škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,
rapid ve rapid spaceback araçlarımız için tek başlık altında periyodik bakım kampanyaları için bilgi paylaşımı yapabileceğimiz bir başlık açtım. burada bir birimizi haberdar ederek, fırsatları kaçırmamışta oluruz.:)
--
nisan 2015 te aldığım spaceback için bugün merak edip ilk yıl bakımı için ankara and ve efe'den fiyat bilgisi aldım. and şasi no'su istediğinden ötürü net bir bilgi veremese de 600tl civarı olduğunu söyledi, efe ise direk 580tl olarak belirtti. nisan ayında bahar kampanyaları başlar mı bilmiyorum ama bu şekilde rakamlar çok yüksek. :dede:

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
istanbul kayadibi 560 tl fiyat verdi ilk bakım için rapid 1.6 tdi araç.benzinli ve dizel arasında fark yokmu? akın bey aracınız benzinlimi?

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende takipteyim faydali baslik  ilk bakim icin cok degilmi silecek suyu motor yagi degisecekler

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unal43;559570
istanbul kayadibi 560 tl fiyat verdi ilk bakım için rapid 1.6 tdi araç.benzinli ve dizel arasında fark yokmu? akın bey aracınız benzinlimi?

kusura bakmayın yazmayı unutmuşum,
aracım 1.2tsi motor. telefonda sorarken benzin mi dizel mi diye de sorup öyle bilgi veriyorlar.

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekirdag yunculer oto da 1.6 dizel otomatik rapid i 430 tlye yaptirdim foruma ozel

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı aldığım adana özgen oto yu da aradım, 630tl dediler.

bir sorum olacak; aracımın trafiğe çıkışı 7 nisan. garanti kapsamından çıkmaması için bu tarihten sonra ne kadar sürem var aracı servise götürmem için?

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Ilk bakima 15bin yerine yili dolmadan 16 veya 17bin de gidersek garanti bozuluyor mu?

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 kasım ayında ilk bakımı avek'te yaptırdım . Aracı oradan aldığımız için %10 indirimli hali ile 400 tl'ye yaptırdım . Bana yakın diye maslaktaki servisi aradım . 500 küsürdü tam rakamı hatırlamıyorum bir fiyat verdiler . 1 ay sonraya randevu anca verebileceklerini söylediler . Bende avek oto'yu aradım . Perşembe günüydü cumaya randevu verdiler . Hemde 100 tl'den fazla indirim ile .

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oksijen;559996
Merhaba
Ilk bakima 15bin yerine yili dolmadan 16 veya 17bin de gidersek garanti bozuluyor mu?

Bozulacaktır . Bence riske girmeyin ...

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oksijen;559996
Merhaba

Bozulmaz, niye bozulsun. Önemli olan yetkili serviste yapılmış olması. Ha km'nin 15000 i fazla geçmemesi daha iyi olur. Sıkıntı çıktığında servis bunu bahane edip sorumluluktan kaçmaya çalışamaz böylelikle.

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Servis tam detay veremiyor ama 1000 km den fazla geçmemesini oneriyor  aralikta kampanya varmis  suan en dusugu 536 tl fiyat verdi 1.2 tsi manuel ilk bakim  istanbul daha uygun fiyat alan varmi kampanyayi beklicem 150tl fazla odemek istemiyorum

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş takvime bakarak bir dahaki kampanya ne zaman olabilir? Skoda servis bakım kampanyaları yılın hangi aylarında genel olarak olur?

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;560947
Geçmiş takvime bakarak bir dahaki kampanya ne zaman olabilir? Skoda servis bakım kampanyaları yılın hangi aylarında genel olarak olur?

Kisa hazirlik kampanyasi varsa yaza hazirlikta olur diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı _Şkoda_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 yılı veya belirten kilometreyi geçirmeyin derim, yarın öbür gün Allah muhafaza arabada bir şey olursa onu mazeret göstererek yapmazlar garantiden.

Çevrimdışı rapidelegance

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı ordudan(nasuhbeyoğlu) alırken ilk bakımda %50 indirim yapacağız demişlerdi. ancak bakım zamanı telefonla aradığımda böyle bir şeyin olmadığını söylediler. bu nedenle bu tür indirimler konusunda anlaşma yapılırken kesinlikle yazılı bir belge alın. ben bunu istediğimde size sistemden tanımlıyoruz demişlerdi halbuki.