škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 22. Hafta Güncellemeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fazla para ödeyip mi? 2015 style paket 87900 idi 2016 style 89900 (manuel 1.4 150 act için konuşuyorum) arada 2000 tl fark var. donanım farkları afs=3500 tl, led high=900 tl renkli maxi dot,hafızalı ayna, mekanik güneşlikler,elektrikli sürücü koltuğu..
heralde 7000 tl lik bir fark. bu durumda kim fazla para ödemiş oluyor ? nasıl yadırgamamak lazım bu durumu hele bir de güncelleme geliyor 8'' ekran falan, bu güncellemeyle fiyat sabit tutulursa kim fazla para ödemiş olacak?

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;573895
fazla para ödeyip mi? 2015 style paket 87900 idi 2016 style 89900 (manuel 1.4 150 act için konuşuyorum) arada 2000 tl fark var. donanım farkları afs=3500 tl, led high=900 tl renkli maxi dot,hafızalı ayna, mekanik güneşlikler,elektrikli sürücü koltuğu..
heralde 7000 tl lik bir fark. bu durumda kim fazla para ödemiş oluyor ? nasıl yadırgamamak lazım bu durumu hele bir de güncelleme geliyor 8'' ekran falan, bu güncellemeyle fiyat sabit tutulursa kim fazla para ödemiş olacak?

Sizin dediklerinize aynen katiliyorum.Bende Yüce otonun fiyat ve donanim politikalarindan sikayetciyim.Bu kadar degisiklik olacagini bilseydim siparisini vermis oldugum passattan vazgecmezdim.Deneme tahtasina dondurduler

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;573895

ona kalırsa ilk çıktın da 87 değildi araba. :)

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç 2015 model aldığımda 87300 liste fiyatı vardı şuan aynı araç 95600 liste fiyatlı dediğiniz güncelleme haftasında en iyi ihtimal 96 bin civarı olacak aradaki farka baktığınızda yaklaşık 9 bin liralık farka;
1 model yılı
2 motor gücü
3 8" bolero  alınıyor şimdi 2016 model araç ile 2015 model araç arasında fiyat farkı olsa ama donanım 2015 model ile aynı olsa kime haksızlık olur? 2016 sahibinemi? 2015 sahibinemi?
Fiyat fazla olayı başka bişey kaç para ödeyip ne aldığının hesabını herkes yapar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;573970
Benim araç 2015 model aldığımda 87300 liste fiyatı vardı şuan aynı araç 95600 liste fiyatlı dediğiniz güncelleme haftasında en iyi ihtimal 96 bin civarı olacak aradaki farka baktığınızda yaklaşık 9 bin liralık farka;
1 model yılı
2 motor gücü
3 8" bolero  alınıyor şimdi 2016 model araç ile 2015 model araç arasında fiyat farkı olsa ama donanım 2015 model ile aynı olsa kime haksızlık olur? 2016 sahibinemi? 2015 sahibinemi?
Fiyat fazla olayı başka bişey kaç para ödeyip ne aldığının hesabını herkes yapar

Hocam  siz çok yanlış anlamışsınız olayı

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;573946
ona kalırsa ilk çıktın da 87 değildi araba. :)

ne alakası var bahsettiğimiz olayla? euro kurunun artmasından dolayı tüm modeller zamlandı hiç bir donanım eklenmedi çıkarılmadı ya da x tl fark koyup 5x tl' lik donanım getirilmedi. tabi ki bu kadar zamma karşıyım ama bu zamları sadece skoda değil tüm araç firmaları yaptı.

Alıntı yapılan: m@hm@;573970
1 model yılı
2 motor gücü

kardeşim ben en son paket değişikliği sırasındaki fiyat farkından bahsediyorum sen ilk çıkış fiyatından bahsediyosun. 3 kez zam yedi bu araç euro' dan dolayı. net şekilde sana söylüyorum ki 2000 tl' lik bir fark koydular 7000 tl' lik donanım getirdiler. şimdi yine fiyat sabit tutulup ya da az bir farkla(300-500 tl) 8'' lik bolero gelecekse (tahminen 3000 tl civarı bir değerde) bunda yadırganacak bir şey yok diyosan senin adalet anlayışına saygılarımı(!) sunarım. ya zamladığın değer kadar donanım  getirirsin ya da çok az bir fark koyarsın ki önceden aracını aldığın müşterilerini mağdur etmezsin.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 20:56:01 Gönderen: egeyildirim »

