škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia ııı aldım 2.el 400km 36,000tl sizce nasıl?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bulunduğum ilde yoktu 2015 fabia 1.0 mpı 75hp ambition 2. el olarak km henüz 400km de 36,000tl ye aldım sizce fiyat nasıl?
**çelik jant takılı
**cam filmi yapılmış
**koltuk korumasıda yapılmış halde 36,000tl ye anlaşarak arabayı aldım biliyorsunuz galeride 39,900tl sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum.

ve park sensörü taktırmak istiyorum takılabilecek sensör swing ekranla uyumlu olabilirmi serviste bu mümkünmüdür ?? sıfır alırken park sensörü taktıran arkadaşlar cevap verirse sevinirim..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız İnşaallah.
Araçla ilgili izlenimlerinizi de paylaşabilirseniz memnun oluruz.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı çok sevdim gerek kalitesi yol tutuşu dreksiyonu süspansüyonu olsun beni çok mutlu etti... dokunmatik ekran üzerinden araç ayarları yapabilme, çok fonksiyonlu yolbilgisayarı kullanımı media olarak sd card- usb- aux gibi hertürlü bağlatının bulunması çok iyi..ön koltukların altındaki gizli bölmeler ve dahası herşeyi ile çok sevdim zaten bu kasayı bekliyordum uzun zamandır banada nasip olduğu için şükürler olsun...  gidiyormu diye düşünüyorsanız evet gidiyor ben erzincan Trabzon arası 232 km kullandım biliyorsunuz zigana dağı ve 2 tane daha benzeri dağa tırmanıp iniyorsunuz bu yolda ve trabzona vardığımda yol bilgisayarım 4.1 ortalamayı gösterdi ve inanamadım ve bu değeri doğrulamak için gittim depoyu yeniden fulleyerek 49,50tl lik yakıtla  pompa attı ve yakıt konusunda beni üzmeyeceğimi görmüş oldum. dağı bayırı olmayan uzun yollarda dahada az yakar, Erzincan gibi düz şehirlerde yakıt nerdeyse uzunyoldaki gibi 5,1-5,7 şehir içi kullanıyorum trabzondaki şehir içi ortalamam en fazla 6,7 lt oldu ... almak isteyip kafadında soru işareti olan arkadaşlar kesinlikle test ederek kendiniz kararınızı vereceksiniz...

http://imgur.com/a/rSqXh#0

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;518468
......................................ve park sensörü taktırmak istiyorum takılabilecek sensör swing ekranla uyumlu olabilirmi serviste bu mümkünmüdür ?? sıfır alırken park sensörü taktıran arkadaşlar cevap verirse sevinirim..

swing ile uyumlu park sensörü serviste bulunur ama size biraz pahalıya patlar, 1 adet sensör 200-300 lira civarı olup, toplamda 1000 lira üzerine malolacak bir park sensörü ise hiç de akıl işi değil bence...
30-40 liralık park sensörleri bu işi fazlasıyla görür, hem de takılırken arabanın orası burası sök tak işi olmaz, basit park kazalarında yenilemek de ucuz olur...
Kazasız-cezasız binin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bendeki fabia III'e taktım, 55 tl ye aldım, türkçe sesli, herşey güzelde orjinal sensörler daha kibar duruyor, dert etmiyorsanız görüntüyü 50 tl ye halledebilirsiniz

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu şekilde oldu
[/url][/IMG]
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2015, 16:19:32 Gönderen: blacksea28 »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz türkçe sesliyi nerden aldınız ? eğer internetten aldıysanız linkini atarmısınız?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
internetten aldım, arama motoruna yazınca çıkıyor, beyaz renk olanı ve türkçe sesli olanı buldum, linki kaydetmemiştim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güzel fiyat ve ekstralı çok iyi olmuş. Güle gülenbinin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle