škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 216577

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;524983
çıtalar 6 mm, hepsiburada dan aldım 3 metre, kargo dahil 13,5 tl oldu. sis farı bölgesindekileri silikonla(kendi yapışkanını sökerek), vites çevresini orjinal yapışkanıyla tutturdum, çok kolay oldu ve güzel oldu bence.

Şahin abi eline koluna sağlık harika olmuş :)

İkincisi vitesin orada ve kapıların orada tuhaf tırtıklı plastik malzeme çok kolay çiziliyor haberin olsun birde siyah olduğu için oralar çizilince beyazımsı oluyor hemen çok can sıkıyor.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;525003
Şahin abi eline koluna sağlık harika olmuş :)

İkincisi vitesin orada ve kapıların orada tuhaf tırtıklı plastik malzeme çok kolay çiziliyor haberin olsun birde siyah olduğu için oralar çizilince beyazımsı oluyor hemen çok can sıkıyor.

Kendi yapışkanı çok kuvvetli olmadığı için zarar vereceğini düşünmüyorum.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;524982
Arkadaşlar merhaba, konu başında paintte çizdiğim sis farı nikelaj çıtaları ve extra vites çevresi çıtasını yaptım, buyurun resimler

[/url][/IMG]

Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Bir de direksiyona gri deri kaplatırsan görüntü daha mükemmelleşir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;525089
Kendi yapışkanı çok kuvvetli olmadığı için zarar vereceğini düşünmüyorum.

Yok abi zaten ben yaptığın kromların çizeceği için dememiştim normal gündelik birşeyler falan koyarken o öndeki vites boşluğunun oradaki yan taraflar çok dikkatli kullanmak lazım tırtıklı bir malzeme var orada herşeye çiziliyor hemen.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;525119
Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Bir de direksiyona gri deri kaplatırsan görüntü daha mükemmelleşir diye düşünüyorum.

Teşekkürler, bakalım direksiyona da başka zaman inşallah.

Alıntı yapılan: suleyman90;525136
Yok abi zaten ben yaptığın kromların çizeceği için dememiştim normal gündelik birşeyler falan koyarken o öndeki vites boşluğunun oradaki yan taraflar çok dikkatli kullanmak lazım tırtıklı bir malzeme var orada herşeye çiziliyor hemen.

Anladım dediğin yeri, kalitesiz olmuş ora yada yanlış malzeme seçmişler.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;525148
Anladım dediğin yeri, kalitesiz olmuş ora yada yanlış malzeme seçmişler.

Malzeme düz plastik koymayalım herhalde diye kabartmalı yapmışlar nokta nokta ama malzeme çok hassas aynı malzeme kapıların yan üst kısımların da da var.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;525172
Malzeme düz plastik koymayalım herhalde diye kabartmalı yapmışlar nokta nokta ama malzeme çok hassas aynı malzeme kapıların yan üst kısımların da da var.
İbiş' teki çoğu yerde de o çabuk çizilen plastikten var maalesef.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;525176
İbiş' teki çoğu yerde de o çabuk çizilen plastikten var maalesef.

Anca işte varya yapı marketlerde satılan konsol cilaları silince o kapatıyor biraz onuda ben sevmiyorum parlıyor çok fena yağlı yağlı :D

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;520377
Teşekkür ederim şahin abi hemde yapmak isteyen arkadaşlara fikir olur.Biraz paraya kıyıp kalite led aldım arıza falan olmasın diye.Plaka ampülleri sofit bekliyordum açtım baktım gidiyim ona göre led alıyım diye dipsiz çıktılar.

Dipsiz led aldım Canbus marka hemde çok parlamıyor gayet ayarında oldu bazıları çok parlıyor plaka okunmayacak seviye ye geliyor bu tam karar oldu.

Dipsiz led  Canbus marka nereden satın aldın Süleyman kardeşim.. Satın aldığın Link verebilir misin ?

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arka park sensoru taktirmak istiyoruz fabia 3 1.2tsi dsg style aracimiza. ne onerirsiniz?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal taktırmanızı öneririm, benim araca piyasa da satılanlardan taktım ama hoşuma gitmedi, orjinal sensörler daha kibar,küçük.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servis bana 1,100 tl gibi bir fiyat cekti o da sadece sesli uyarı olan sensör daha fazla işlev yapan sensörler piyasada 40tl den başlıyor çok kızdım trabzon c.k.r yetkili servisine..

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;528199
servis bana 1,100 tl gibi bir fiyat cekti o da sadece sesli uyarı olan sensör daha fazla işlev yapan sensörler piyasada 40tl den başlıyor çok kızdım trabzon c.k.r yetkili servisine..

Mehmet abi orjinal sensör ile optik park sensörü de geliyor ekrana ama fiyat çokmuş gerçekten.

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;528199

enderelektronik de varmidir acaba birde oraya mi sorsak?