škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1,2 tsi rapid ile ben de aranıza katıldım..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali uslu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ikinci el olarak aldım.. kilometresi 6000'deydi.. ekstra olarka metalik renk ve oem takılmış.. 42500 verdik ama çokmu verdik hala şüphelerim var içim rahat değil.. :(

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance donanım mı? Eğer içinize sindiyse boşverin :ok: Hayırlı olsun :)

Çevrimdışı jesus41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldin.....senin gözünde o kadar edip para verdiysen çok ta önemi yok... kazasız belasız sürüşler

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah.

OEM takılmıştan kastınız nedir? Teybi mi?

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun. Oem derken janttan bahsediyorsunuz zannederim.

Çevrimdışı ali uslu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hoşbulduk arkadaşlar sağolun..

navigasyon, tv, park asistanı ve geri görüş kamerası var..

arkadaşlar benim aklıma takılan bazı şeyler var.. araç 1,2 tsi elegance ama bugün skodanın sitesindeki elegance donanım seçeneklerinden bazıları yok bazıları ise var..
lastik basınç kontrolü, ön koltuk yükseklik ayarı, ön kol dayama ünitesi varken hız kontrolü, ısıtmalı koltuk, tam otomatik klima yok.. anlamadım gitti.. araç 2013 11. ay trafik çıkışlı.. o günün opsiyonları ile bugününkiler mi farklı.. benim araç mı elegance değil..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ali uslu;466010
hoşbulduk arkadaşlar sağolun..

navigasyon, tv, park asistanı ve geri görüş kamerası var..

arkadaşlar benim aklıma takılan bazı şeyler var.. araç 1,2 tsi elegance ama bugün skodanın sitesindeki elegance donanım seçeneklerinden bazıları yok bazıları ise var..
lastik basınç kontrolü, ön koltuk yükseklik ayarı, ön kol dayama ünitesi varken hız kontrolü, ısıtmalı koltuk, tam otomatik klima yok.. anlamadım gitti.. araç 2013 11. ay trafik çıkışlı.. o günün opsiyonları ile bugününkiler mi farklı.. benim araç mı elegance değil..

Nasıl bir elegance o diyeceğim ama Yüce oto böyle.

CC ve climatronic standart olmalı :confused:

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 1.2 TSI elegance sadece 2014 model. Sizin ki muhtemelen üzerine opsiyon eklenmiş ambition modelidir. (kol dayama+çelik jant+sis lambası gibi)

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;466074
hocam 1.2 TSI elegance sadece 2014 model. Sizin ki muhtemelen üzerine opsiyon eklenmiş ambition modelidir. (kol dayama+çelik jant+sis lambası gibi)

yukarıdaki anlatıma tamamen katılıyorum. kaldı ki 2013 yılında 1.2 tsi da elagance modeli yoktu. aracın döşeme rengine bakarak da donanım seviyesini anlayabilirsiniz. kapı iç döşemleri, ön gögüs, koltuklar gri ise ambition, bej ise elegance dır.

Çevrimdışı ali uslu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
anlaşıldı bizim araç opsiyonlu ambition.. :) sağlık olsun, cc ile otomatik klimamız olmayı versin napalım..

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ali Hocam araç alacakken ben de o aracı görmüştüm internette (büyük ihtimalle o) 2013 elegance deyince dikkatimi çekmişti.(Rapid TR pazarına girdiğinden beri bu arabayı inceliyorum ve o kadar arabaya baktım yine döndüm rapid aldım çünkü benim ihtiyaçlarıma cevap veren tek araba bu dizel istiyordum ama benzinliye paramız yetti o ayrı :) arabadan da gayet memnunum )  2013 elegance yok çünkü satan arkadaş araca oem falan takmıştı ancak hiç aramadım kendisini kısmet sizeymiş güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;467124
Ali Hocam araç alacakken ben de o aracı görmüştüm internette (büyük ihtimalle o) 2013 elegance deyince dikkatimi çekmişti.(Rapid TR pazarına girdiğinden beri bu arabayı inceliyorum ve o kadar arabaya baktım yine döndüm rapid aldım çünkü benim ihtiyaçlarıma cevap veren tek araba bu dizel istiyordum ama benzinliye paramız yetti o ayrı :) arabadan da gayet memnunum )  2013 elegance yok çünkü satan arkadaş araca oem falan takmıştı ancak hiç aramadım kendisini kısmet sizeymiş güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.

:wlc: Size de hayırlı olsun. Kazasız sürüşler :ok:

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederım hepımız ıcın aynı temennıyı dılerım

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. fiyat konusunda içiniz rahat olsun. alınmış alınmıştır.:ok:

Çevrimdışı ali uslu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkürler arakadaşlar..44cihan44 bey, lansman rengi olan mavi renkli araçtan bahsediyorsunuz sanırım :) evet o aracı aldık.. 44.250 yazmıştı. 42500'e bıraktı.. lastiği patlatmış sadece onun kaydı var.. 2013 11. ayda da trafiğe çıkmış.. bizim için fark etmiyor kağıt üstüne elegance olması.. almadan önce otomatik klimasının , cc'nin ve koltuk ısıtmasının olmadığını biliyorduk ve ona göre aldık zaten.. içimizde kullandıkça rahatlayacak inşallah.. :)