škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Model Superb siparisi verdim

smsener · 278 · 65675

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549782
5 yıl önce aracımı alırken oldukça saf davranmışım, sadece bulunduğum ildeki bayiilerden fiyat almıştım. Araç alırken bütün bayiileri arayıp fiyat almak lazım, zira son zamanlarda forumda açılan konulardan da birebir tanıştığım arkadaşlardan da gördüm ki bayiiler arasında çok ciddi fiyat farkı olabiliyor.

Başka şehire gidermiydiniz mesela almak için ? gerçi gidilebilir sıfır aracı uzun yolda kullanmakta arı bir zevktir :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;549784
Başka şehire gidermiydiniz mesela almak için ? gerçi gidilebilir sıfır aracı uzun yolda kullanmakta arı bir zevktir :D
Gidiş-dönüş bilet ve yakıt masrafları ile yapılacak harcamaları da ekleyince hala kaydadeğer kar ediyorsam hiç  affetmem:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;549784
Walla Ankara gibi burnundan kıl aldırmaz bayilerin olduğu bişehirde yaşıyosanız gidilir. Ben ordudan adanaya 20ye yakın bayiyi aradım ve en uygun fiyatı verene gittim.İyi oldu ama dediğiniz gibi İst-Ank arası test etmiş olduk[emoji4]

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549782
5 yıl önce aracımı alırken oldukça saf davranmışım, sadece bulunduğum ildeki bayiilerden fiyat almıştım. Araç alırken bütün bayiileri arayıp fiyat almak lazım, zira son zamanlarda forumda açılan konulardan da birebir tanıştığım arkadaşlardan da gördüm ki bayiiler arasında çok ciddi fiyat farkı olabiliyor.

Ben de Ankara'daki bayilerden vazgeçtim artık, Yüncüler'de yüzyüze tanışmadığım insanların gösterdiği ilgi alakadan sonra, siparişimi ordan verdim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;549840
Ben de Ankara'daki bayilerden vazgeçtim artık, Yüncüler'de yüzyüze tanışmadığım insanların gösterdiği ilgi alakadan sonra, siparişimi ordan verdim.

Faruk hangi motor ve opsiyonlar olacak?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Faruk harika olmuş:ok:

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi daha elime tornavida torx falan almıycam retrofite paydos, inşallah bi tek vcds,

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu listeden birsey anlamadim. Sebebi: sizin kadar vakif olmamam olabilir.

Pr kodu ve tanimi nedir, taniminda yer alan opsiyonlar arasinda olan birsey degilmi mesela.

Keyless go, standart degilmi prestij versiyonda ornegin.

Ne varsa almissiniz, girtlak dolu soylemi bu olsa gerek :)

Rabb'im kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;549874
Bi daha elime tornavida torx falan almıycam retrofite paydos, inşallah bi tek vcds,

Teslimat tarihi belli mi? Arabayı ne zaman satacaksın?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549880
Teslimat tarihi belli mi? Arabayı ne zaman satacaksın?

Mart diyorlar ama bilemiyorum daha üretim haftası almadı sipariş, sadece fabrika onayı gelmiş. Beyaz Melek şubat sonu gibi geleceği netleşsin ona göre elden çıkarayım diyorum.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;549875
Bu listeden birsey anlamadim. Sebebi: sizin kadar vakif olmamam olabilir.

Pr kodu ve tanimi nedir, taniminda yer alan opsiyonlar arasinda olan birsey degilmi mesela.

Keyless go, standart degilmi prestij versiyonda ornegin.

Ne varsa almissiniz, girtlak dolu soylemi bu olsa gerek :)

Rabb'im kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin

Serhat bey listenin yarısı zaten prestij seçince gelen paketler, sistem otomatik ekliyor, Türkiye paketinde var, buna ek benim opsiyon listelerinden seçtiklerim var, gırtlak dolu olmadı aslında, alınabilecek bir o kadar daha var onlardan kavga gürültü vaz geçtik, premium sınıf alternatiflerine yaklaşmasın diye. Pegasus da tedarik sıkıntısı var dendi jantlar değişmek zorunda kaldı, Rosso renk artık üretimden kalkmış business gri oldu. Hayırlısılya gelsinler bakalım Yüncüler belki şubat bile gelebilir derdi ama bence martı da geçer teslim tarihi.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki fiyat konusunda bir bilgi verdiler mi? Geliş tarihindeki fiyatlar geçerli olacak değil mi? Ne kadar zam geleceği hakkında bir tahmin var mı? Ben de Mart gibi sipariş vermeyi düşünüyorum kısmet olursa.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim siparisim, daha once siparis gecilen araba ustunde oynamalar yapilmak sureti ile teslim tarihini one cektik dediler

Subat sonu en gec dediler.

Jant olayi ise tesaduf olmus, yikama esnasinda rahat sunger girsin dedik, cok dilimli olmasin dedik, tesadufu bir sekilde pegasusu secmisim. Sectigimde de, jantta sikinti var filanda denmedi.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence arabaniz full olmus ( hava yastiklari eskik kalmis gordugum )

Geri kalan alinabilecek seyler bence pek onemli olmayan seyler, sizcesine saygim var o ayri.

En luks donanimlar mevcut tahminimce.

Hatirladigim opsiyon listesi bir a4 yatik seklindeydi ve bazi ozellikler dizele acilmamisti (a.sasi kontrol gibi)
Pahali ve gerekli tum donatilari almissiniz hemen hemen.

Bu arada L&K versiyonu gelecek bilgisini verdiler, prestij donanima ek artilarina baktik beni tatmin etmedi beklemeye gerek yok dedim.

Ahsap kaplamalar filan olaydi dusunebilirdim ama bos seylerdi benim icin, gosterdikleri