škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çorum Ahlatçı skoda servisinde 15000 ilk bakımı yaptırdım. Ilgi ve alaka çok iyiydi. Ön tampon ve marşpiyelde çizikler vardı onları da rütuşla orjinal boyası ile kapatmışlar servis ücreti toplam 467 tl ödedim. Çıkan hava ve polen filtresi tertemizdi. Çıkan parçaları iade ettiler. Fiyat indirimde olsa yine pahalı ama garanti için mecburum 70000 tl lik arac senede 1 sefer katlanacağız.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Avek skoda rapid 15bin için 580₺ istedi normalmi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
572,60 ödedim Antalya çağda. Normal fiyat

Çevrimdışı samilduman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;560104
Bozulacaktır . Bence riske girmeyin ...

garanti, aracın km'si geçti diye bozulmaz, yanlış bilgi vermeyelim, ilk bakımımı 16500 km de yaptırdım, herhangi bir sorunla karşılaşmadım...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samilduman;584992
garanti, aracın km'si geçti diye bozulmaz, yanlış bilgi vermeyelim, ilk bakımımı 16500 km de yaptırdım, herhangi bir sorunla karşılaşmadım...

Benim dediğimin yanlış bir tarafı yok ancak , sizin dediğiniz tamamen şans . bakım km'si geçmiş ve garanti dışı kalan bir çok araç var etrafta . Bakım km'si veya tarihini geçerek riske girmektense zamanında gitmek en doğru yöntemdir. .

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
15,500km de bakım yaptırdım 548₺ 1yılıda 1,5ay geçti bakım zamanını

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
590 tl fiyat çıkardılar. Biraz ısrar ettim ama adamlar sanayi ağzını öğrenmiş. Gelin biraz ikram yaparız diyorlar :D 1.2 tsi için

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: basstrader;574219
Sultanbeyli çakıroğluna gittim ama memnun kalmadım. Anadolu yakasında ciddi ve fiyatları uygun tavsiye edebileceğiniz servis var mı?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Merhaba hocam,

Ben de yakın zamanda çakıroğluna gitmeyi düşünüyorum. Niye memnun kalmadınız, paylaşmanız mümkün mü?

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam,

Bende merak ettim Çakıroğlu'ndan memnun kalmama sebeplerinizi.

30.000 bakımı için yarın Çakıroğlu'na gidiyorum.Randevu alma aşaması çok iyiydi ama önemli olan servisin kalitesi. Servisten çıktıktan sonra yorumlarımı buradan paylaşırım.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;585807
Selam,

Bende merak ettim Çakıroğlu'ndan memnun kalmama sebeplerinizi.

30.000 bakımı için yarın Çakıroğlu'na gidiyorum.Randevu alma aşaması çok iyiydi ama önemli olan servisin kalitesi. Servisten çıktıktan sonra yorumlarımı buradan paylaşırım.

Merhabalar,

Ben gittim çakıroğluna, yağ değişim uyarısı vermişti araç, 9000 kmde. Uyarı durumunu kapattılar, yağın iyi durumda olduğunu söylediler. Ben çıkarken octaviası olan bi müşteriye 610 lira servis ücreti var dediler.

Telefonda konuşmaları iyiydi, meşgul bir gün olmasına rağmen benim aracımla ilgilendiler ve sorunu çözdüler. Ben memnun kaldım.

Siz de eğer gittiyseniz deneyiminizi paylaşır mısınız?

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;585954
Siz de eğer gittiyseniz deneyiminizi paylaşır mısınız?

Merhaba, tabiki.

Saat 10:45'de giriş yaptım, hemen bir görevli gelip aracı kontrol etti, stepne havası inmiş hava ekleyelim sorun olmasın size dedi, sol ön cam gıcırdıyordu açıp kapatırken onu fark etti, halledelim onuda dedi. Sonra evrakları doldurduk ve ortalama 4 saat süreceğini söyledi.

Bujiler geçen bakım değişmiş olduğu için değiştirmeyelim dedi, yağ, filitreler değişecek ve genel kontrol yapılacak dedi.

Saat 15:00 gibi görevli tekrar geldi, ön cam gıcırtısı için sprey yaptıklarını ama sesin kesilmediğini vaktim varsa kapıyı açıp makara ve motora bakmak istediklerini, eğer parça değişirse de garantiden yapılacağını söyledi. Aracın 2013 model olduğunu ve garantisinin olmadığını ilettim, problem değil dedi ve teknisyene halletmesini söyledi. Kapı açıldı ve bir makara değişti, yağlandı.

16:00'da aracı teslim aldım, 3 hafta sonra çocuğum olacağı için klima dezenfektasyonu da yaptırdım. Bakım için 550TL, dezenfekte için 100TL gibi bir fiyat çıkar demişlerdi ama toplamda 615TL ödedim. Cam sorunu garantiden halledildi ve gıcırtı kalmadı.İç ve dış temizliğide gayet yeterliydi. Dezenfekte yapıldığı açıkça belliydi.

Servis danışmanına "iyi niyet garantisini" sordum tavırlarını öğrenmek için, gayet tabi yapıyoruz, başınıza bir şey gelirse özellikle DSG ve su pompası için kullanabilirsiniz, faydalanan bir çok müşterimiz oldu dedi.

Olumsuz diyebileceğim tek şey, bekleme salonunun olmaması. Satış yapılan yerin hemen arkasında 6 adet koltuk var ve orada bekliyorsunuz.Arada ablayı yakalarsanız çay içebiliyorsunuz.

Genel olarak servisten memnun kaldım, ne bana nede başka müşterilere kötü davranıldı,sorun yaşayan bir kaç müşteriyi de kibarca ikna ettiler.
Cumartesi günü olduğu için bakımın 4 saat sürmesini normal karşıladım ama yinede fazla sürdü gibi geldi.

Başımdan geçenler bunlar, umarım yardımcı olur size.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;585958

Başımdan geçenler bunlar, umarım yardımcı olur size.

Öncelikle Allah analı babalı hayırlısıyla çocuğunuzu büyütmenizi nasip etsin.

Verdiğiniz bilgiler benim için faydalı oldu. Bakımı geldiğinde aracı bu servise götüreceğim.

4 saat uzun olmuş, yoğunluktandır sanırsam. İyi niyeti sorgulamanız çok iyi olmuş, ben de gittiğimde sorarım bakalım bana ne diyecekler:)

Beklemek yerine test sürüşü yaptırsalar daha iyi olabilir.

Kazasız belasız sürüşleriniz olsun, bilgiler için teşekkür ederim.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;585960
Öncelikle Allah analı babalı hayırlısıyla çocuğunuzu büyütmenizi nasip etsin.

İnşallah, çok teşekkür ederim.
Sizde yorumlarınızı paylaşırsanız forumdaki arkadaşlarımıza yardımcı olur belki.

Size de kazasız belasız sürüşler, selamlar.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;585961
İnşallah, çok teşekkür ederim.

Sizde yorumlarınızı paylaşırsanız forumdaki arkadaşlarımıza yardımcı olur belki.

Size de kazasız belasız sürüşler, selamlar.

Kışa denk gelir benim tekrar gitmem. Gittikten sonra paylaşacağım yaşadıklarımı. Selamlar.

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yarım saat önce Ankara'daki iki kalitesiz skoda bayisini aradım. 630 lira spaceback için fiyat istediler. Hem kalitesizler hem de paragöz. Ağız birliği yapmışlar. Gerekirse konya'ya gidip yaptırıcam, hatta istanbul'a bile gidebilirim. Bu arada aracın 15.000 bakımıdır bu.