek bir Kurban Bayramı ve coşku dolu bir Cumhuriyet Bayramı geçirmelerini diliyorum!

Yola çıkacakların yolu açık olsun  :ok:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende konuyu kim açacak diyordum. irfana nasip oldu. arkadaşlar hepinizin kurban bayramı hayırlı; cumhuriyet bayramı kutlu olsun.kurban kesecekleri Allah kabul etsin. yola çıkacaklara da kazasız belasız gidiş gelişler nasip etsin. trafik kurallarına uyalım. ceza yemeyelim. yani karşıdan gelen arkadaşları radar varsa selektörle uyaralım. diğer arkadaşlarda uyarıları kaçırmayıp selektörle selamlıyalım.

bu arada izmir dönüşü farkettim. ve bir ahbabımızın başına da gelmiş hadisedir.bazı yollarda plaka ile hızı belirten dijital tabelalar var. bunlarda belli km zarfında ortalama alınıyor. üst limit 120 km'yi aşarsanız uydu bağlantılı ceza geliyor haberiniz ola. iyi yolculuklar.

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
anne ve baba'nızın mezarlarını ziyaret etmeyi yada ellerini öpüp hayır dualarını almayı unutmayın.
manevi değerler insan gençken o kadar önemli olmuyor..
fakat yaşlanınca inanın herşey çok farklı..maddiyattan çok maneviyat öne çıkıyor..
hepinizin bayramını yürekden kutlarım.:syg:
gelecek yılda birbirimizin bayramını kutlamak dileği ile..:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özelde ali dayı:syg:(BU KIYAKLIĞIMI UNUTMAZSIN) genelde tüm forum üyelerinin ve tüm müslüman dünyasının bayramlarını tebrik ediyor,bayramlarının bayram olmasını,bu bayramın ezilenlerin,zulme uğrayanların kurtuluş beratı olması dileklerimle...cumhuriyet'ın de-halkın iktidarı- cumhur'un olması dileğiyle.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkesin bayramları mübarek ve kutlu olsun.

1 hafta sonra 'konsola bulaşan kan lekesine çözüm' diye konu açılır mı acep? :kiki:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese hayırlı bayramlar, kazasız belasız ulasımlar,

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkesin Bayramları hem kutlu hem mübarek olsun.Kavurma tadında bayramlar dileğiye. :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Tüm forum aleminin ve Müslüman aleminin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Lütfen kasaplar kendi işlerini yapsın acemi kasaplara güvenmeyin yada kendiniz bu tip işlere girişmeyin. Ayrıca benim gibi yola çıkacak arkadaşlarıma da hayırlı, kazasız belasız yolculuklar diliyorum.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayramınız bayram olsun bayramınız mübarek olsun.Allah kurbanlarınızı makbul ziyaretlerinizi kabul eylesin.
Allahım:cumhuriyet bayramımız da da  nice senelere birlik beraberlik ve huzur dolu ömürler versin ülkeme ve güzel insanlarına

Çevrimdışı anulmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her iki Bayramımız da Kutlu Olsun. Yeni güzelliklerin, sağlıklı mutlu ve huzurlu yarınların başlangıcı olsun...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kurban Bayramınızı ve
Cumhuriyetimizin 89. yaşına bastığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı  en içten dileklerimle kutlarım.