škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine Spaceback Modifiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;536260
Konular birleştirilmiştir. Tek başlık altından devam lütfen.

teşekkürler , birleşecek bir konu daha var aslında :)

http://skodaturkey.com/showthread.php?t=32403

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;536264

Konuları açanlar farklı olduğu için birleştirmek doğru olmaz. Açıkçası bir konudaki mesajın bir başka konuya nasıl taşındığını da unuttum.:kiki:
Bu arada bana bu attığın linki telefondan falan mı attın? Zira bilgisayarda tıklayınca yeniden kullanıcı adı, şifre falan girdim.:hmm::blm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;536264

Korhan bey ben o konunun birlestirilmesi gerektigini dusunmuyorum vede gerekli aciklamayi detayli bi sekilde yaptigimi dusunuyorum
Sanirim hoslanmadiniz yada rahatsiz oldugunuz bi durum var
Anlayabilmis degilim
Bn sadece rapid kullananlarin yaptigi paylasimlari gormek icin
Rapid basligina giriyorum ve bu konuyuda bu yuzden actim aracinda oynama yapan ufak tefek degisiklikler yapanlar daha kllay ortak noktada bulussun diye

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;536269
Konuları açanlar farklı olduğu için birleştirmek doğru olmaz. Açıkçası bir konudaki mesajın bir başka konuya nasıl taşındığını da unuttum.:kiki:
Bu arada bana bu attığın linki telefondan falan mı attın? Zira bilgisayarda tıklayınca yeniden kullanıcı adı, şifre falan girdim.:hmm::blm:

Uğur, sana zahmet eğer yapabiliyorsan şu konu başlığındaki "spacback" kelimesini "spaceback" olarak değiştirirmisin?, çok gözüme takılıyor doğrusu, bir anlam ifade etsin en azından:) audi A3 "sporback" gibi olmuş

Alıntı yapılan: nejaterselcan;536272
Korhan bey ben o konunun birlestirilmesi gerektigini dusunmuyorum vede gerekli aciklamayi detayli bi sekilde yaptigimi dusunuyorum
Sanirim hoslanmadiniz yada rahatsiz oldugunuz bi durum var
Anlayabilmis degilim
Bn sadece rapid kullananlarin yaptigi paylasimlari gormek icin
Rapid basligina giriyorum ve bu konuyuda bu yuzden actim aracinda oynama yapan ufak tefek degisiklikler yapanlar daha kllay ortak noktada bulussun diye

vurun korhana:D vurun korhana:sopa: yahu nedir bu korhan dan çektiğimiz:D,
şaka bir yana korhan bey aşırı titiz bir insan anlaşılan, bir keresinde beni de haşlamıştı, arka stoplar yazmıştım ağız alışkanlığı ile bayağı bir mevzu olmuştu:D

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536274
şaka bir yana korhan bey aşırı titiz bir insan anlaşılan, bir keresinde beni de haşlamıştı, arka stoplar yazmıştım ağız alışkanlığı ile bayağı bir mevzu olmuştu:D

Hahaha biliyorum okumustum o konusmayida (:(:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536274
Haşlar hiç şakası yok.:D
ben de "ismimin arkasına bey eklemeden isimle hitap edebilirsin, konsolos gibi hissediyorum kendimi" dediğime pişam oldum zira bana artık "konsolos bey" diyor.:D Bey kelimesini eklemekten de asla vazgeçmiyor görüldüğü gibi.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur Akar;536269

Sizin bağlantı kurduğunuz adres http://www.skodaturkey ile başlıyorsa tıkladığınız link http://skodaturkey ile başladığı için site sizi tanımamıştır.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozankoz;536279
Sizin bağlantı kurduğunuz adres http://www.skodaturkey ile başlıyorsa tıkladığınız link http://skodaturkey ile başladığı için site sizi tanımamıştır.

sanırım böyle olmuş uğur bey , nitekim telefondan girmemiştim .

