škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Corsamı satıyorum....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;399060
Üşenmeyip sorularımı teker teker cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Bu söylediklerinize göre 1.8t veya 1.4tsi almam daha mantıklı. Süperb'i baya bi sevdim aslında bir tek içeriye ses  alması canımı sıktı(octavia da aynı şekilde).
Bu Süperbin 1.8t si yok mu acaba sahibindende sadece 3 tane ilan varda biraz garip geldi.
Türker abi boş attık dolu tuttuk derken gönderdiğiniz linkin arkadaşın babasının olmasını mı kastettiniz:)

Skodaturkey ailesine gelince; Forumdaki birçok konuyu okumuş birisi olarak çok istifade ettiğim skodaturkey ailesine teşekkürü bir borç bilirim...Herşey için çok teşekkürler....(Özellikle bana detaycılık eğitimi verdiğiniz için)
önemli değil lafımı olurmuş biz paylaşım için varız burada.:D:D
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın satılması lazım doğru...Ancak araba satıldığında ne alacağıma karar vermiş olmalıyım bu yüzden araştırmalar devam ediyor.
Şu an için kafamda oluşan sonuçlar;
Superbi çok beğendim 34,64kuruş şehir içi yakıt dizel
Superb 1.8t piyasada çok az olsa düşünülebilir.
Passat 1.8t tüple şehir içi 33,41 kuruş
passat 1.9tdi zaten diğeriyle aynı
octavia 1.6 26kuruş tüple şehir içi
Passat 1.4tsi 37 kuruş benzinle şehir içi....

Yakıt değerleri birbirine yakın olduğundan benzinli olanları tercih etmeyi düşünüyorum.Sizin önerilerinizi bekliyorum....

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bütçeniz benzinli aracı kaldıracaksa benzinli alın, tüp olayına hiç girmeyin..

Aynı corsa'dan bende de var, bizimkilerin aracına binince (benzinli, otomatik) kendimi mercedes'e binmiş gibi hissediyorum. