škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün uygulamayı kurdum Apple Carplay de sorunsuz çalıştı.Aracın teyp (bolero) ekranın da turbo basıncı, kaç bg kullanıyor, fren şiddeti gibi anlık verileri görmek çok güzel.Uygulamanın burdan imzalanmış olduğunu anlayabiliriz.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu uygulamayi kullanmak için telefonun iphone mu olmasi gerek. Android de çalıştıran var mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;619184
Dün uygulamayı kurdum Apple Carplay de sorunsuz çalıştı.Aracın teyp (bolero) ekranın da turbo basıncı, kaç bg kullanıyor, fren şiddeti gibi anlık verileri görmek çok güzel.Uygulamanın burdan imzalanmış olduğunu anlayabiliriz.

Lütfen şu uygulamayı nasıl kuracağımızı adım adım yazar mısınız.şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619202
Lütfen şu uygulamayı nasıl kuracağımızı adım adım yazar mısınız.şimdiden teşekkürler

Anlatacağım yöntem apple için

1)appleid.apple.com adresinden ülke çek cumhuriyetini seçerek yeni bir apple account alıyoruz
2) Ayarlar kısmından en üsteki kısımdan telefonumuzdaki hesaptamn çıkıyoruz ve yeni hesabımızla login oluyoruz.
3)Ayarlar -> Itunes ve app store ksmından ülkenin çek cumhuriyeti olup olmadığını kontorl ediyoruz şehir olara Prah seçilebilinir. diğer zorunlu alanları sallayabilirsiniz.
4)App store dan arama kısmına skoda yazıp içlerinden skoda oneapp seçip indiriyoruz
5) Uygulamayı açıp register seçip mail adresi ve diğer bilgileri girip kayıt oluyoruz.
6)mail aktivasyonu falan yapıldıktan sonra uygulamadan login oluyoruz.
7)Şarj kablosuyla telefonu bağlıyoruz apple car play açılmasını bekliyoruz zaten teyp ekranına da uygulama gelmiş oluyor

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;619204
Anlatacağım yöntem apple için

1)appleid.apple.com adresinden ülke çek cumhuriyetini seçerek yeni bir apple account alıyoruz
2) Ayarlar kısmından en üsteki kısımdan telefonumuzdaki hesaptamn çıkıyoruz ve yeni hesabımızla login oluyoruz.
3)Ayarlar -> Itunes ve app store ksmından ülkenin çek cumhuriyeti olup olmadığını kontorl ediyoruz şehir olara Prah seçilebilinir. diğer zorunlu alanları sallayabilirsiniz.
4)App store dan arama kısmına skoda yazıp içlerinden skoda oneapp seçip indiriyoruz
5) Uygulamayı açıp register seçip mail adresi ve diğer bilgileri girip kayıt oluyoruz.
6)mail aktivasyonu falan yapıldıktan sonra uygulamadan login oluyoruz.
7)Şarj kablosuyla telefonu bağlıyoruz apple car play açılmasını bekliyoruz zaten teyp ekranına da uygulama gelmiş oluyor

çok sağol.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619217
çok sağol.

https://i.hizliresim.com/BArEMG.jpg
bu kısımda bi mail kabul ettiremedim

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;619184

Volkan bey aracınızın üretim haftası nedir? Ben bağlanabiliyorum ancak carplay ekranında Columbus'ta görüntüleyemiyorum, eski üretim aracım olmasından kaynaklı olabilir.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619221
https://i.hizliresim.com/BArEMG.jpg
bu kısımda bi mail kabul ettiremedim

oraya bir mail adresi yazmayın register bölümünden kayıt olun

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;619225
oraya bir mail adresi yazmayın register bölümünden kayıt olun
Helal sana kardeşim nihayet android telefonda kurulumu saglayabildim. Uygulama icersinde ayarlar gozukuyor sadece arac ile ilgili bilgiler sanirim aracla teledonu eleştirince gözükecek

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;619229
Helal sana kardeşim nihayet android telefonda kurulumu saglayabildim. Uygulama icersinde ayarlar gozukuyor sadece arac ile ilgili bilgiler sanirim aracla teledonu eleştirince gözükecek

tşkkrlr ben de halledebildim ama uzun denemeler sonucunda.Araca henüz bağlamadım.Bakalım gerçekten ilgi çekebilecek ya da fayda sağlanabilecek bir program yapmış mı skoda

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619232
tşkkrlr ben de halledebildim ama uzun denemeler sonucunda.Araca henüz bağlamadım.Bakalım gerçekten ilgi çekebilecek ya da fayda sağlanabilecek bir program yapmış mı skoda
Aynen. Bende ilk firsatta deneyeceğim. Sonucu buradan paylaşirim fotolu olarak. Sizde paylasirsaniz iyi olur üstad.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen yükledim bugun de deneyeyim dedim, CarPlay den aciyorum, WiFi ya da usb ile bağlayin diyor bolero ekranında.

Harita, Spotify vs calisiyordu zaten hep. Anlamadim nedir.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;619233
Aynen. Bende ilk firsatta deneyeceğim. Sonucu buradan paylaşirim fotolu olarak. Sizde paylasirsaniz iyi olur üstad.

faydalı birşey bulabiliriz umarım ve de arkadaşın dediği gibi wifi falan sormazsa

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpers;619234
Geçen yükledim bugun de deneyeyim dedim, CarPlay den aciyorum, WiFi ya da usb ile bağlayin diyor bolero ekranında.

Harita, Spotify vs calisiyordu zaten hep. Anlamadim nedir.

Malesef bendede ayni hatayi verdi simdi arabaya indim denedim cokta umutluydum

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;619240
Malesef bendede ayni hatayi verdi simdi arabaya indim denedim cokta umutluydum

Smartlink ayarlarında "Skoda uygulamalarına veri transferini etkinleştir" gibi bir seçenek var ama, onu da kapadım actim,  Telefonu falan da kapayıp actim. Yarin bir de bolero yu su 10 saniye düğmeye basma yöntemiyle kapayıp acayip, öyle deneyeyim.

Başka kabloyla deneyecegim bir de. Siz de deneyip bakarsaniz sevinirim