škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _Şkoda_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün arabamı (Rapid Spaceback 1.2 75 bg) istanbulda bulunan Atik Skoda'ya 15.000 km bakıma götürdüm. 490 tl ödedim. Bakımı yapıldı, garantiden gaz pedalinden gelen gıcırdı, el frenden gelen ses ve arka silecek yapılmasını istedim, bir baktım yapmadılar, nedenini sorduğumda "yapamıyoruz" cevabını aldım. Meğerse Skoda ile yollarını ayrılıyormuş, bugün son günü olduğu için garantiden hiçbirşey yapamıyorlarmış.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün şehir dışında bulunan bir skoda bayisini arayarak ilk bakım için fiyat bilgisi aldım, ankaraya oranla 50tl daha uygun söyledi. yanlız soruma istinaden şöyle de bir bilgi verdi.
ben garantinin bozulmaması için en geç ne kadar sürede aracı bakıma sokmalıyız dedim, kendileri de; eğer araç çok fazla km yapmıyorsa ki bunu en fazla 1000km olarak sınırladı 20-25 gün sonra da getirseniz olabilir dedi. bu süre de garanti kapsamından çıkmaz dedi.
ayrıca bahar kampanyası olacak mı olacaksa bu hangi tarihlerde oluyor dedim, şu an için yakın bir zamanda yok dediler.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dünyada satış sonrası en iyi hizmet seçilmiş skoda yüce oto. ama bahara dair en ufak bir kampanya yok şu an için..
en uygun fiyat olarak 550tl diyorlar.
değiştirecekleri şeyler de yağ ve filitreler, bir de balataya iki fıs fıs.
yazık günah.
ankara'da özel servis önerebilecek olan var mı?

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracın yılı tam 1 ay önce doldu, hala bir bahar kampanyası yok. yuh yaa

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kur bu şekilde yükselirse bakım fiyatları artabilir.Eğer kampanya olmasa daha fazla ücret ödemiş oluruz.bu yöndende bi bakmak lazım.

Çevrimdışı basstrader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sultanbeyli çakıroğluna gittim ama memnun kalmadım. Anadolu yakasında ciddi ve fiyatları uygun tavsiye edebileceğiniz servis var mı?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;574191
aracın yılı tam 1 ay önce doldu, hala bir bahar kampanyası yok. yuh yaa

Kış bakım kampanyası Kasım ortasında duyurulmuştu; dolayısıyla muhtemelen bu ay ya da en kötü ihtimalle Haziran ortasına kadar yaz bakım kampanyası da duyurulur.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: enoktakenokta;574223
Kış bakım kampanyası Kasım ortasında duyurulmuştu; dolayısıyla muhtemelen bu ay ya da en kötü ihtimalle Haziran ortasına kadar yaz bakım kampanyası da duyurulur.

geçen sene bekledim bekledim sonra uzun yola çıkmam gerektiği için yaptırdım ve 1 hafta sonra kampanya yapmışlardı :)

Çevrimdışı ferrowi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen Hafta Avekte yaptırdım ilk 15 bin bakımını istanbuldaki tüm servislerin hepsini aradım 589  ile 600  arası hiç biri bir kuruş inmeyeceklerini söylediler avekte  tanıdık vasıtasıyla işçilikte %15 indirimle 560  tl ye yaptırdım motor yazılımı güncellendi ancak güncellenmeden önce daha iyiydi bence hem yakıtı daha iyiydi hemde performansı . Motor yazılımından sonra aracın vites geçişleri falan 3000 den aşşagı düşmüyor ve bagırıp duruyor.  Ancak servisten fazlası ile memnun kaldım İlgilenen arkadaş Burhan Beydi gerçekten çok ilgili alakalıydı kendisi.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1 ayı aşkın süre oldu benim, her aracı çalıştırdığımda yağ değimişi uyarısı gelmekte. çok uzatmayı düşünmüyorum en kötü haziranın ilk haftası giderim diyorum ama bu araç için sıkıntı yaratır mı, nereden baksanız 2 ay geciktirmiş olacam. fakat km daha 6binde.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şu an servislerde %20 indirim mevcut. ben bu cmt günü için gün aldım. yalnız şöyle bir durum var: iki hafta önce servisi aradığımda bana söylenen fiyat 565tl idi, şimdi kampanya var diyorlar ve kampanyasız fiyata 602tl diyorlar. bu şark kurnazlığından başka birşey değil. bosch özel servisine gittim, onlarda bana ilk bakımın servisin yapmasını öneriyoruz sonraki servislerde yardımcı oluruz dediler. onların verdikleri fiyat ise 320tl idi.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Skoda’ya Hem Satışta Hem Serviste Yaz Geldi
6/8/2016
Skoda sahibi olmak isteyenleri ve Skoda kullanıcılarını yaz aylarında avantajlı günler bekliyor. Haziran ayına özel olarak hazırlanan satış kampanyasında birçok fırsat sunuluyor. Ayrıca "Yaz Bakım Kampanyası" ise Skoda kullanıcılarına cazip indirimler sağlıyor.​

