škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ŠKODA SERVİS KAMPANYALARI
17 Haziran 2019 – 27 Temmuz 2019 tarihleri arasında Skoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

0-2  yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %10 , silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.                                                                                                                                                                                                                            

3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %15,  silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

5 ve 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde, silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında % 20 indirim.

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihine göre yaşlar üzerinden  Tüm modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa lastikler için geçerlidir.

** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

*** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

TEST SÜRÜŞÜ
Test sürüşü ran

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;650110
ŠKODA SERVİS KAMPANYALARI
17 Haziran 2019 – 27 Temmuz 2019 tarihleri arasında Skoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm Modellerde, SKODA Orijinal Parçaları'nda, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

0-2  yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %10 , silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.                                                                                                                                                                                                                            

3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde %15,  silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

5 ve 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde, silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim.

8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında % 20 indirim.

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihine göre yaşlar üzerinden  Tüm modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa lastikler için geçerlidir.

** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

*** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.

TEST SÜRÜŞÜ
Test sürüşü ran

Yer neresi istanbul anadolu yakasında yetkili servis var mı önereceğiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;650111
Yer neresi istanbul anadolu yakasında yetkili servis var mı önereceğiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben Ankaradayım Aydoğanlara gidiyorum, istanbulda doğuşun kendi servisi varsa orayı tavsiye ederim. yalnız erken randevu alın kampanya zamanı hemen doluyor randevular.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
AND otomativden randevu aldım, 60bin km bakımı için.
1550TL dediler, üzerinden %15 indirim olacak işte

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 Tdi Rapid 45000 bakımı için ne kadar fiyat isteniyor bilgisi olan varmı

Çevrimdışı oziris2378

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar skoda rapid 1,2 2014,model benzinli aracımı 72000 kmde bakıma servise götürdüm ne zaman Ocak 2020de bana %25 indirim olduğunu bir şey çıkmazsa 1400 tl olduğunu söylediler.  Serviste yapılan ilk muayenede akü zayıf arka fren disklerinin değişimi arka teker amotisör takozlarının patladığı için değişimi dendi. Ben de tamam dedim. İşlem yapıldı. Fatura olarak önüme 3200 tl çıktı. Faturayı incelediğimde bence gereksiz yere işçilik bedeli alındığını gördüm. Mesela bir akünün sökülüp takılmasına akü fiyatı kadar işçilik yazılması çok saçma geldi. Bundan sonra çok elzem olmadıkça aracımın bakımını özel serviste yaptırmaya karar verdim.

Çevrimdışı admira07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
11.07.2020 tarihinde Antalya Çağ Skoda servisinde 3.yıl bakımı için, 3 adet filtre (polen, yağ, hava) ve yağ değişimi (4lt Castrol Edge Pro f. LL 5w-30) için toplam 1095 TL ödedim. Bunun içinde cam suyu, fren balata temizleme gibi ufak tefek şeyler de vardı.

1.2 tsi dsg rapid spaceback style 2016

Çevrimdışı hsnkrmn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: admira07;656757
11.07.2020 tarihinde Antalya Çağ Skoda servisinde 3.yıl bakımı için, 3 adet filtre (polen, yağ, hava) ve yağ değişimi (4lt Castrol Edge Pro f. LL 5w-30) için toplam 1095 TL ödedim. Bunun içinde cam suyu, fren balata temizleme gibi ufak tefek şeyler de vardı.

1.2 tsi dsg rapid spaceback style 2016
Ben de bugün İzmir vosmerden fiyat aldım 2016 model 1.2 TSI %15 indirimli 1116 TL fiyat verdiler. Hava yağ polen filtre ve yağ değişimi. Bu arada aracımda yakıt filtresi olmadığını öğrendim, ilginç geldi.