škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dedik napsak triger değişelim :)

FF · 31 · 10027

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rahatsızlık adam boyu olunca sonuç bu oluyor :D insan ne bilim tavla atar, iki gazete okur neyim ama bizde cıh :D napalım lan dedik olan oldu, gel triger değişek dedik :D zamanıda inceden gelmişti bahanesi oldu.2. takım triger değişimimi yaptım geçen cumartesi, aklıma hep takılan orjinal plastik pervaneli su pompasınıda şutladım metal palli turbo görünümlü pompayı çaktım :D benim gibi devirli kullanan için 3 yılda değişmek lazım bu kayıştı kopçaydı fermuardı aslında, 5 sene iyi dayanıyor :D kafam rahat artık, kısmet olursa daha 5 seneye kalmaz arabayı değiştiririz belki zaten. Her zaman Conti takımını tercih ederim, 2. Conti bu da, çıkanda fiziki olarak iyiydi ama yorgunluk vardı tabi ve sertleşmişti artık. Şekil a-1-yyzzxx123'de V kayışımız:D

ahanda bunlarda krank ve eksantrik kayışlarımız :D

Turbo pal görünümlü yeni su pompam :D

ışığı bağladık avansları kontrol ediyoruz.

matkap ucundan bozma sabitleme milimiz :D

bütün baarsakları dışarda garibimin bakıyor öylece :D

Niyetli kafayla 2 kişi birazda yaya yaya 4 saatte anca toparladık, elim ayağım hala siyah ve yağ kokuyor :D bijon tabancasının biride yağ attı ortalığı batırdı, dolu dolu küfür edecez edemiyoz ya sabır çeke çeke işin sonuna geldik çok şükür :D pompayı sökünce antifrizde getti tabu, hırtlağına kadar 3 litre taze bastık, ertesi günde çok az eksiltmesini tamamladım şimdi çiçek gibi :D daha şamata durumumuzu fotolayamadım eller batık telefonu tutamıyoz, yalnızız birde anca bu kadar çıktı :D Ramazan'dan sonra dalsak daha bi iyi olurdu tabi, şu mübarek günde girişilecek iş değildi ama olan oldu :D neyse böyle bir macerayıda atlattık Allah'ın izniyle çok şükür :) yaz boyunca aha koptu kopacakmı demeden gönül raatlığıyla gazlayacaz ona seviniyom asıl:D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan.
Kazasız belasız İnşaallah.

Seçkin mi ora?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maaşallah elinize sağlık, bir insanın böyle şeyler elinden gelmesi ne güzel. seti kaça aldınız benim arabanında kmsi henüz gelmedi ama yılı çoktan geldi geçiyor bile. 60 bin kmde değişmiş şuan 98 binde 4 yıldır bende muhtemelen ben almadan 2 sene önce değişmiştir önceki sahibi. sonbaharda doğru şutlamayı düşünüyorum değiştirsem mi acaba.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elinize saglik abi. Soyle bi dusundum de arabayi senden 5yil sonra aldim 1.5 ay once 2. Kez kendim trigerini degistirdim gerisini sen dusun. Biblo niyetine mi aliyosunuz az bisey binin su arabalara :D

Mekan guzelmis. Dukkan mi orasi? Hobi garaji deme duser bayilirin

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fena imrendim bu yetkinliğe:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Triger isciligi titizlik ister.  kendisine her ustayim  diyen bile adam gibi degistiremez. Bu yuzden yaptığıniz takdire şayan.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Söz konusu Baki abi olunca triger degisimi cerez oluyo benim gözümde:) eline saglik abi :)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;521128
Elinize saglik abi. Soyle bi dusundum de arabayi senden 5yil sonra aldim 1.5 ay once 2. Kez kendim trigerini degistirdim gerisini sen dusun. Biblo niyetine mi aliyosunuz az bisey binin su arabalara :D

2013 aralıkta 114 binde aldım benimkini daha yeni 131 bin oldu o da 7 tane uzun yolum var içinde düşün :D o değil de abi elinize kolunuza sağlık elinden geliyosa kendin yapıcaksın fikrine katılıyorum :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Onceliklen hayirli olsun,
Bu akdam ben de hic beklemedigim bi durumla karsilastim. Debriyajda kavrama esnasinda viyyyklama vardu arabayi alali. Bu aksam rampada 3 kisi ile duz kalkis yaparken debriyajin siyirma egilimi ildugunu anladim. Arada lap lap ediy8rdu ki biraktim, daha dengeli bi kavrama ile kalktim neyse.

Iste bu yuzden bayandan araba almayacan, ilk sahibi bayan 23 bine kadar kullanmis arabayi, su an 38 bine geldi ve baski balata yakinda dagisecek, işe bak...

