škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda SuperB III Active 1.4 Tsi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahinnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eminim herkes benim gibi active donanımlı araçlarımıza neler yapabiliriz diye düşünüyor;
mesela ben. ambiyans aydınlatma,ayak aydınlatması,multimedya ve ses sistemi,gündüz ve park farları,gizli özelliklerin açılması gibi...

ambiyans aydınlatmasıyla ilgili ilk çalışmamı yaptım.

http://i.hizliresim.com/g2kDOZ.jpg
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2016, 14:30:03 Gönderen: sahinnet »

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahinnet;598945
Eminim herkes benim gibi active donanımlı araçlarımıza neler yapabiliriz diye düşünüyor;
mesela ben. ambiyans aydınlatma,ayak aydınlatması,multimedya ve ses sistemi,gündüz ve park farları,gizli özelliklerin açılması gibi...

ambiyans aydınlatmasıyla ilgili ilk çalışmamı yaptım.

http://i.hizliresim.com/g2kDOZ.jpg

Ambiyans aydınlatmasını nasıl yaptınız. Gizli özelliklerde neler açabildiniz. Tüm ampülleri led mi yaptınız. Yapmışınız ama neyi nasıl yaptınız bir anlatsanız. Yoksa sor sor bitmez :)

Çevrimdışı sahinnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598955
Ambiyans aydınlatmasını nasıl yaptınız. Gizli özelliklerde neler açabildiniz. Tüm ampülleri led mi yaptınız. Yapmışınız ama neyi nasıl yaptınız bir anlatsanız. Yoksa sor sor bitmez :)

Sanırım yanlış anlaşıldım bunlar yapmak istediğim şeyler  şimdilik sadece birini yaptım. Tüm bunları hep birlikte yaparız inş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.resim bekleriz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı İlkerdöner

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben 2015 almıştım benim araçta kararan ve katlanan aynalar, dijital klima ek olarak geldi, ekran 5" swing idi. ama hız sabitleyici yoktu hala da takamıyorlar

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb bu yuzden ikinci elde uvey evlat muamelasi goruyor. Daha once bu ozelliklere para verip alan kaziklandi, almayanlarin aracida ikinci elde eski muamelesi gorecek. Aynisini style dinanimda xenon farda yapti, 8" boleroda yapti. 2015 style ile active arasinda gorsel olarak superbin paketlerini bilmeyen birinin anlayacagi ne fark var 15bin fiyat farkini saymazsak.  Araci once alana bu kadar haksizlik yapilmaz. Gozumden iyice dustu skoda. Belki yurt disi icin aracin surekli guncellenmesi olumlu olabilir ama turkiyede satarken 2016'nin birinci yarisi ikinci yarisi muhabbetinin kaynagi bunlar. Onceden tofas grubunda vardi sene ortasinda ozellik koymak. Abi bu 96'nin ikinci yarisi yeni gogus, hidrolik direksiyon diye satilirdi.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;599048
Superb bu yuzden ikinci elde uvey evlat muamelasi goruyor. Daha once bu ozelliklere para verip alan kaziklandi, almayanlarin aracida ikinci elde eski muamelesi gorecek. Aynisini style dinanimda xenon farda yapti, 8" boleroda yapti. 2015 style ile active arasinda gorsel olarak superbin paketlerini bilmeyen birinin anlayacagi ne fark var 15bin fiyat farkini saymazsak.  Araci once alana bu kadar haksizlik yapilmaz. Gozumden iyice dustu skoda. Belki yurt disi icin aracin surekli guncellenmesi olumlu olabilir ama turkiyede satarken 2016'nin birinci yarisi ikinci yarisi muhabbetinin kaynagi bunlar. Onceden tofas grubunda vardi sene ortasinda ozellik koymak. Abi bu 96'nin ikinci yarisi yeni gogus, hidrolik direksiyon diye satilirdi.

Söylediklerinizi sadece skoda yapmıyor ki. Tüm markalar yapıyor. Bende astra vardı ben aldım yılın 2. yarısı yeni donanımlarla geldi. Jettam vardı yılın 2. yarısı blumetion oldu bir kaç özellik daha geldi. Bu olay tüm markalarda var.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burada olay D segmentte liderliğe oynama iddiası olan bir aracın bunu yapması. Opel zaten ikinci elde ölü. Liste fiyatı zamdan önce 93k olan 2016 dizel otomatik 7000km astrayı geçen hafta 71'e aldık.
Söylediğinizi VW de yapıyor ama koyduğu özellik oranında fiyatı artırıyor. Bluemotion için kaç lira fark verdi insanlar. Superb yeni kasa çıkalı 2 yıl oldu. 10 tane özellik ekleyip çıkardılar fiyatı değişmeden (Zamlandı ama özellik eklenmeyen donanımlarada aynı oranda zam geldi)
Ben kendim için konuşmuyorum. Active donanım zaten piyasadaki en uygun F/P oranına sahip D segmentti o yüzden tercih ettim. Çuvalla para verip xenonsuz style alsam sonra standart olsaydı şahsen ben arayıp söverdim doğuşa :)
Birde insanlarda çaresizlik var VW grubu dışında D segment 130k civarı ne alacaksın. Dizel otomatiği, bagaj hacmi ve arka baş mesafesi olmayan mondeomu, ikinci elde kimsenin yüzüne bakmayacağı, tepkisiz otomatik şanzumanlı C5 yada 508 mi? Demode olmuş insignia mı?

Çevrimdışı Terence Hill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım Donanım bu arkadaşlar

Ancak ne saçmalıktır arka kol dayama falan yazıyor içine bindim yok. :gaz:

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi anlasildi isin ozu. Katlanir aynanun fiyatini opsiyonlarin uzerine koymuslar opsiyonsuz arac cok az geliyor nasil olsa. Klmatronik (2000) bluethoot destekli 3 kollu telefon destekli direksiyon simidi (200+500) ve bolero icin 1250 toplam 3950 odemistim 6 ay once. Hatirladiklarimdan Hiz sabitleme 800₺, 17 jant 1250₺, elektrikli bagaj 1650, katlanir ayna 500₺ idi.
Farkettinizmi bilmiyorum ama on bolge asistanida standart olmus.

Çevrimdışı Terence Hill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;599216
Simdi anlasildi isin ozu. Katlanir aynanun fiyatini opsiyonlarin uzerine koymuslar opsiyonsuz arac cok az geliyor nasil olsa. Klmatronik (2000) bluethoot destekli 3 kollu telefon destekli direksiyon simidi (200+500) ve bolero icin 1250 toplam 3950 odemistim 6 ay once. Hatirladiklarimdan Hiz sabitleme 800₺, 17 jant 1250₺, elektrikli bagaj 1650, katlanir ayna 500₺ idi.
Farkettinizmi bilmiyorum ama on bolge asistanida standart olmus.

evet üstad burada yazan ön bölge assitanı skoda.com.tr sitesinde sadece L&K donanımında standart görünüyor bir şey anlamadım bu işden :wax:

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Front assist ilk gelen araçlarda standart idi, benim activede bu var. 2015 kasımda aldım. Ama aynanın katlanmasi, otomatik kararması, bagaja arka koltuktan ulaşım yok( bu özellik ben alirken donanım listesinde yazmasına ragmen). Ben keske bolero, digital klima ve xenon far ekleyebilseydim diyorum ama bunların hepsi fazladan bir para, ve bunu yapma lüksüm yoktu. Yine de oldukça memnunum.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi