škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Almanya Sportline Satış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Almanya 'da sportline satış başlamış 1.4 TSI 150
düz vites 34.390€ dan başlayan fiyatlarla 1.6 TDI satışı gözükmüyor arık şu krom difizör satışı da başlar

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye 'ye sadece 2.0 280 HP 4x4 motor kombinasyonuyla gelecek. İlerleyen dönemlerde 1.4 TSI motora getirirler mi bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsi dsg ve 2.0 dizel ve benzinli versiyonlari gelecek eyululden sonra siparisler ailnacak
...

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın Türkiyeye getirdiği araç kombinasyonlarını hiç beğenmiyorum rapid 1.4 tsi alsam dsgle geliyo sadece octavia 1.2 tsi style yine aynı. ben dsg sevmiyorum düz istiyorum neden yok avrupada nasıl satılıyorsa burayada öyle getirin. sportline neden sadece 1.4 dsg?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;582988
skodanın Türkiyeye getirdiği araç kombinasyonlarını hiç beğenmiyorum rapid 1.4 tsi alsam dsgle geliyo sadece octavia 1.2 tsi style yine aynı. ben dsg sevmiyorum düz istiyorum neden yok avrupada nasıl satılıyorsa burayada öyle getirin. sportline neden sadece 1.4 dsg?

Daha önce hiç DSG şanzıman kullandınız mı bilmem ama insanın kendine yapacağı en büyük iyilik bence. tabi fiyat farkı sebebiyle manuel tercih edilebilir ama volvonun 3 senedir manuel vitesli araç satmadığını, premium markalarda artık hiç manuele denk gelmediğimi, sürcüsüz araçların seri üretimine başlandığı günümüzde ille de manuel olsun demek bana çok da primkar gelmiyor.bence aldığınız aracın ileride prim yapmasını istiyorsanız dünyanın şuanda en çok satan yarıotomatik şanzımanı olan dsg yi tercih etmek akılcı bir yaklaşım olur.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 01:16:30 Gönderen: kolgezer »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;582991
Daha önce hiç DSG şanzıman kullandınız mı?

DSGyi değil otomatiği sevmiyorum :) bir önceki mesajda dsg sevmiyorum dedim ama aslında kastetmek istediğim otomatik şanzıman

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;582993
DSGyi değil otomatiği sevmiyorum :) bir önceki mesajda dsg sevmiyorum dedim ama aslında kastetmek istediğim otomatik şanzıman

Tercihinize saygı duymakla beraber,dünyada otomatik vitesler tercih sebebidir.işim gereği öğrendiğim yegane şey asya pasifik bölgesinde en çok tercih edilen araç toyotadır.bu araçların da babası land cruiser v8  dir.onların Otomatik vitesi de dahil bana hiçbiri dsg nin tadını vermiyor inanın.belki de dsg çakma otomatik(yarı otomatik) olduğundandır:)

çoklu resim yükle
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 11:32:00 Gönderen: kolgezer »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;582998
Tercihinize saygı duymakla beraber,dünyada otomatik vitesler tercih sebebidir.işim gereği öğrendiğim yegane şey asya pasifik bölgesinde en çok tercih edilen araç toyotadır.bu araçların da babası land cruiser v8  dir.onların Otomatik vitesi de dahil bana hiçbiri dsg nin tadını vermiyor inanın.belki de dsg çakma otomatik(yarı otomatik) olduğundandır:)

çoklu resim yükle

Doğrudur gerçekten ama işte herkesin tercihi farklı bazı tanıdıklarım düz süremez ehliyeti alırken sürmüş bidaha sürmemiş böyleler var, bide bizim gibi düz hastası var :). Benim eleştirim skodaya getirin şu donanımların düzünüde Tr'ye