škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bolero güncelleme

0 Üye ve 0 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ferhatt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bolero güncellemesi var mı? yardımcı olur musunuz?

Çevrimdışı figo83alex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabamı yeni aldım rapid 1.4tdi dsg. Katalogda görülmesine rağmen, multimedia da mirror link olmadığını farkettim. skoda yetkili servisine sordum. sadece fabia da bu özelliğin  olduğunu ve skodanın bu konuda çalıştığını , araba bakıma gelince büyük ihtimal multimedia güncellemesi ile  beraber bu özelliğinde geleceğini söylediler.

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hep ayni seyi söylüyorlar  1 yili gecti

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ilk bakımı için gittiğimde servise bana da aynı şekilde mirrorlink menüsünün açık olmadığını bunun için yazılım yüklemesi yapacaklarını söylediler.  Ama nasıl işse Türkiye de bunun için kod olmadığını söylediler,
Ikinci bakıma gittiğimde mirrorlink aktivasyonu yapabileceklerini söylediler. Ücreti de kabul ettim.kod siparişi verdiler ve bir sonraki zamana randevu aldım ve gittim. Işın kısası yaptılar olmadı. Bolero da bu özellik yokmuş. Ikna olmadım yalan yok. Şaseyi giriyorum skoda update stesine güncelleme var yükleyin servis vasıtası ile diyor. Servisler yazılım konusunda ve güncelleme hususunda bilgi sahibi değiller. Şase numarası ile yazılım kodu siparişi veriliyor sistemin uyumlu olmadığı söyleniyor. Biraz tuhaf değil mi. 2015 style araç.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ferhatt;618722
arkadaşlar bolero güncellemesi var mı? yardımcı olur musunuz?[/QUOTE [MENTION=13192]ferhatt[/MENTION] güncellemeyi ne içindi istiyorsunuz? https://youtu.be/RmhLqoeQSBo

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı LaPKaN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
MERHABA ARKADAŞLAR

Ben bu sorunla ilgili Skoda Ana bayiye şikayetimi belirttim. Dedim ki herşeyi bırakın ben bir tek şey anlamadım aracımın direksiyonunda sesli komut düğmesi var neden servis dışı dedim.Bir hafta sonra beni aradılar ve söyledikleri cevap 2017 yılında bu özelik araçlarımızda gelecek peki biz güncelleme yaptırabilecek miyiz evet dendi ve 18/08/2017 tarihinde bakım için gittiğimde bu özeliğin güncellemenin gelmediği söylendi.Yorum sizlerin saygılar.

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Birkaç gün önce Trabzon C.K.R servisinde Smartlink için yazılım yüklediler ancak bir türlü aktifleştiremediler. Neymiş araçta donanım yokmuş. Oysaki direksiyonda sesli kullanım için buton var. Demek ki donanım var dedim. Israrla yok dediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sesli komut aslinda biraz farkli bir sekilde calisiyor bilginiz olsun.

anroid auto ile bağlandığınızda, bu ozelligi kısmi olarak kullanabiliyorsunuz.

mesela google maps acik ve siz bir yere gideceksiniz. sesli komut tuşuna basıp gideceginiz yeri söylediğinizde maps de arama yapip, ilgili bölgeyi ekrana getiriyor.

belki farkli şekillerde de çalıştırma imkanı vardır.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Managerhtd;620231
Şase numarası ile yazılım kodu siparişi veriliyor sistemin uyumlu olmadığı söyleniyor. Biraz tuhaf değil mi. 2015 style araç.

Aynı sorunu ben de 2016 Style aracım ile yaşadım. Uyumlu değilmişmiş.

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar
Bu konuyla ilgili bir gelisme varmi

Teşekkürler