Haziran ayı boyunca özel olarak hazırlanan kampanya ile Skoda modellerine 2.000 TL'ye varan indirimlerle ve cazip fiyatlarla ulaşmak mümkün. Yeni Superb, Yeti ve Octavia'nın dizel modellerinde 1.000 TL, Fabia, Rapid ve Rapid Spaceback modellerinde 1.500 TL'lik özel fiyat avantajı sunuluyor. Ayrıca benzinli Octavia satın almak isteyenler ise 2.000 TL'lik özel avantajdan yararlanabiliyorlar.

Skoda satın almak isteyenler, Haziran ayında sunulan bu özel fiyat avantajlarıyla birlikte Skoda Finans ile anlaşmalı olarak düzenlenen %0 faiz oranı fırsatı sunan kampanyasından kredi de kullanabilecekler.

Parçada, işçilikte ve motor yağlarında yüzde 20 indirim

Skoda aynı zamanda mevcut kullanıcılarına da avantajlı kampanyalar sunuyor. Skoda kullanıcıları 2 Temmuz tarihine kadar araçlarını Skoda Yetkili Servisi'ne götürerek "Yaz Bakım Kampanyası"ndan yararlanabilecekler. Bu kampanya dahilinde Skoda Orijinal Bakım Parçaları, Castrol Professionel Edge motor yağları ve işçilikte yüzde 20 indirim gerçekleştiriliyor.

Yaz kampanyası başlamış arkadaşlar.

Çevrimdışı ardacoach

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Memlekete tatile gelmişken 30.000 bakımını aradan çıkartayim dedim.Ankara'da bir hafta ileriye randevu veriyorlardı.
Adana Aykan'da aynı güne randevu alıp yaptırdım bakımı. 750 fiyat verdiler,yüzde 20 işçilik ve parça indirimi ile beraber 620 TL ödedim. Pazarlık yapmadım.Yaklaşık 2 saat içinde teslim aldım aracı.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 20:25:09 Gönderen: ardacoach »

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;569450
dünyada satış sonrası en iyi hizmet seçilmiş skoda yüce oto. ama bahara dair en ufak bir kampanya yok şu an için..
en uygun fiyat olarak 550tl diyorlar.
değiştirecekleri şeyler de yağ ve filitreler, bir de balataya iki fıs fıs.
yazık günah.
ankara'da özel servis önerebilecek olan var mı?

zeki ünaldi periyodik bakım için 300 350 diyor her zaman orda yaptırıyorum baya ilgililer yetkili servisler 500 civarı diyor değiştirdikleri sadece yağ polen hava filtresi gerekirse benzin filtresi ve periyodik yağ değişimi bunları dısardan aldıgınızda ortalama 100 150 lira ustaya parcalarla gittiginizde en fazla 50 alıyor toplam 150 ile 200 arası bakımı yaptırmıs oluyorsunuz ;)

Çevrimdışı Ömer Kuzubaşoğlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Bugün aracımın 12000 km de yıllık bakımını yaptırdım. İlk bakımı olması ve garantisinin bozulmaması için ERYA Otomotivde yaptırdım. Yaklaşık 3 saat içinde aracımı teslim ettiler. İlgi alaka gerçekten çok iyiydi.
Toplam fatura 465,6 tl tuttu(%20 indirimli haliyle.).
Yapılanlara bakılınca ücret tabiki fazla.

Hayırlı forumlar.