škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 km araç alacağım? yardım!

vevis · 65 · 18939

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;356928
Tam yeni Honda Civic'e de bakın mutlaka bir diyecektim ki dizel konusunu hatırladım :) getireceklerdi ama sanırım hala gelmemiş dizeli, yoksa sizin bütceniz en üst paketini bile rahatlıkla satın alabildiği gibi üzerine bir de artıyordu üstelik :) canlısını yakından gördüm de, çok hoşuma gitti, çok güzel yapmışlar gerçekten.

Dizeli gelmesin zaten :) Benzinli secenek icin guzel secim. Bi de beyazi olacak.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;356931
Dizeli gelmesin zaten :) Benzinli secenek icin guzel secim. Bi de beyazi olacak.

Arz talepten dolayı zaten getireceklerdi, yoksa Honda'yı alan dizel-benzin ayrımını pek gözönünde bulundurmaz. Piyasa dizel ile çalkalandığı halde adamlar peynir ekmek gibi benzinli araç satıyorlar, çünkü motoru ve mekaniği çok çok başarılı. Böylesi bir pisayada sanırım ki en rahat benzinli satışını gerçekleştiren markaların başında geliyor :)

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;356934
Arz talepten dolayı zaten getireceklerdi, yoksa Honda'yı alan dizel-benzin ayrımını pek gözönünde bulundurmaz. Piyasa dizel ile çalkalandığı halde adamlar peynir ekmek gibi benzinli araç satıyorlar, çünkü motoru ve mekaniği çok çok başarılı. Böylesi bir pisayada sanırım ki en rahat benzinli satışını gerçekleştiren markaların başında geliyor :)

Cebe zarar :) Dizel dsg kullandiktan sonra bi daha benzinli duz araba aldiramaz kimse bana :) Marka model farketmeden alirim

Çevrimdışı vevis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar jetta kovalamaktan bıktım. ekmek satar gibi araba satıyorlar adamlar. bu nedir allah aşkına...

süperb 1,6 dizel düz vites in en alt donanımına + deri direksiyon, vites, el freni, bilgi ekranı ve hız sabitleyici paketlisine 62500 fiyat aldım. hoşumada gitti ama sene sonunda superb de kasa değişecekmiş. bu nedenle karar veremedim.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb 2008 yilinin ikinci yarisinda 2009  model olarak cikti

Cikali 4 yil olmus, bu kadar kisa bir surede kasa degismez diye dusunuyorum, kaldi ki arac daha makyaj bile gormedi
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2012, 08:18:36 Gönderen: Cuneyt »