"Ben sadece rapid kullananlarin yaptigi paylasimlari gormek icin
Rapid basligina giriyorum ve bu konuyuda bu yuzden actim aracinda oynama yapan ufak tefek degisiklikler yapanlar daha kllay ortak noktada bulussun diye"

Nejat bey , ben de zaten onu diyorum aracında ufak tefek ya da büyük değişiklikler yapanları daha kolay görmek için tek başlık olsun ya da o konuya ilişkin mesajlar doğru yerlerde yazılsın ?
modifiye spacebak
yine spacback:) modifiye
aracınızda bugün ne değişiklikler yaptınız
üyelerin atölyesi vb vb 4-5 tane başlık oluyor , aracına spoiler takmış olan biri şimdi hangisine yazsın ?

ya da bir herhangi bir arkadaşımız ortak sorunlar başlığında taktırdığı pedal setinden bahsediyor , bir diğeri lastik konusu açılınca bu jantları taktım şık durmuş mu gibi bir meaj yazıyor... (tamamen örnek)

yani biz de mesela acaba spoiler takan var mı , ya da şu nasıl yapılır diye bakacağımız zaman nereye bakacağımız belli olsun...

amacımız aynı sonuçta..

(Bana böyle takılınması da güzel yani sayın Uğur Tırpan)
:D

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;536290
sanırım böyle olmuş uğur bey , nitekim telefondan girmemiştim .

"Ben sadece rapid kullananlarin yaptigi paylasimlari gormek icin
Rapid basligina giriyorum ve bu konuyuda bu yuzden actim aracinda oynama yapan ufak tefek degisiklikler yapanlar daha kllay ortak noktada bulussun diye"

Nejat bey , ben de zaten onu diyorum aracında ufak tefek ya da büyük değişiklikler yapanları daha kolay görmek için tek başlık olsun ya da o konuya ilişkin mesajlar doğru yerlerde yazılsın ?
modifiye spacebak
yine spacback:) modifiye
aracınızda bugün ne değişiklikler yaptınız
üyelerin atölyesi vb vb 4-5 tane başlık oluyor , aracına spoiler takmış olan biri şimdi hangisine yazsın ?

ya da bir herhangi bir arkadaşımız ortak sorunlar başlığında taktırdığı pedal setinden bahsediyor , bir diğeri lastik konusu açılınca bu jantları taktım şık durmuş mu gibi bir meaj yazıyor... (tamamen örnek)

yani biz de mesela acaba spoiler takan var mı , ya da şu nasıl yapılır diye bakacağımız zaman nereye bakacağımız belli olsun...

amacımız aynı sonuçta..

(Bana böyle takılınması da güzel yani sayın Uğur Tırpan)
:D

Korhan bey,
ben arka stoplar demiştim bir kere bana takılmıştınız ama spaceback'e spacback diyene hiç takılmıyorsunuz, performansınız düşmüş elleham:D

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536344
Korhan bey,
ben arka stoplar demiştim bir kere bana takılmıştınız ama spaceback'e spacback diyene hiç takılmıyorsunuz, performansınız düşmüş elleham:D

fatih bey takılmaktan anlayan vaaaar anlamayan var ;)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;536345
fatih bey takılmaktan anlayan vaaaar anlamayan var ;)

Uğur'a rica etmiştim başlıktaki spacback'i düzeltmesi için ama o da oralı olmadı, içimde patladı vallahi:D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536348
Uğur'a rica etmiştim başlıktaki spacback'i düzeltmesi için ama o da oralı olmadı, içimde patladı vallahi:D

Saçma bir şekilde baßlık düzeltilse de eski hali kalıyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;536372

Olsun en azından konu başlıklarında düzelmiş, onada şükür :D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;536348
Alıntı yapılan: enoktakenokta;536372
Düzelttim yahu! Ancak ana başlık düzeliyor da ara mesajlardaki başlıkları tek tek düzeltmek gerek ve bende de o kadar sabır maalesef yok.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fatih bey, ona da şükür, da ayrı yazılır, lütfen yani...