škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ziebart 2 numara cam filmi hakk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sedatty

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Ziebart 2 numara (1 en açık, 3 en koyudur...) cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Daha önce yaptıran ve özellikle gece sürüşlerinde sıkıntı yaşayan oldu mu merak ettim.

Kullanım Klavuzunda;

"Otomatik ayna karartması sadece sensörlere gelen ışık sınırlanmazsa, -örn. arka güneş perdesi tarafından- sorunsuz çalışır."

"Dış ayna karartması, otomatik iç ayna kararması ile birlikte kontrol edilir"

gibi uyarılar var...

Yani perde bile karartmayı etkileyebiliyor ise filmde bir sıkıntı yaşar mıyız bilmek istedim. Çok ihtimal vermesem de tecrübelerinizi duymak doğru karar vermeme yardımcı olacaktır.

Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bütün camlar 2 ön cam 1 numara film herhangi bir sorun yaşamadım arka perdeyi zaten kullanmıyorum ben

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde arka camda 1 numara film + perde sürekli açık. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık düzgün çalışıyor.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ufak da olsa gecikme ve kararma kararsızlıklarına neden olabilir. Bu yüzden vcds ile aynalarla ilgili merkezi elektrik yan modüllünde  (WASCHER gibi bi adı olması lazım) 'karartılmış arka cam' şeklinde bir ayar var. Fabrika çıkışlı koyu cam filmine göre kararmayı opitimize ediyor bu ayar. Orjinal koyu camları %66 karartılmış olduğundan iki numara filme benzeyecektir diye düşünüyorum.