škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Model Superb siparisi verdim

smsener · 278 · 65662

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;549900
Peki fiyat konusunda bir bilgi verdiler mi? Geliş tarihindeki fiyatlar geçerli olacak değil mi? Ne kadar zam geleceği hakkında bir tahmin var mı? Ben de Mart gibi sipariş vermeyi düşünüyorum kısmet olursa.

Fiyat konusunda bilgi yok araç gelince araç başında konuşulacak şu anki liste fiyatları 141 gibi bir fiyat gösteriyor, sonra ne kadar ikram ederlerse artık.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2015, 08:46:46 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adaptif Şasi isterdim doğrusu ama dediğiniz gibi 1.6 için tanımlamamışlar. L&K ise çok, çok güzel ama işte 1.4 ve 1.6 gibi motorlarda sunmayacakları için artık o stickerları alıp yapıştırırız, çakma L&K olur.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. güzel donanımlar seçmişsiniz. ben de sw versiyonu gelince tekrar bi gideceğim skoda bayilerine. şubatta gelecekmiş. bakalım swdan vazgeçtiğimize değmiş mi yoksa hata mı yaptık...

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Guzel temenilerde bulunan ve Dualarini esirgemeyen her arkadasa bende tesekkur ediyorum.

SW Turkiye'de maalesef gercek ilgi ve alakayi gormuyor.

Bunu daha cok, araba ile uzun seyahat yapmamaya, araba ile birsey tasinmaz mantigina (tasinacaksa ikinci arac doblo tarzi veya nakliye tutulur) bagliyorum.

SW yapi geregi cok esya tasiyanlarin aracidir ulkemizde.

Istatistikler bu yonde.

Araba hala luks bir ihtiyac, luks olan birsey bu tarz islerde kullanilmaz.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: smsener;549933
Guzel temenilerde bulunan ve Dualarini esirgemeyen her arkadasa bende tesekkur ediyorum.

SW Turkiye'de maalesef gercek ilgi ve alakayi gormuyor.

Bunu daha cok, araba ile uzun seyahat yapmamaya, araba ile birsey tasinmaz mantigina (tasinacaksa ikinci arac doblo tarzi veya nakliye tutulur) bagliyorum.

SW yapi geregi cok esya tasiyanlarin aracidir ulkemizde.

Istatistikler bu yonde.

Araba hala luks bir ihtiyac, luks olan birsey bu tarz islerde kullanilmaz.

Geniş bir ailede bile SuperB'de SW ye ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Zaten geniş ve yükleme alanı standartların üzerinde...

Çevrimdışı jhun86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2016 Model Skoda Superb III Prestige siparişi verdim. Kısmetse en erken şubat sonu en geç mart başı teslim alacağız aracımızı. Allah herkese nasip etsin.

Aracımız,

1.4 TSI ACT 150 HP & DSG şanzıman
Siyah Alacantra Döşeme

Opsiyonel Listesi:
1.   Business gri metalik
2.   Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri
3.   Arka yan hava yastıkları
4.   DCC dinamik şasi kontrol sistemi
5.   Panoramik sunroof
6.   Phoenix 19" jant
7.   Üç bölgeli iklimlendirme sistemi
8.   Arka koltuk konfor paketi
9.   Isıtmalı ön camlar
10. Üç kollu çok fonksiyonlu, telefon kitiyle uyumlu ve DSG şanzıman kontrollü direksiyon (2016 model 1.4 TSI, 2.0 TDI motor prestige ve l&k donanımlarından itibaren standart)
11. ACC adaptif hız sabitleyici
12. Şerit takip asistanı & Kör nokta bilgi asistanı & Akıllı far asistanı
13. Sinyal yükselticili bluetooth sistemi
14. Columbus 8" Navigasyon & Wifi sistemi (DVD oynatma fonksiyonu ile)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüklenecek madde ağır değil fakat uzantılı veya hacimli olunca sw aranıyor. bir de d sınıfı sw araca alışmışsanız arıyor insan. (5 senedir sw vectra c kullanıcısıyız.) özellikle kayınpederim rahatsız iken çok faydasını gördük. 2 Aralıkta kaybettik kayınpederimi. hem de superb ile evine götürürken yolda. eşim kullanıyordu aracı. ben de kalan malzemeleri vectramıza doldurmuş geliyordum arkasından. hastaneden taburcu olmuştuk. tekerlekli sandalye vs. superbin bagajı dolmuştu. şu an araç değiştireceğimden değil ama meraktan gideceğim. ha benzer donanımda araç bulur, elimdekini makul bir şekilde alırlarsa 3-5 bin aşağı sadece geçerim gene sw a.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jhun86;549954
Bende 2016 Model Skoda Superb III Prestige siparişi verdim. Kısmetse en erken şubat sonu en geç mart başı teslim alacağız aracımızı. Allah herkese nasip etsin.

