škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam tavana koyu renk film

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;439180
Sonunda filmi yaptırdım. Sıcağa faydası olmakla birlikte artık güneşte perdeyi kapatmam da gerekmiyor.

içerden bakıldığında dışarıyı görüş olarak bir fark oldu mu ?. örneğin gece yıldızlar filan yine görülüyor mu ?.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LZY06;439747
içerden bakıldığında dışarıyı görüş olarak bir fark oldu mu ?. örneğin gece yıldızlar filan yine görülüyor mu ?.

Aynı güneş gözlüğü efekti oldu. Güneşe çıplak göze rahat bakılabiliyor. Gece lambalar rahat görülüyor ama yıldızları test etmedim.

60 TL dedi pazarlık bile etmedim titiz işçilik olsun yeter dedim. Bence değdi.

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;439751
Aynı güneş gözlüğü efekti oldu. Güneşe çıplak göze rahat bakılabiliyor. Gece lambalar rahat görülüyor ama yıldızları test etmedim.

60 TL dedi pazarlık bile etmedim titiz işçilik olsun yeter dedim. Bence değdi.

bence değdi diyorsanız güle güle kullanın.  yaptırmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım. filmin  bir numarası veya ismi var mı. teşekkürler

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lzy06;439792
bence değdi diyorsanız güle güle kullanın. [ımg]http://www.skodaturkey.com/images/icons/icon7.gif[/ımg]  yaptırmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım. Filmin  bir numarası veya ismi var mı. Teşekkürler

öncelikle merhaba bende romiye aynı şekilde film çektirdim fakat 60 tl çok verilmiş ben 30tl ye 3 numara film çektirdim gerçekten perdeyi kapatmıyorum sizde yaptırın kesinlikle...

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KARİZMA 50;439825
öncelikle merhaba bende romiye aynı şekilde film çektirdim fakat 60 tl çok verilmiş ben 30tl ye 3 numara film çektirdim gerçekten perdeyi kapatmıyorum sizde yaptırın kesinlikle...

Ben filmleri çok daha pahalı biliyordum. Ziebrttan aklımda pahalı kalmış olacak ki 60 TL hemen kabul ettim.  :)

Çevrimdışı İbrahim Yücel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;439889
Ben filmleri çok daha pahalı biliyordum. Ziebrttan aklımda pahalı kalmış olacak ki 60 TL hemen kabul ettim.  :)
Güle güle kullan. Bursada mı yaptırdın. Hangi usta da yaptırdın. Bende düşünüyorum. yalnız kış aylarında yaptırabilirim.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İbrahim Yücel;439901
Güle güle kullan. Bursada mı yaptırdın. Hangi usta da yaptırdın. Bende düşünüyorum. yalnız kış aylarında yaptırabilirim.

Tam yeri  hatırlamıyorum. Beşyol da aksesuar 2000 firmasindan merkez istikametinde  gelirken sekiz on  dükkan sonra. Sadece film ve arac kaplama yapıyorlar.  Yanında lastikci de vardı.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;439889

60 çok değil abi için rahat olsun. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı hasan sümen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kocaeli-izmit'te tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?