škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yetı hızsabıtleyıcı

sc61 · 22 · 5928

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=15038]Erkki[/MENTION]

Vag Com yazılımı ile yapılacaklar konusuna ben de eğilmek istiyorum, ancak, henüz fırsatım olmadı.

Görebildiğim kadarıyla, kablo fiyatları içerisindeki çipin türüne göre değişiyor. aliexpress ve n11 gibi sitelerde, 10 ila 40 USD arasında fiyatları var.

Bu arada, başlıktaki soru da cevapsız kalmasın, bağlayalım :)
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=638422&postcount=13
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2018, 14:39:45 Gönderen: miyop »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, daha önceki aracımda vardı uzun yolda çok kullanışlı oluyor, bir de hız sınırı olan yollar için, ceza sınırını geçmemek için bence çok gerekli, örneğin E-5 te boş olduğu zaman 80 km hızı geçmemek için devamlı bir gözüm hız göstergesinde oluyor. Bu aracımda eksikliğini hissediyorum.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Azami hızı aşmama konusunda hız sınırlayıcı (varsa) da kullanılabilir.

Çevrimdışı sc61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;638265
Süleyman kardeşimiz iyi ki bu başlığı açmış, sağolsun kendisi soruyu sorup ortadan kaybolmasına rağmen mevzu nerelere geldi. Recep Abimiz gibi daha önceki hiçbir otosunda H.Sabitleyici olmayan bir sürücü olarak, olumlu-olumsuz görüşlerini belirten dostlara da teşekkürler :gaz::ok:

toygar ustadım benım sorumdan cıktı konu konu nun boyutu degıstı ne deyımkı yoksa cok sag olun takıpdeyım:ok:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, yani bu hız sabitleyiciyi kullanırken kaç km hızla gittiğimizi göstergede göremiyor muyuz? Ne kelek iş ya :confused::(

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Grafik ekran yoksa yani bendeki gibi bir ekransa sanırım yol bilgisayarı tuşları (yol bilgisayar destekli silecek kumanda tuşu/fonksiyonel direksiyon üzerindeki tuş) ile değiştirmek gerekebilir. Çünkü ekranda hız sabitleme işareti mevcut.