škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bmw 3.20 (37 le 111)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;400486
Bu yorumu biraz genişletebilir miyiz?

Bi de pejo dizel miydi? Arada hissettiğiniz farklar neler?

Mesela daha yeni model bi Pejo'dan inip modeli düşük bi premium araca binmek her zaman "iyi seçim" midir??? bağlamında sordumdu...

Ya da iyi markanın benzin/lpg'lisi ile daha düşük profilli markanın dizeli arasında tercih ne olmalı bağlamında...

pejo 407 1.6 dizel chipli 140 ps idiuzun ön görüş açısı geniş iç mekan neredeyse sıfır motor ve yol sesi uzun yolda 407 yi cazip kılıyor  bmw ise güçlü ve atik motoru 6 silindirin kulağı kıdıklayan sesi  virajlara girişi ve üstün fren performansı ile de başka bir yönden ağır basıyor gibi umarım anlatabilmişimdir ama ben bu yorumu 407 ye göre yaptım sonuçta o markanın d segment aracı 2007 modeldi bmw 99 model

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Barbaros'um tekrar güle güle kazasız belasız kullan. Gerçekten bana bahsettiğinden daha seksiymiş bmw. İç mekan rengi ve elektrikli koltuklar vayssss dedirtiyor hakikaten. :spr: Direksiyon rengi parlak diyosun ama fotolarda fena gözükmüyor. Birde ele boya izi çıkmıyorsa tamamdır demektir ;)
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk 1-2 gün yapışkan hissi verir ama geçer, matlık istiyorsan 3000 zımpara yap bastırmadan, boyanın üst katmanından alır, matlaştırır.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık abi. Ben sana demiştim; boya kurumaya bırakıldığı an boyasız,kuru süngerle üzerinden geçiceksin o matlaşacak ya da pürüzsüz ve mat bir yüzey istiyorsan 1000-1500 zımpara geç tamamdır :) Tecrübeyle sabit yani,memnun kalırsın.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskisine göre çok iyi olmuş direksiyon, güle güle salla. :D

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah güzel araç hayırlısı olsun.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iowa;400500
Barbaros'um tekrar güle güle kazasız belasız kullan. Gerçekten bana bahsettiğinden daha seksiymiş bmw. İç mekan rengi ve elektrikli koltuklar vayssss dedirtiyor hakikaten. :spr: Direksiyon rengi parlak diyosun ama fotolarda fena gözükmüyor. Birde ele boya izi çıkmıyorsa tamamdır demektir ;)

bugün bikaçparça bişeleraldım  iç mekan için yarın gelirse takarım dahada seksileşecek :adm:
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;400529
ilk 1-2 gün yapışkan hissi verir ama geçer, matlık istiyorsan 3000 zımpara yap bastırmadan, boyanın üst katmanından alır, matlaştırır.

zımpara izi kalmasın hacı sonra .yarın vinetle silecem geçmezse yaparım hacı söylediğini
Alıntı yapılan: Mert;400531
Eline sağlık abi. Ben sana demiştim; boya kurumaya bırakıldığı an boyasız,kuru süngerle üzerinden geçiceksin o matlaşacak ya da pürüzsüz ve mat bir yüzey istiyorsan 1000-1500 zımpara geç tamamdır :) Tecrübeyle sabit yani,memnun kalırsın.

dediğini yaptım mert fakat kuru sünger hem iz yaptı hemde  boyayı aldı  kötü durdu

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Detaycı;400540
Eskisine göre çok iyi olmuş direksiyon, güle güle salla. :D

eyvallah. at beşe çık güneşe :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;400562

dediğini yaptım mert fakat kuru sünger hem iz yaptı hemde  boyayı aldı  kötü durdu

Abi tam kuruma aşamasında,boya yüzeye tutunduğu vakit. İnce bir ayarı var işte :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;400567
Abi tam kuruma aşamasında,boya yüzeye tutunduğu vakit. İnce bir ayarı var işte :)

boyayı sürüyorum 10sn sonra kuruyor benimkide çok dandik ondandır belki

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iç mekan parçalarını 4 gözle bekliyorum

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hacı işte parçalar hatta montajını yaptım bile

m krom pedal

göstergeyi açıp içine  krom çerçeveleri yerleştirdim

yeni krom ön panjur

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsi birbirinden güzel olmuş güle güle kullan

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim için otomobil üç harftir, ''BMW'' :)
Abi gözümden kaçmış,güle güle,kazasız belasız kullan inşallah. Müthiş bir tasarım,mükemmel bir kaliteye sahiptir bu araç. Tadını aldığında bir daha bırakman çok zor..

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;403152
Benim için otomobil üç harftir, ''BMW'' :)
Abi gözümden kaçmış,güle güle,kazasız belasız kullan inşallah. Müthiş bir tasarım,mükemmel bir kaliteye sahiptir bu araç. Tadını aldığında bir daha bırakman çok zor..

saolasın can araba taş gibi ama sürüş açısından belki inanmazsın  eski arabamı özledim