škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektronik ve göstergeler gitti!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guro1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, arabanın kilidi donmuştu saç kurutma makinesiyle ısıtıp açtım :) tam sevinmiştim kapıyı açabildim diye, bir de baktım ki arabanın kilometre göstergesi dahil hiçbir göstergesi çalışmıyor ve marş basmıyor. kısaca arabada kontak anahtarını çevirince hiçbir değişiklik olmuyor? neden oldu bu durum, bilenlerin yardımını rica ediyorum..

Çevrimdışı guro1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla inşallah aküdür, ben başka bir şey olacak diye korkuyorum ama. Uzaktan kumanda çalışmıyor, diğer kapıların kilitleri içeriden bile açılmıyor. aküden midir bu?

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aku hocam, soguk havalarin kacinilmaz sorunu.. Bu sene bizim fabis hic bu sorunu cikarmadi ama Audi buzustu akusu ile:))
Ayrica, donan kapi kilidini - derece cozucu su ile acabilirsiniz, kurutma makinasi vs. ugrasmayin yahu :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide söyle bi durum var.araç sürekli yatıyor mu?eğer sürekli kullanmıyorsanız aküyü değiştirin,yok ben sürekli kullanıyorum diyorsanız bi şarjlatın.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
5 yıl nominal ömrü var teoride, 5 yılı geçince sağlam bile olsa aküyü değiştirin, dağ başında kalmayın, olur ya, Murphy kuralı...