škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 araç alrken hediye olarak neler talep edilir ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archaeologist;160410
sağolun arkadaşlar allah sizlere daha güzelini versin.
bu arada fmaka arkadaş ''tüm özellikleri açık'' ifadesini kullanmış. bazı özelliklerinin kapalı olması gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu?
forumu aratırsanız octavia özellik açtırmak diye pek çok bilgiye sahip olursunuz.
yetkili servislerdeki cihazlarla daha kolay yapılır düşüncesindeyim.tabi biliyorlarsa...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;160521
Evet kesinlikle haklısın abi. Hatta sen rögarları bırak, kamyonların gittiği sağ şeritte tekerin bastığı yerler çukur, yolun ortası yüksek oluyor ve yüksek süratle oraya altını sürttüğümü hatırlıyorum, keşke gece arabamın arkasında olsaydımda kıvılcımları görseydim :D Muhafazayı değilde az daha yukarıda bi engel olsa, karteli sürtsen oraya afedersin şey gibi yarılır :D

Artık kusura bakmasın motor bloğum altını vura vura gittiğim memleketim yollarında eciş bücüş ot b.k güvenliğiyle falan uğraşamayacam :++:

Araca sanayide sac karter muhafazasını taktırdık,geri dönüyoruz,bir Ducatonun arkasından sola kaçtık,cartt etmesi bir oldu:++:
Eğer orda muhafaza olmasaydı sonuç kötü olabilirdi.Çünkü saca baktım,boya felan kalmamıştı.Bu birde İstanbulda,düşünün artık abi :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o muhafaza olmasa sürtmeyede bilirdi ama can. mhafaza arabanın altını 5 cm yaklaştırıyor yere sonuç olarak sürtmeyeceksede sürtüyor sonra lan ne kadar çok sürtüyormşm verdiğim paraya verdi diyorsun :)

benim toledoda var muhafaza. b5 kasa 3.5 yaylı passatın sürtmeden geçtiği yerden sürterek geçiyordu muhafazayı sökünce onun sürterek geçtiği yerden sürtmeden :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;161688
o muhafaza olmasa sürtmeyede bilirdi ama can. mhafaza arabanın altını 5 cm yaklaştırıyor yere sonuç olarak sürtmeyeceksede sürtüyor sonra lan ne kadar çok sürtüyormşm verdiğim paraya verdi diyorsun :)

benim toledoda var muhafaza. b5 kasa 3.5 yaylı passatın sürtmeden geçtiği yerden sürterek geçiyordu muhafazayı sökünce onun sürterek geçtiği yerden sürtmeden :)

Yok yok abi,geçtikten sonra noluyor la diye durduk baktık.bildiğin tampon kadar yüksekti:++:

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hiçbir şey vermediler ! sadece ziebarttan koltuk koruma hediye ettilerdi, şu anda ziebart aynı hediyeyi zaten herkese veriyor.
adamlar bana hediye vermedikleri gibi bir de paspas satmaya çalıştılar.
neymiş efendim indirim yaparlarmış ama hediye vermezlermiş.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla güzel şeyler istemiş herkes. Ama ben bilseydim bir lastikleri değiştirttirirdim bir de yedek ampul seti isterdim.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun. en önemlisi kazasız belasız binmek..
hocam sanırım bayiiler satışa doydu.
dogru düzgün bişi vermiyorlar.
50liralık park sensörü veriyorlar, onuda 300e 500e sayıyorlar..
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;160423
Hakan şehir içi karter muhafazaya gerek olmayabilir diyorsun da bazı yollarda yolun ortasında rögar kapağı 30-40cm yukarıda olabiliyor. Çoğunu düzelttiler ama ara sokaklarda falan hala mevcut. Geçen birisi yazmıştı gülmekten öldüm ya;bizim sokakta bir rögar kapağı var allah sizi inandırsın cumhurbaşkanı gelse çıkar konuşma yapar diye[/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR]
Bizim mahallede de yolun ortasında aha ben burdayım diyen bir rögar kapağı var, bir de sincan belediyesi tam üstüne duba koymuşlar, walla 2 aydır üstünde beklyo, ne olacak diye merak ediyom, kıyamet kopana kadar orda sap gibi kalacak heralde :++:
Alıntı yapılan: archaeologist;164408
hiçbir şey vermediler ! sadece ziebarttan koltuk koruma hediye ettilerdi, şu anda ziebart aynı hediyeyi zaten herkese veriyor.[/FONT][/COLOR]
adamlar bana hediye vermedikleri gibi bir de paspas satmaya çalıştılar.
neymiş efendim indirim yaparlarmış ama hediye vermezlermiş.
[/FONT][/COLOR]

Dün İstanbul yolu üzerindeki Ata’ya uğrayım dedim, forumdan okuduğum zaman dikkatimi çekmişti, octavia da arka kelebek camlarından gelen rüzgar sesi konusu vardı. Ben de acaba aynı durum kendi aracımda söz konusu mu diye havaalanı dönüşünde araca yüklenerek deneme fırsatım oldu. Tabi acemilikten olsa gerek, rüzgar sesi duyuyorum ama normalmidir anormal midir kestiremedem, sağ arkadan da ses geliyor zannımca.
Velhasıl Ataya varınca müşterilerin beklediği ve 2 bayanın kasiyer görevi gördüğü yere geçerek aksesuarlara bakacağım bahanesiyle bakım kısmına geçtim. Orda ustanın biri mayışmış vaziyetteyken selam vererek muhabbete başladım. Rüzgar sesini anlattım. Kendisi silikonlama işlerini yaptıklarını, kısa bir tur sonrası gereken mudahaleleri yapacaklarını, işlemin 2 saat süreceğini söyleyerek sadete geldi. Ücreti sordum ve cevap 300 tl. Dedim usta sen nediyon,üretimde elin adamı test etmemiş veya ne zıkkımsa üretmişler bu aracı böyle, sen bunu nasıl ücretle yaparsın diye. Sonra bi elemena sorayım dedi.Beraber gittik vatandaşın yanına, Adam şöle bi süzdükten sonra hemşerim dedi, sana 100+kdv, hayda dedim bu i.neler kafasına göre takılıyo, ilk muhattap olduğum ustaya kenara çekerek, “hocam siz bu fiyatları nasıl böyle verebilyosunuz dedim,sen diyon anya,herif diyo konya”.  Aldığım cevabı aktarayım:”Sen bu gibi yerlerde benim gibi usta bulacksın, onla iyi muhabbetin olacak, ondan sonra biz liste fiyatının dışında iş emri çıkarırız, yaparız uygun fiyatla dedi.” Ne diyim bende fazla uzatmadan usta haftaya görüşürüz  dedim ve ordan ayrılarak kaporta kısmına geçtim. Yanımda boş bir kap getirmiştim, sözüm ona rütuş boyası alacam, rica minnet kıçı kırıklardan biraz boya temin ederek ayrıldım Ata’dan.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhan unsal;168524
öncelikle hayırlı olsun. en önemlisi kazasız belasız binmek..
hocam sanırım bayiiler satışa doydu.
dogru düzgün bişi vermiyorlar.
50liralık park sensörü veriyorlar, onuda 300e 500e sayıyorlar..
aynen hocam biz superbyi alırken herif park sensörü satmaya çalışıyodu e dedim arkadaki ne o zaman :D park sensörü olan arabaya park sensörü satmaya çalışan zihniyet işte :++::++: bide sadece ses ikazlı. alsam piyasa fiyatı 50 tl( enfazla) o bana 200 tl dedi en son 150 olur ama abi dedi bende aldım arabayı çıktım :++:.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah