škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!!! Yedek anahtar kayip !!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aracimin yedek anahtari kayboldu onun icinde chip felan var midir yoksa gidip servisten yeni anahtar mi alicaz ? Alicaksak bunlarin fiyatlari ne kadar kaybeden oldu mu boyle ? :(

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anahtarın içindeki çipte şifre var kontağa taktığında direksiyon kutusundaki şifreyle eşleşip aracı çalıştırmaya izin veriyor servise gitme derim servisten anahtar çıkarttırmak 700 lira civarı  2 sene önce benden 700 e yakın bişey istemişlerdi oto beyin yazılım elektronik anahtar işiyle uğraşanlar vardır sanayide onlara bak onlarda şifreyi belirleyip replika anahtar yapıyorlar servis son çaren olsun :D

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yedek anahtar yaptırmayacaksanız bile şifrenizi değiştirmeyi unutmayın.

(Allah korusun ama anahtarlı çalınmayı çoğu kasko karşılamaz)

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kayseride o isi yapabilecek durustlukte bir sanayici tanimiyorum ama yinede soracagim bu arada aracimin kaskosu var.Acaba bu kaybetme olayini kasko karsilar mi ?

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kaskonun karşılayacağını zannetmiyorum anahtar bozulsa belki servis değişim kararı verip  kaskodan karşılardı ama yinede ikisiyle de görüş

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simsek038;526105
Kayseride o isi yapabilecek durustlukte bir sanayici tanimiyorum ama yinede soracagim bu arada aracimin kaskosu var.Acaba bu kaybetme olayini kasko karsilar mi ?
Sormanızda fayda var. Kasko şartlarında olabilir. Benim bir arkadaşım Mazda için yeni anahtar çıkarttı servisten, kasko karşılamıştı.

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar herkese yorumlariniz icin tesekkur ederim sorarak buldum serviste 700 tlye kadar fiyat cekiyorlar bir anahtar icin geregi yok dedim kaskoyuda bos yere bozdurmadim replikasini bastirdim. Normalde 170 dediler 160 Tl ye yaptirdim. Sizinlede paylasiyim dedim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan bey gecmis olsun. Durust sanayici buldunuz anlasilan.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
furkan bey uygun yoldan yaptırmayı başarmışşınız sorununuzun çözülmesine sevindim

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskodan kaybolan anahtarı yaptırmak istediğinizde; tüm kapı kilitleri, kontak kilidi olmak üzere hepsinin değişimini değişimi yapılacak şekilde karışılıyor.

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;526402
Şifrelerini de değiştirtseydiniz.

Hocam teklif ettiler değiştirmeyi bende belki bulurum diye gerek yok dedim aynisi gibi oldu yani anahtar şaşırdım doğrusu bu kadar beklemiyordum sanayici tanidik arkadaşlar var kayseride 3 yerde yapıyorlarmış temiz dürüst baba oğul kardeşleriyle birlikte çalışan anahtarciya yaptirdim.Cokta memnun kaldim :)