Ha, ne diyoduk...

Baki abi baski balatadan anlarsin sen...

:adm::adm:

Çevrimdışı sistem6516

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim model 2006 1,2 classic sedan . Km 52000 . Zincirli mi bir de ne zaman değiştirilir bu kayış. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sistem6516;521207
Benim model 2006 1,2 classic sedan . Km 52000 . Zincirli mi bir de ne zaman değiştirilir bu kayış. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Sizin arabada öyle bir dert yok, zincirli...o da 300-400binlerde bollaştıysa sıkılanır, o kadar..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;521098
Güle güle kullan.
Kazasız belasız İnşaallah.

Seçkin mi ora?

Cıh :D benim eski anasponsor :D

Alıntı yapılan: biHEmta;521126
maaşallah elinize sağlık, bir insanın böyle şeyler elinden gelmesi ne güzel. seti kaça aldınız benim arabanında kmsi henüz gelmedi ama yılı çoktan geldi geçiyor bile. 60 bin kmde değişmiş şuan 98 binde 4 yıldır bende muhtemelen ben almadan 2 sene önce değişmiştir önceki sahibi. sonbaharda doğru şutlamayı düşünüyorum değiştirsem mi acaba.

Triger şakaya gelecek parça değil asla, km veya yıldan emin olamıyorsanız bile hiç ince hesaba girmeyin, değiştirin içiniz rahat olsun. :ok:

Alıntı yapılan: DDŞ!;521128

Eyvallah Doğukanım :ok: 3500 m2 hobi mekanı evet :hih::hih::huh::hoh::hh::hh::adm::adm:

Alıntı yapılan: enoktakenokta;521132
Fena imrendim bu yetkinliğe:)

Valla çok zevkli, tavsiye ederim :):D:ok:

Alıntı yapılan: mustklc;521136
Triger isciligi titizlik ister. kendisine her ustayim diyen bile adam gibi degistiremez. Bu yuzden yaptığıniz takdire şayan.

Eyvallah :ok: alet işler el övünürmüş, imkan varsa uygulanabilecek şeyler aslında :ok:meşakkatli bir iş ama elbette, hem dikkat hem fiziki güç istiyor ciddi, ya da yaşlandık iyice bilemedim şimdi :D

Alıntı yapılan: dgn;521137
Valla helal olsun abi,saygıyla okudum:D

Eyvallah :ok:

Alıntı yapılan: 06lkn66;521151
Söz konusu Baki abi olunca triger degisimi cerez oluyo benim gözümde:) eline saglik abi :)

Estafurullah, eyvallah :) bu havada bu kafada yaptık bi delilik işte :D

Alıntı yapılan: turker;521168
Onceliklen hayirli olsun,
Bu akdam ben de hic beklemedigim bi durumla karsilastim. Debriyajda kavrama esnasinda viyyyklama vardu arabayi alali. Bu aksam rampada 3 kisi ile duz kalkis yaparken debriyajin siyirma egilimi ildugunu anladim. Arada lap lap ediy8rdu ki biraktim, daha dengeli bi kavrama ile kalktim neyse.

Iste bu yuzden bayandan araba almayacan, ilk sahibi bayan 23 bine kadar kullanmis arabayi, su an 38 bine geldi ve baski balata yakinda dagisecek, işe bak...

Ha, ne diyoduk...

Baki abi baski balatadan anlarsin sen...

:adm::adm:

Getir makinayı takar değiştiririz yarım saatte, dert ettiğin şeye bak :hih::hih::hoh::adm::adm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;522848
Cıh :D benim eski anasponsor :D

Triger şakaya gelecek parça değil asla, km veya yıldan emin olamıyorsanız bile hiç ince hesaba girmeyin, değiştirin içiniz rahat olsun. :ok:

Eyvallah Doğukanım :ok: 3500 m2 hobi mekanı evet :hih::hih::huh::hoh::hh::hh::adm::adm:

Valla çok zevkli, tavsiye ederim :):D:ok:

Eyvallah :ok: alet işler el övünürmüş, imkan varsa uygulanabilecek şeyler aslında :ok:meşakkatli bir iş ama elbette, hem dikkat hem fiziki güç istiyor ciddi, ya da yaşlandık iyice bilemedim şimdi :D

Eyvallah :ok:

Estafurullah, eyvallah :) bu havada bu kafada yaptık bi delilik işte :D

Getir makinayı takar değiştiririz yarım saatte, dert ettiğin şeye bak :hih::hih::hoh::adm::adm:

Aglamak istiyorum yaaa. Biz 150m2 yer bulduk mu gobek atiyoduk..