škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback Elegance farlar hakkında.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ercnergl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Farlarla ilgili iki konuda yardıma ihtiyacım var.

Birincisi, far anahtarımda auto modu yok.Elimle açıyorum.Farlar yanık stop edince kısalar sönüyor ama parklar yanık kalıyor.Bu konuda fikri olanlar yardımcı olabilir mi?Şu anahtarı ikide bir bızıklamaya gerek kalmasa , stop edip direk cıkamıyor muyuz sönmüyor mu hepsi ?

İkinici bu araçta gündüz farı kapanıyor mu ? Kontağı açtıktan sonra selektör yapar gibi kolu direksiyona çekip bırakmadan sola sinyal verir gibi yapıyorum ama bahsedilen ses birtürlü gelmiyor.Ben mi beceremiyorum.
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2017, 17:25:55 Gönderen: ercnergl »

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ilk olarak forum kuralları gereği kendinizi tanışma kisminda tanıtmalısınız! Ikincisi sorduğunuz sorunun cevabı sorunuzda mevcut, automod yok nu yüzden kendiliğinden farlar sönmez. Gündüz farı ise direksiyon kutusunun altında sol tarafta sigorta kutusunda gündüz farı için anahtar var, oradan kapatabilirsiniz.

Çevrimdışı ercnergl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;622585
Ilk olarak forum kuralları gereği kendinizi tanışma kisminda tanıtmalısınız! Ikincisi sorduğunuz sorunun cevabı sorunuzda mevcut, automod yok nu yüzden kendiliğinden farlar sönmez. Gündüz farı ise direksiyon kutusunun altında sol tarafta sigorta kutusunda gündüz farı için anahtar var, oradan kapatabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim.Auto moda sahip anahtar alsam belirttiğim sıkıntının çözümü olur mu ?

Yeni olmam ve çözüm odaklı davranmam neticesinde forum içerisinde araştırma yapmamıştım.Konu üzerinde detaylı paylaşımlar yapılmış.

Çevrimdışı Raci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araciniz 2016 3.nesil ise gunduz farı bolero ekrandan kapanir degil ise yani 2. veya 1. Nesil ise direksiyon altindaki sigorta panelindeki 17.nolu sigortayı çekerseniz artik gündüz farı yanmaz.

Çevrimdışı comondx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
*2016 model aracımda kısa farlar her zaman açıkken, araçtan inip kilitlediğimde tüm lambalar bende sönüyor. bahsettiğiniz sanrım bu.

*auto anahtar ve sensör alarak otomatik far ve yağmur sensörü özelliği kazandırabilirsiniz.  forumda aratırsanız bir çok konu var.