škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
android e uzak olduğum için bilmiyordum ve yakında öğrendim. başkalarına da yardımcı olur diye yazıyorum:

one app sadece mirrorlink ile çalışıyor. Android auto desteklemiyor.

Skoda resmi One App sayfasında bir mirrorlink bir smartlink dediği için emin değildim. geçen Skoda ya mail attım. bu şekilde olduğu soylendi

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EminDolmacı;639699
Birde onu deneyeceğim Teşekkür ederim aklıma gelmemişti.

Yok ya bu da fayda etmedi bende mi problem var anlamadım :mad:

Çevrimdışı hansebahattin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrblar.  15 gün önce 1.6 TDi DSG prestij aldım. Daha bugün 1000 km ye yeni ulaştı. Sanki aracın performansı biraz dusuk gibi geliyor bana. SKODA OneApp bağlı iken tam gaz 110-112 HP güç gosteriyor uygulama. 120 HP yi yakalamam gerekmiyor mu? Deneyen arkadas var mi? Bilgi verebilir mi? Birde ek olarak araç ile 180 km hız gorebildim. Sizce bir problem mi var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gösterilen hp normaldir sıfır bir araç için benim aracımda en fazla 117 hp gördü 180 km geçmeme meselesi dpf temizlik moduna girince 180 i geçmez araçla biraz yol yaparsanız aralıksız 60-70 km sabit 100-120 arası düzeleceğini düşünüyorum

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Uygulamayı Çekya id kullanıp yükledim, ancak login olamıyorum. Login sayfası geliyor, kullanıcı adı ve şifremi giriyorum, bir hata vermemiş gibi devam ediyor ana ekrana, next next dediğimde ise yine login sayfası karşıma çıkıyor. Onu skip edip uygulamaya erişiyorum ama ayarlara gittiğimde yine login olmamış gözüküyorum. İlla login olmak zorunda değilim galiba uygulamayı kullanmak için ama bazı özelliklere de erişemeyebilirim belki.

Var mı benzer problemi yaşayan?

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UgurUgurlu;648044
Selamlar,

Uygulamayı Çekya id kullanıp yükledim, ancak login olamıyorum. Login sayfası geliyor, kullanıcı adı ve şifremi giriyorum, bir hata vermemiş gibi devam ediyor ana ekrana, next next dediğimde ise yine login sayfası karşıma çıkıyor. Onu skip edip uygulamaya erişiyorum ama ayarlara gittiğimde yine login olmamış gözüküyorum. İlla login olmak zorunda değilim galiba uygulamayı kullanmak için ama bazı özelliklere de erişemeyebilirim belki.

Var mı benzer problemi yaşayan?

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Uygulama kullanımı için zorunlu değil. Uygulamayı silip tekrar kurduğunuzda eski verilere ulaşmak için gerekli.

Alıntı yapılan: EminDolmacı;640411
Yok ya bu da fayda etmedi bende mi problem var anlamadım :mad:

Merhaba;
Yazılım güncellemesi isteyiniz servisten.

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;648234
Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Uygulama kullanımı için zorunlu değil. Uygulamayı silip tekrar kurduğunuzda eski verilere ulaşmak için gerekli.

Ben de çoğu arkadaşın yaşadığı sorunu yaşadım. Üç farklı kablo ile denedim ama bağlanıyor aşamasını geçemedim bir türlü. Uyumlu telefonlar linkinde mirrorlink bağlantısının olmadığı yazıyor, o yüzden diye düşündüm ama benzer telefonlarla bağlananlar da var. iPhone 7 Plus kullanıyorum.

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UgurUgurlu;648239
Ben de çoğu arkadaşın yaşadığı sorunu yaşadım. Üç farklı kablo ile denedim ama bağlanıyor aşamasını geçemedim bir türlü. Uyumlu telefonlar linkinde mirrorlink bağlantısının olmadığı yazıyor, o yüzden diye düşündüm ama benzer telefonlarla bağlananlar da var. iPhone 7 Plus kullanıyorum.

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;648241

Hocam multimedya sisteminin güncellemesi için mi? Bir şey denedim onun için ama güncelleme bulamadım. Servis bunun için ücret ister herhalde?

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UgurUgurlu;648242
Hocam multimedya sisteminin güncellemesi için mi? Bir şey denedim onun için ama güncelleme bulamadım. Servis bunun için ücret ister herhalde?

Merhaba, benden ücret talep edilmedi. Belki de garantisi devam ettiği için olabilir. Lakin bunun için ücret talep edilmesi etik değil, sonuçta aracın efektif çalışması için yazılım güncelleniyor.