Aracımız,

1.4 TSI ACT 150 HP & DSG şanzıman
Siyah Alacantra Döşeme

Opsiyonel Listesi:
1.   Business gri metalik
2.   Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri
3.   Arka yan hava yastıkları
4.   DCC dinamik şasi kontrol sistemi
5.   Panoramik sunroof
6.   Phoenix 19" jant
7.   Üç bölgeli iklimlendirme sistemi
8.   Arka koltuk konfor paketi
9.   Isıtmalı ön camlar
10. Üç kollu çok fonksiyonlu, telefon kitiyle uyumlu ve DSG şanzıman kontrollü direksiyon (2016 model 1.4 TSI, 2.0 TDI motor prestige ve l&k donanımlarından itibaren standart)
11. ACC adaptif hız sabitleyici
12. Şerit takip asistanı & Kör nokta bilgi asistanı & Akıllı far asistanı
13. Sinyal yükselticili bluetooth sistemi
14. Columbus 8" Navigasyon & Wifi sistemi (DVD oynatma fonksiyonu ile)

Hayırlı olsun, çok güzel tercih ve opsiyonel donanımlar...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;549959
Yüklenecek madde ağır değil fakat uzantılı veya hacimli olunca sw aranıyor. bir de d sınıfı sw araca alışmışsanız arıyor insan. (5 senedir sw vectra c kullanıcısıyız.) özellikle kayınpederim rahatsız iken çok faydasını gördük. 2 Aralıkta kaybettik kayınpederimi. hem de superb ile evine götürürken yolda. eşim kullanıyordu aracı. ben de kalan malzemeleri vectramıza doldurmuş geliyordum arkasından. hastaneden taburcu olmuştuk. tekerlekli sandalye vs. superbin bagajı dolmuştu. şu an araç değiştireceğimden değil ama meraktan gideceğim. ha benzer donanımda araç bulur, elimdekini makul bir şekilde alırlarsa 3-5 bin aşağı sadece geçerim gene sw a.

SuperB varsa sıkıntı yok :ok:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka camı çok yatırmışlar ve hacimden çalmışlar. biraz daha dik olsa daha kullanışlı olurmuş. superb de liftback haliyle sınıf ortalamasının hala üstünde tabii. bir de bagajın açılma şeklinden dolayı beklememiştik sw halini. gelsin canlı görmek istiyorum merak ediyorum.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 Aralıkta kaybettik kayınpederimi. hem de superb ile evine götürürken yolda. eşim kullanıyordu aracı. ben de kalan malzemeleri vectramıza doldurmuş geliyordum arkasından. hastaneden taburcu olmuştuk. tekerlekli sandalye vs. superbin bagajı dolmuştu.

Başınız sağolsun. Allah sabir versin size ve eşinize ve çocuklarına.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rabb'im Rahmeti ile mukafatlandirsin insaAllah tum bizden ayrilip ebediyete intikal edenlerimizi

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serhat Bey size de hayırlı olsun aracınız, en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah. Ağız tadıyla güle güle kullanırsınız.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Başınız sağolsun. Allah mekanını cennet eylesin.