škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1992 model skoda favorit sigortası ne kadardır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenan 1212

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba . 1992 model favarit almak istiyorum ama sigortalar arttı diye konuşuluyor . zaten zor zar 5-6 bini topladım sigortası ne kadardır yeni yaptıran varmı aranızda

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kenan 1212;573028
Arkadaslar merhaba . 1992 model favarit almak istiyorum ama sigortalar arttı diye konuşuluyor . zaten zor zar 5-6 bini topladım sigortası ne kadardır yeni yaptıran varmı aranızda
1100 ilâ 1500 arasında değişiyor ZTS Favorit için diye duydum ama gene de bir sigortacıya danışmakta fayda var bence.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabadan çok sizin yaşınıza ve daha önceki kaza ve hasar alma durumlarınıza bağlı bağlı bu ücretler.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 sene öncesine kadar araba sahibi olmadıysanız, yaşınız 35 de aşağı ise 1500 de aşağı ödemeyeceksiniz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kenan 1212;573028
[MENTION=13155]kenan 1212[/MENTION],
Trafik sigortası olsun yada kasko fiyatları şimdi bir çok kritere göre değişiyor. Aynı araca benim gibi yaşı 50' nin üstünde ve hiç kaza belaya bulaşmamış  olanlara 450 TL çıkarken, yeni ehliyet alan veya yaşı 20-25 arasında olanlara adeta "sen araç kullanma arkadaş" dercesine çok uçuk fiyatlar 1500-1600 TL gibi çıkabiliyor. Örneğin araç plakası Çankırı ise başka,Ankara-İstanbul-İzmir gibi bir yerdeyse dahi prim farklı. Duyduğum Güney ve doğu illerindede acayip fiyat çıkarıyorlarmış. En iyisi aşağıdaki linke tıklayın
https://www.sigortam.net/skoda-favorit-trafik-sigortasi
Ancak ben bunu bir defa yaptım her allahın günü adamı bunaltacak kadar e-posta geliyor.Aklınızda olsun. % 90 doğru sonuçta veriyor.

Çevrimdışı kenan 1212

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar cevaplar için tesekkür ederim .Yaşım 41 daha önce aracım vardı satmak zorunda kaldım gecen yıldan cok hasarlı olmasada bir kazam var evde bebek olunca tekrar almak istedim

Çevrimdışı nates

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar.kesinlikle değişik sigortacılardan fiyat sormalısın.3 ay önce 93 favorite 425tl ye yaptırdım.yaşım 45. 1200tl isteyen bile vardı.arkadaşın tanıdığı sigortacı en ucuzunu buldu.