škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yakın zamanda Fabia alan ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ikinci araç olarak fabia 1.2 TSI style dsg almak istiyoruz, opsiyonsuz. birkaç bayi ile görüştüm. en alt 54.500 fiyat aldım. yakın zamanda alan var mı ? Fiyat nasıl ?

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia da fiyat pek düşmüyorlar ben alın derim. Geçen hafta aldım ama bende zaten fabia vardı fabrika hatası sorun çıkmıştı o yüzden 54.400Tlye indirdiler yarış mavisi aldım.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;570393
Fabia da fiyat pek düşmüyorlar ben alın derim. Geçen hafta aldım ama bende zaten fabia vardı fabrika hatası sorun çıkmıştı o yüzden 54.400Tlye indirdiler yarış mavisi aldım.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana da fiyat fena gelmedi fakat araştırıyorum, bazen enteresan fiyat çıkıyor. Bilgi için teşekkürler.

Çevrimdışı fthszr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben tam 20 gün önce aldım, 53.500 TL'ye İstanbul'dan.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthszr;570404
Ben tam 20 gün önce aldım, 53.500 TL'ye İstanbul'dan.

Hangi Bayi ?

Çevrimdışı TRK-vRS

• ST Frensizi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
izmir vosmer skoda 54.700 TL den 52.700'e aldık mart ayında aldığımız için bayanlara 2000Tl indirim oluyormuş.Bende ablamın adına aldım.

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şubat 29 da 55.250 ye kayadibinden aldım biraz yüksek sanırım.

Çevrimdışı fabia3.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam bende alırken epey fiyat bakmıştım en uygun trabzon ve kayseri vermişti fiyatları..erzurumda ki bayi o illerin araçlarının garantisi hakkında farklı bir durum oldugunu falan anlattı. bende erzurumdaydım buradan 53300 e aldım.park sensörü vs olan seri.diğer serisi bitti sanırım zaten

Çevrimdışı cnraru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kısmetse cuma günü teslim alacağım 53.650tl TSI dsg beyaz

Çevrimdışı Ladiklims

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
54500 yakıt ve orijinal hediyeli beyaz araç aldım samsundan 1.2 TSİ DSG bir ay önce

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI DSG STYLE paket şeker beyazı aracımı Sonax cam filmi,havuzlu orijinal kauçuk paspas,iç ve dış koruma hediyeli olarak İstanbul'dan 53000 tl ye aldım.Cumartesi günü teslim alacağım.

Çevrimdışı fabiacı06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok iyi fiyat yılsonu kampanya dönemi 2015 modeli extraları hariç lastik paspas bile alamadan 52.000 e zor bulmuştuk sizinki baya uygun olmuş. hayırlı olsun

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: daredevil;572206
1.2 TSI DSG STYLE paket şeker beyazı aracımı Sonax cam filmi,havuzlu orijinal kauçuk paspas,iç ve dış koruma hediyeli olarak İstanbul'dan 53000 tl ye aldım.Cumartesi günü teslim alacağım.

hangi bayiden aldınız o fiyata? Size özel ekstra indirim falan varmıydı, çünkü bende aradım birçok bayiyi ve en uygunu istanbulda bir bayii verdi "53500" tl. sizin birde hediyeler falan olunca kafam karıştı.

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;572383
hangi bayiden aldınız o fiyata? Size özel ekstra indirim falan varmıydı, çünkü bende aradım birçok bayiyi ve en uygunu istanbulda bir bayii verdi "53500" tl. sizin birde hediyeler falan olunca kafam karıştı.
İki araç aldığımız için belki bu fiyata inmişlerdir,özel indirim falan yoktu. Oğuşlar otomotivden aldım.