škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resul_100;620224
Bende de aynı hatayı verdi uygulama başlatılmadı diyir

Bu hatayı bende de vermişti. Galaxy Apps'tenMirrorlink 1.1'i  1.1.23 versiyonuna güncellemiştim.  Ondan mı oldu bilmiyorum ama "App başlatılamadı veya....." şeklinde hata veriyordu. Sonra tekrar Mirrorlink 1.1'i fabrika sürümüne döndürdüm. Şu ana çalışıyor. Fakat başka bir arkadaş bu hatayı verse de geri düğmesine basıp tekrar bir kaç deneme daha yapılmasını tavsiye etmiş. Bir kaç deneme sonra çalışacağını söylemiş. İu iki düğmelere basarak arka tarafta çalışan uygulamalarda LG MirrorDirve çalışırken bir kere daha tıklamak gerekiyor galiba. Bunları da bir deneyin

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet aynı hata bende de var. Cihazım Colombus 9.2" ve 2017 22. hafta güncellemesi sonrası üretimi.

2 farklı kablo ile denedim. Değişen bir şey yok.

Çevrimdışı metx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdide cihazınız mirrorlink özelliği var mı emin olun uyarısı verdi. ilerleyelim derken geriledik. araştırmaya devam. tlf s6edge plus bu arada.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefona format attım.  Aracı fabrika ayarlarına donderdim. Hala yok hala yok. Telefonlami alakalı acaba. Telefon s8 galaxy

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: oprdrhvs;620262
Telefona format attım.  Aracı fabrika ayarlarına donderdim. Hala yok hala yok. Telefonlami alakalı acaba. Telefon s8 galaxy

Bide mirrorlink kısıtlı kullanılabilir diyo ve sadece bikac uygulama var.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
APEX launcher ile yaptığım düzenleme ile torque vs de en öne gelmiş oldu. skoda one yetersiz gelirse torque proyu da artık ekrana yansıtabilirim. bluetooth obd arabirim devamlı takılı zaten :) dragfx gibi obd üzerinden motor devri okuyup ses simülasyonu yapan programlar da aktif. en iyi sonuç için sesi auxtan almak gerekiyor yalnız.
güzel oldu lg mirror olayı :)
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2017, 12:17:38 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
LG MirrorDrive 'a tıklandığında aşağıdaki hata ile karşılaşıyorsanız çözümü ile ilgili yapılacakları aşağıdaki video ile anlattım. Umarım bu video ile bu hatayı verenlerin de artık LG MirrorDrive ile telefonunu yansıtmalarını sağlamış oluruz. Bu hata ile karşılaşıp ta bu videoyu seyrederek düzeltebildiyseniz buradan haber verirseniz sevinirim. Herkese kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=QURCYPOC9to

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: metx;620324
sorun şu ki hocam bende 1:1 yansıtma tuşu çıkmıyor sadece bağlantıyı kesme ve uygulamaları gösteren sayfaya yönlendiren tuş var������

sorunu görmek için video yada resimler paylaşırsanız bakalım

Çevrimdışı metx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar sonunda açmayı başardım biraz sallapati oldu ama. şöyle yaptım. sygic car uygulamasını yükledim başka bir mirrorlink uygulanasıda olabilir belki sonra onu açmayı denedim bukez beyaz fonda uzun bir hata verdi ama 1:1yansıtma kutucuğu alt ekrana eklendi. daha sonra uygulama kapattan sygiccar ı kapattım. lg yi açmayı denedim eski hatayı verdi ama 1:1 tuşuna bastım biraz uğraştım böyle sonra açıldı. daha pratik ve kısa yolunu bulursam paylaşırım.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: metx;620324
sorun şu ki hocam bende 1:1 yansıtma tuşu çıkmıyor sadece bağlantıyı kesme ve uygulamaları gösteren sayfaya yönlendiren tuş var[emoji36]
Aynen 1:1 tusu ben de de yok. Arkadasim aracinda da yok. Neden bizde yok acaba

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı metx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sadece lg mirror uygulaması yüklediydiseniz gözükmüyor bu tuş 1:1  ama onun yanında sygc car gibi bir uygulama yüklüyse yelefonda araç ekranında iki uygulamada gözükür be sygc car uygulamasını açmayaçalışın sonra geri tuşuna basın. artık araç ekranında 1:1 tuşunu görebilirsiniz.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar

Mirrorlink'e bağlandığım zaman Ekranda Lg MirrorDrive ve One App seçenekleri çıkıyor. Burda One app'i seçtiğiniz zaman sonrasında yine ana ekrana dönüp LG MirrorDrive'a bastığnızda yine One app ekranı geliyor. Yani Lg MirrorDrive'a girmiyor.
O zaman kabloyu çıkartıp tekrar sil baştan yapmak gerekiyor. Lg MirrorDrive'a girebilmek için.

Buna bir çözüm var mı ?

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
22. Hafta uretimi aracinlmda hersey cok iyi giderken baglanmisken harita whatsap vb seyleri actigim an surekli devre disi birakiyor baglanti kesiliyor tekrardan baglanmak zornda kaliyor defelarca denedim olmadi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13961]Rache[/MENTION] hocam, orjinal kablon varsa onunla denermisin ? Kablonu değiştirmeni tavsiye derim. Aynı sorun bende de bir arkadaşımda da oluyordu. Kabloyu değiştirdik düzeldi.