škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 6.5 Bolero Güncelleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] aracın ile uyumlu telefonları buradan kontrol edebilirsin. Telefon almadan bence mutlaka göz at. Benimde sony ye geçmemin tek sebebi mirrolink i araccısız kullanabilmekti. Bu linkten kontrol ettim Full olarak sadece Sony xperia Z5 vardı onu aldım.
http://compatibilitylist.skoda-auto.com/
Güncelleme için dosyaların bulunduğu link te burası.
https://mega.nz/#!LlwSzDBI!U-XuO5ZGppur0kjKgGAmahCgHbfLgCUR1GiQoO3ruT8

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iki sorum olacak:

ben de neler değiştiğini merak ediyorum. bu konuda tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. [MENTION=15464]Baysun[/MENTION]

ve bu güncelleme eskiden beri vardı diye hatırlıyorum ancak madem bu şekilde yazılım güncellemesini yapabiliyoruz, skoda bize kendi güncelleme portalı üzerinden neden bunu çıkarmıyor bu şekilde merak ediyorum. sonuçta yapılan işlem radyo logosu yüklemekten çok da farklı değil.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] senin başka bi yere yükleme şansın var mı bu salak megasync den inmiyor deli ediyor adamı :D torrent e falan yüklesen mükemmel olur aslında

Çevrimdışı Thyateira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benden mega ya para verdim o yuzden size biryer varsa oraya koyayım dedim. :) biryer bulup linki yazarım

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tam olarak ne gibi değişiklikler oluyor [MENTION=15464]Baysun[/MENTION]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkcası ben bir değişiklik göremedim ama sitede Rusca dan çevirdiğim kadarı ile Radyo çekiminde güçlendirme, Park asistanın ekranda donma sorunu ve bazen park asistanın hızlanınca kapanma sorunu çözüldü falan diyor.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;620610
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] senin başka bi yere yükleme şansın var mı bu salak megasync den inmiyor deli ediyor adamı :D torrent e falan yüklesen mükemmel olur aslında

[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] ,  e-posta adresi verirsen google drive a yükledim oradan paylaşayım.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;620550
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] aracın ile uyumlu telefonları buradan kontrol edebilirsin. Telefon almadan bence mutlaka göz at. Benimde sony ye geçmemin tek sebebi mirrolink i araccısız kullanabilmekti. Bu linkten kontrol ettim Full olarak sadece Sony xperia Z5 vardı onu aldım.
http://compatibilitylist.skoda-auto.com/
Güncelleme için dosyaların bulunduğu link te burası.
https://mega.nz/#!LlwSzDBI!U-XuO5ZGppur0kjKgGAmahCgHbfLgCUR1GiQoO3ruT8

Dostum bu İSO formatlı dosyayı indirip Skoda araca nasıl yükliyoruz?. Çok uzun yıllardır Macbook kullandıgım için Windows formatları ve çevirimleri hakkında çok az bilgim var lütfen cehaletimi mazur görün:(

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] ISO formatı SD karta yükle. WINRAR kur bilgisayarına. Dosya üzerine sağ click yap exract here yada türkçe ise buraya aç de. Sonra SD kartı tak aracına ve videodaki gibi yükle. Drive dan sana mail gelecek. Paylaştım mail adresinle.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;620722
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] ISO formatı SD karta yükle. WINRAR kur bilgisayarına. Dosya üzerine sağ click yap exract here yada türkçe ise buraya aç de. Sonra SD kartı tak aracına ve videodaki gibi yükle. Drive dan sana mail gelecek. Paylaştım mail adresinle.

İndirdim dosyayı şimdi dediğiniz gibi açıp araca tanıtacam, teşekkür ederim. Bir sorum olacaktı, şuan ben Iphone 7 cihazımla mirrorlink üzerinden Skoda OneApp programını rahatlıkla kullanıyorum, aynı zamanda Applecarplay için de hiçbir sıkıntım yok canavar gibi. Bu güncelleme ile telefonun Boleroyu tanımasında ya da bağlantı kurmasında bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum var mı bu konuda fikri ya da yorumu olan bir arakdaşım?

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;620723
İndirdim dosyayı şimdi dediğiniz gibi açıp araca tanıtacam, teşekkür ederim. Bir sorum olacaktı, şuan ben Iphone 7 cihazımla mirrorlink üzerinden Skoda OneApp programını rahatlıkla kullanıyorum, aynı zamanda Applecarplay için de hiçbir sıkıntım yok canavar gibi. Bu güncelleme ile telefonun Boleroyu tanımasında ya da bağlantı kurmasında bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum var mı bu konuda fikri ya da yorumu olan bir arakdaşım?
Ben sony kullanıyorum eşimde iphone bir sıkıntı yok.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] teşekkürler güncelleme dosyansını indirdim zip ten çıarttım ama henüz kurmadım.
Kurup kurmama durumunda kararsızım işin açıkcası :D

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim boleroda sürüm 390 gözüküyor. Yukarıda 252'nin bahsi geçiyor. Bakımlarda servisin bu yükseltmeleri yapması gerekmez mi?

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15303]Fabian[/MENTION] aracın modeli kaç ?