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fiyat adaletsizliğini savunmuyorum, savunduğum konu yeni modelle eski model arasında fark olması gerektiğidir, yoksa bana kalsa bedavaya versinler araçları :) tüketiciyi kim düşünmüşki skodada düşünsün

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayalet ekran da gelecek mi acaba...hayalet ekran passatlardaki yeni tiguandaki active info display...ya da bizim superb lere takılabiliyor mu sonradan? takilirsa da navigasyon vs tam olarak full fonksiyon çalişiyor mu? bilgisi olan arkadaş var midir? yeni superb almayi düşünüyorum ve bissürü özellik ekleterek almak istiyorum..teklifleri aldim..oluşturduğum arabada bi tek hayalet ekran kaldi da...teşekkürler...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir konuya açıklık getirelim. Her üretici firma bu tarz güncellemeler yapar. Bunun 2 nedeni var, birincisi, ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak, ikincisi ise, müşteri geri dönüşlerine cevap verebilmek. Bende 2015 Golf' ü aldığımda 5.8'' ekran vardı, Euro5 motordu, 2 ay sonra 6.5'' ekran oldu ve Euro6 motora geçildi. Ne yapmalıyım ben şimdi, beni mağdur ettiniz diye Vw' e dava mı açmalıyım ? Adamlar sonuçta kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;575059
Arkadaşlar bir konuya açıklık getirelim. Her üretici firma bu tarz güncellemeler yapar. Bunun 2 nedeni var, birincisi, ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak, ikincisi ise, müşteri geri dönüşlerine cevap verebilmek. Bende 2015 Golf' ü aldığımda 5.8'' ekran vardı, Euro5 motordu, 2 ay sonra 6.5'' ekran oldu ve Euro6 motora geçildi. Ne yapmalıyım ben şimdi, beni mağdur ettiniz diye Vw' e dava mı açmalıyım ? Adamlar sonuçta kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar.

Ben de özetle aynı şeyleri söyledim, tespitlerinize de katılıyorum...

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;575059

ben güncelleme yapmamalı demiyorum. tabi ki yapacaksın teknolojiye ayak uyduracaksın, müşterilerin dönütlerine uyacaksın. ama bunu yaparken kimseyi mağdur etmeyeceksin. ya koyduğun zam kadar güncelleme yaparsın, bunu yapmıyorsan güncelleme öncesi araç alanlara da, vurulan zam kadar ücreti verene aynı güncellemeden yararlanabilme gibi bir opsiyon tanırsın. bu ikisini de yapmıyorsan güncelleme öncesi araç alanları mağdur etmiş olursun

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Anlayamadığım mayıs ayında gelecek araçlar için mi yoksa mayıs sonunda üretime geçilecek araçlar için mi aydınlatırsanız sevinirim dün Antalya çağ bayisinden araç aldım prestij beyaz sunroof ve 19 jantlı salı teslim edilecek öyleyse vazgeçeyim haziran başında alayım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;575153
Anlayamadığım mayıs ayında gelecek araçlar için mi yoksa mayıs sonunda üretime geçilecek araçlar için mi aydınlatırsanız sevinirim dün Antalya çağ bayisinden araç aldım prestij beyaz sunroof ve 19 jantlı salı teslim edilecek öyleyse vazgeçeyim haziran başında alayım

Mayıs sonu üretime girecek araçlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tşk ederim ediyorum içim rahatladı aracımdan vazgeçmeme gerek kalmadı çüknü aysonu itibariyle zam gelmiş alacak kişileri uyaralım yeni faturalanacak araçlar zamlı gelecekmiş dün Skoda çağın söylediği bu

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Acaba eksik olan CD Okuyucu 8'' ekran değişikliği sayesinde eklenebilir mi ?

Şahsen D Segmenti bir  otomobilde böyle bir eksiği gülünç buluyorum.
Günümüzde artık cd kullanan kalmadı gibi bir kavramı ortaya atabilmek için sanatçıların da albüm satışını durdurmasını görmek gerekir ki ben hala albüm satın alıp dinleyen kitle grubundanım.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2016, 07:11:34 Gönderen: Kamikaze »