škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 Arabama vurdular

law23 · 21 · 5724

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Aynı şey başıma gelse boyasız göçük düzeltme yaptırırdım, tabi ustanın işçiliğinden eminseniz. Detaylı fotolarını çekin. Satıcağınız zamanda gösterirsiniz. Arabanızdan soğumayın kesinlikle, kafayada takmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa hocam senin ruh halini çok iyi anlıyorum. Şimdi arabadan soğumuş gibi hissediyorsun. Ama 1 hafta sonra herşeyi unutursun. Bu kadar basit birşey için kafanı taktığına değmez. Hasarın tamiri konusuna gelince mini onarım kapsamında kaskon bozulmadan yaptırabilirsin belki. Bu konuyu bir sor bence.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kırmızı ışıkta dururken bize de carptilar geçmiş olsun nedir bu rapidlerin çektiği

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam Dışarıda yaptirin.
Servislerde disarda yaptırıyor tamponu
Sonra da kafayi takmadan binin.
2 kez başıma geldi bu yasima kadar 1 haftalık arabayla kaza. İnanılmaz moral bozuyor ama tek faydasi bisey olacak diye kafaya takmaktan kurtuluyor insan.
Allah beterinden esirgesin.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa Bey gecmis olaun o kadar arastirma yapip rapidde karar kildiktan sonra bu olayin basiniza gelmesine cok uzuldum kendi arabama vurmuslar gibi hissettim kendimi

Bence mini onarima giriyorsa mini onarimdan yaptirin bazi kasko sirketleri mini onarim fiyatlarini yuksek tutuyor
Garanti konusunda da servis size elektronik aksam vb.den garanti disi birakamaz boya ve korozyona karsi 10 yillik garanti devre disi kalir diye dusunuyorum bu arada

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zaman ayırıp da mesaj yazan,üzüntümü paylaşan ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese ayrı ayrı tesekkur ederim.İyi ki varsiniz Skoda ailesi