škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kırmızı romi'nin servis ziyareti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Öncelikle Hepinize Hayırlı günler diliyorum 2010 model 1.2 htp kırmızı roomster ımı aldığımdan beri baya zamandır foruma dahi giremedim 15 temmuzda almıştım aracımı arkasından bir askerlik kısa dönem ve geldikten sonra da vakit zorluğu derken giremedim ama artık buradayım inş. bizim romi yi aldıktan sonra askerlik nedeniyle kimse kullanmayınca araba yattı geldikten sonra biraz kullandık ama işyeri yürüme mesafesinde olunca ve işten vakit te bulamayınca km biraz düşük kalmış oldu ama bakım açısından zamanı gelmişti açıkçası derken %20 indirimi de duyunca 19 mayıs cmt. günü bursa sertepe bayisinde bakım için gittik araç 6790 km de henüz ama 1 yılı geçmişti alalı ama ilk bakımı olarak yaptık servis müd. ayhan bey sağolsun çok ilgilendi ve aracın 2. yıl bakımına gerek olmadığı bujilerin çok km olmadığı için değişmesine gerek olmadığına karar verdik ve 15000 bakımında geçen yağ,yağ filtesi,hava filtresi,polen filtresi ve rutin kontrol  vs. yaptırdık toplam 235 tl ye anlaştık fiyat bana iyi geldi aslında ne dışarıda nede başka bayiden bilgi almadım ve karar verip yaptırmış oldum araçda çok rahatlama oldu bu kadar beklemiyordum :) gerçekten

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sertepe çok ilgili geçen hafta bende ilk bakıma gittim çok memnun kaldım.bende aynı ücreti ödedim..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;357380
Güle güle bin :ok:

:++::++:1000..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle binin :):ok: 30 binden önce buji değişmez zaten bir problem yoksa.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araba aynı model aynı renk yanlız ben 30000 bakımından önce yağı değiştim castrol 5 30 arabayı şahlandırdı.Serviste shell dolduruyorlar.Ayrıca servise gitmeme gerek varmı?

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kırmızı başka hiçbir arabaya bu kadar yakışmaz hayırlısıyla sağlıklı kazasız günlerde kullanın inşallah