škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 216570

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;528230
ender de pololar icin sensor seti var acaba fabia 3 e uyumlumudur?
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/polo/polo-6c-2014/golf-7-park-sensor-set-arka.html

Bende yaptırmak istiyorum ahmet bey.. ancak sizin kadar bir araştırma yapmadım. Eğer bu uyumluysa lütfen bizide bilgilendirin.. Teşekkürler:gut:

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;528438
Bende yaptırmak istiyorum ahmet bey.. ancak sizin kadar bir araştırma yapmadım. Eğer bu uyumluysa lütfen bizide bilgilendirin.. Teşekkürler:gut:

arkadaslar bugun 1.2 tsi style dsg araci ordudan teslim aldik. ender elektronigi aradim ve fabia 3 lere polodaki park sensorunun uyumlu oldugunu ve daha once uyguladiklarini soylediler. yakin zamanda siparis verip yetkili serviste taktiracagiz. taktirinca sonuclari buradan paylasirim.

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yanliz bjr sorun daha var. su anki sinyal kolunda hiz sinirlama fonksiyonu var bence gereksiz bir ozellik ama cc taktirinca bu iptalmi olacak acaba

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar.benim de  fabia 1.2 tsı dsg arabamın bagajını kapatırken plakalık ses yapıyor tek vidayla tutturulmuş(eski octavia yine böyleydi silikon ile sabitlemiştim) bant ile iptali güzel olmuş.paylaşımlarınız için teşekkürler

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;520582
Evet sistem gerçekten çok iyi çalışıyor octaviada abi.Nisanda memlekete onunla gitmiştim bozuyük çok karanlıktı gece uzunları harika aydınlatıyordu.

Leon varken ben iki defa led far değişimi istedim.Ve 4.750 Tl alınan bu farlar için gerçekten böyle sorunlar üzdü beni.Far su alıyor hala değiştirmemek için direniyorlardı tazikli su girmiş yıkama diyor hocam dedim çocuk mu kandırıyorsun neyle  yıkanıcak araba başka ...

Bu arada dipnot almak isteyen arkadaşlar duyurulur ön arka çamurluk setide mevcut şu an skodadop ta tanesi ön 32 arka 32 tl.

Merhaba,

Skoda dop sitesinden hiç alışveriş yapmadım. Güvenilir mi? Ödeme nasıl oluyor. Kargo fiyatları nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;534790
Merhaba,

Skoda dop sitesinden hiç alışveriş yapmadım. Güvenilir mi? Ödeme nasıl oluyor. Kargo fiyatları nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim

ben alışveriş yaptım skodadop dan sepete eklediğin ürünlerin kargo maliyeti de yan tarfada görünüyor ve hepsini toplayıp ödemeyi gercekleştiriyorsun ptt kargo ile gönderim yapıyorlar. başka masrafı yok .

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;534797
ben alışveriş yaptım skodadop dan sepete eklediğin ürünlerin kargo maliyeti de yan tarfada görünüyor ve hepsini toplayıp ödemeyi gercekleştiriyorsun ptt kargo ile gönderim yapıyorlar. başka masrafı yok .

Ödeme peşin mi yoksa taksitle mi oluyor. Kargo süresi ne kadar. Bir de fiyatlar dolar üzerinden bu bizim kredi kartına nasıl yansıyor

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;529073
yanliz bjr sorun daha var. su anki sinyal kolunda hiz sinirlama fonksiyonu var bence gereksiz bir ozellik ama cc taktirinca bu iptalmi olacak acaba

merhaba hız sabitleme takıldığında hız limitleme iptal olmuyor. resimdeki sağda duran kol takılıyor kol üzerinden mode düğmesi ile ister limitleyici ister sabitleyici seçiliyormuş.

http://i.hizliresim.com/Myzj16.png

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende aracım için gözüme kestirdiğim, hali hazırda Polo modelinde kullanılan Tosa 15" jantlara kafayı takmış bulunmaktayım.

Replikalara hem güvenmiyorum, hemde tam orjinali gibi değil tasarımı maalesef. Bu jantı satan bildiğiniz kişi veya mağaza var mıdır?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ödeme peşin, gönderi süresi 15- 21 gün bazen aksayabilir .

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada on arka park sensoru takildi arkadaslar. parcalar ender elektronikten alindi trabzonda bir elektrik ustasi araca bir cihaz bagladi kurulumu yazilimi ağdan yaptılar. su an sirunsuz calisiyor.

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;535020
bu arada on arka park sensoru takildi arkadaslar. parcalar ender elektronikten alindi trabzonda bir elektrik ustasi araca bir cihaz bagladi kurulumu yazilimi ağdan yaptılar. su an sirunsuz calisiyor.

merhaba
parça maliyeti nedir acaba orjinal sensörler mi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;535020

bende düşünüyorum ender elektronik orjinal uyumlu sensör takıyor.
bu işi trabzonda yapan olması çok iyi ekrana düşüyormu çizgisel görüntü?
bu arada kaç paraya alıp kaç paraya montaj yaptırtınız?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servis dışında yaptırılması arabayı garanti kapsamı dışına çıkartıyor mu acaba ? Mesala elekronik veya yazılımsal bir sorun çıktığında servis bunu dışarıda takılan sensörle alakalı olduğunu ileri sürebilir veya da öle de olabilir. Bilgisi olan var mı?