škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb 1.4 TSI ACT Yakıt Tüketimi

kolgezer · 217 · 90881

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok iyi. bizim tsi act manuel. 7.3. 30-35 civarı ortalama hızla.

Çevrimdışı elkengineer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ekonomik sürüş modunda ayağımızı gazdan çektiğimizde araç serbest sürüşte vitesi boşa atıyor.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Araç 500 kilometrede iken elde ettiğim değer. Haymana'dan Ankara arası geliş. Araçta 5 kişi varken, 110 Km hız altına düşmeden genelde 120-130 arası giderek elde ettim. Manuel 150 HP aracım. Gayet memnunum değerlerden :)

Bu ise aracı çarşamba günü teslim aldıktan sonra gün içindeki Ankara şehir içi normal kullanımımla elde ettiğim değer. Çok fazla dikkat etmedim ve araçta 2 kişiydik. Bu değerler de gayet makul geldi yeni bir araç için özellikle.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2017, 15:06:34 Gönderen: fairfight »

Çevrimdışı ytastan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Konuyu canlandırmış olacağım ama 1.4 TSI 125hp Superb almak istiyorum. Dizelden bu motora geçiş yapacağım. Uzun zaman akabinde görüşleriniz nedir acaba?

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nevşehir-Muğla ortalama hız 77km.749km yol.normal mod kullanım.tüketim 4.6lt

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytastan;632413
Merhaba,

Konuyu canlandırmış olacağım ama 1.4 TSI 125hp Superb almak istiyorum. Dizelden bu motora geçiş yapacağım. Uzun zaman akabinde görüşleriniz nedir acaba?

Yakıt konusunda hiçbir çekinceniz olmasın, ben de uzun süre Citroen dizel makine kullandım ve superb 1.4 125 liğe geçtim.. Senede 15-20 bin arası yolda yaparım, gönül rahatlığıyla hem yakıt hem de diğer yönlerden superb i tavsiye ederim.

Çevrimdışı beegee99

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peki sizce tdi dsg octavia full paketten prestige paket superb tsi act dsg alınır mı ? yılda 15*20 bin arasında yol yapıyorum.