škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

triger seti

ALi · 7 · 4055

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaslar bu triger seti orjinal fiyatlari nekadar.orjinal olup olmadigini nasil anlariz baktigim uc degisik marka uc farkli fiyat ve enterasan olan bu ucunede orjinal demeleri terettutte kaldim.1.4 tdi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tavsiyem set olarak ContiTech al, devirdaimi de kontrol etsin usta...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;201223
Tavsiyem set olarak ContiTech al, devirdaimi de kontrol etsin usta...

Sektörün dev firmasıdır.. :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu contitech set fiyati ne kadardir,devirdami bu sete dahil degildir zannedersem onun fiyati nekadardir triger degisdigi zaman baska hangi parcalarin degismesini tavsiye edersiniz.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: akinali1919;229754
bu contitech set fiyati ne kadardir,devirdami bu sete dahil degildir zannedersem onun fiyati nekadardir triger degisdigi zaman baska hangi parcalarin degismesini tavsiye edersiniz.

120 civarı sanki sadece seti (rulman, gergi, kayış). Devirdaimde kaçak/sızma varsa veya zor dönüyorsa o da değişsin, pompa 120 TL civarı idi, emin değilim fiyatlardan tam olarak.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç kaç bin'de? Şayet öyle 90-100 binleri devirmediyse, 50-60 bin civarlarında olup yıldan dolayı değişiyorsanız sadece kayışları değiştirmeniz yeterlidir. Ne pompa ne de gergi rulmanlarının değişimi gerekir, ama bakılır kontrol edilir tabi.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
daha 56 binde ama yaz geldi bundan sonra hep uzun yol olacagi icin problem olmasin diyorum.set olarak contitech dusunuyorum birde dayko diye bir marka tavsiye ettiler kayisin takviyeli oldugunu soylediler,benim tercihim buyuk ihtimal contitech=saglam tasviye=