škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine tıklattılar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, bazı davranışlar tıklamanın önüne geçmiş ve terbiyesizlik kültürsüz daha çok denmesi gereken şey var ama büyük diye bir şey diyemeyiz olamaz büyükse büyüklüğünü hak eder saygı istiyorsa saygıyı hak eder, çarpan amcanın arabasına terör yandaşları sokakta molotof atsaydı oğluyla beraber molotof atanlara sesi çıkarmıydı acaba. Hem suçlu hem güçlü madem öyle bir de molotof atana ses çıkar, ayrıca molotofculara lanet olsun

Çevrimdışı serdar p

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.
sakin davranman iyi olmuş. adamın ameliyatlı gözüne patlatsan başın gerçekten belaya girerdi.sokağa çıkarken sakinleştirici bir şeyler almak lazım artık.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serdar p;354011
geçmiş olsun.
sakin davranman iyi olmuş. adamın ameliyatlı gözüne patlatsan başın gerçekten belaya girerdi.sokağa çıkarken sakinleştirici bir şeyler almak lazım artık.

Doğru diyorsun, eli gözü kafası sarılı biri karşısındaki sağlam adamı nasıl prakavasyon ediyor nasıl bir akıldır nasıl bir zihniyettir

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu 3. seferi oluyor ya. Daha öncede aynı yere 2 sefer tıklattılar geri geri gelirken. Baktık tamponda bir şey yok(Bir şey yok dediysem 1-2 mm lik boya atması vardı ama bir şey olmaz onlardan diyorum artık :)). Kusura bakma dedi elemanlar gittiler. Bende yaptım aynı şeyi, 7 saat yoldan gelmiştim, kafam dalgın artık. Park yeri gördüm geriye aldım, tıklattım, indik baktım bir şey yok. Elemana söyledim yorgunum diye, olur dedi kapandı olay. Bunların yaptığına bak bide. Hem kendi vuruyor hem tampon kırıldı diye bana ödetecek. Hem de üstüme yürüyor iki kişi, yanımda eşim var, terbiyesizlik yapıyorlar birde.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Uğraşmaya değmez, doğru olanı yapmışsınız.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun,octiler çok nazara geliyor sanırım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;354360
Çok geçmiş olsun,octiler çok nazara geliyor sanırım.

+10 :(

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nazar nasıl nazar...araba yıkarsın nazar gezersin nazar napcaz hocam bi akıl ver yol yordam göster :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla birlikte 7 ya da 8.ufak kazam oldu. Hep böyle ufak tefek tıklatma ya da sürtme. Benim yaptığım sadece birisi, oda yukarıda anlattığım, o kadar yorgunluğun üstüne park edecek yer ararken. Diğerlerinin çoğu araba kapının önünde dururken oldu. Yine de Allah büyük kazalardan korusun hepimizi. Bunlar falan bir şey değil.

Annem falanda diyor, yıkatma arabayı pis dursun, yıkatınca çok güzel görünüyor diye. Hakikaten füme rengi müthiş görünüyor yıkayınca, ben bile gözlerimi alamıyorum. Belkide kendi kendime nazar değiyorum :(
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 00:41:27 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben cogu zaman sadece içini temizletiyorum ;)