škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagajın su alması

Ziyaretçi · 8 · 1823

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ibrahim61

• Ziyaretçi
2015 model aracımda bagajda su toplanıyor isletmenin yerini mahfetti biyerden renkte alıyor su boyanın renginide değiştirdi
Aracı bu sebepten ilk servise getirdigimde usta bagaj kapağının oradan gelirse gelir dedi soktük tazyikli su bile tuttuk su oradan gelmiyor du suyun nerden geldigini bulamadık bagajı temizleyip herseyi taktık yerine bundan 20-25 gün sonra tekrar baktığımda su göllenmisti servise gittim benim dememle birlikte sag ve sol taraftaki kaplamayı söktük sağda bagajın havalandırması varmış az miktarda camur ve su toplanmıştı sadece burda su gördük usta burdan alması imkansız desede baska hiçbir yerde su yoktu havalandırmanın tırnakları tam oturmamıştı usta tırnakları oturttu bakalim dedik su alırsa degişiriz dedi degismek içinde tampon sökülmesi gerekiyormuş şimdi beklemekteyim su alacakmı diye
Biraz uzun oldu ama başımdan geçenler bunlar
başına daha önce böyle bişey gelen varmı

Çevrimdışı AlperKoPat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun ilk defa duydum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şu havalandırmanın fotoğrafını çekebilir misiniz? Ben de geçen görür gibi oldum ama saçma geldi. Yağmurda bagaj açmıştım ondandır diye düşündüm.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat forumunda benzen onlarca soru ve sorun var, bir bakın derim. Güncel B8 Passat araçlarda da bu sorun yaşanıyor, orada zannedersem çözüm bulunmuştu, belki sebep benzerdir, işinize yarayabilir...

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
acaba arka cam su püskürtme sisteminden kaynaklanan birşey olabilirmibelki borulardan geliyordur
su alması imkansız çözümü ve suyun kaynağını bulduğunuzda bizimlede paylaşırmısınız

ibrahim61

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cagatayozkan;596344
acaba arka cam su püskürtme sisteminden kaynaklanan birşey olabilirmibelki borulardan geliyordur
su alması imkansız çözümü ve suyun kaynağını bulduğunuzda bizimlede paylaşırmısınız

ilk başta oralardan şüphelendik fakat baktık oralardan değil

ibrahim61

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: neehot;596334
Şu havalandırmanın fotoğrafını çekebilir misiniz? Ben de geçen görür gibi oldum ama saçma geldi. Yağmurda bagaj açmıştım ondandır diye düşündüm.

Malum servisteki ustamız tekrar su alirsa bakariz demesiyle orayı kapadık çamur falan aynı duruyor kendim söküp temizleyecem söktügümde resimleri atarım

ibrahim61

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: neehot;596334

Hocam havalandırma kanalı burası beminde su gördüğüm tek yer burası ve benim isletmenin oraya toplanan su ilk maviydi sonraki ise kırmızıydı bu renkleride yalıtım süngerlerinden aldığı kanaatine vardım Havalandırma kanalını tam oturtduktan sonra 10 gün oldu daha su almadı bagaj inşallah dahada almaz