škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1,4 cr tdi & 1,4 greentec tdi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapid34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 Model 1.4 90 Hp Sedan Aracım var. Satın aldığım adam da tam olarak bilmiyordu paketini tam olarak çözemiyorum aracımı 1,4 GreenTec TDİ mi yoksa 1.4 CR TDİ . Bu farkı nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Greentec ise stop/start özellikli motor ve aküye sahiptir. Akü AGM veya EFB olabilir. Bir de fren enerjisi geri kazanımı olur.

Aslında anlamanızın en basit çözümü e devlete girin. Aracınızın muayene bilgilerinin olduğu tescil sayfasında en altta tam model adı yazar. Ruhsatta yazıyor muydu hatırlayamadım.

Çevrimdışı rapid34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;651404
Greentec ise stop/start özellikli motor ve aküye sahiptir. Akü AGM veya EFB olabilir. Bir de fren enerjisi geri kazanımı olur.

Aslında anlamanızın en basit çözümü e devlete girin. Aracınızın muayene bilgilerinin olduğu tescil sayfasında en altta tam model adı yazar. Ruhsatta yazıyor muydu hatırlayamadım.

e-devlette muayene bilgilerinde de yazmadı. Ruhsattada yazmıyor.  ?

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapid34;651420
e-devlette muayene bilgilerinde de yazmadı. Ruhsattada yazmıyor.  ?

Bazı kısımlarda tam yazmıyor ben de şimdi fark ettim. Tam olarak model adını görebileceğiniz e-devlet adresi: Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama'dan Sağda İşlem'in altında Detay'a girin. Araç Bilgileri sekmesinde en altta Araç Tipi'nde tam model adı yazıyor.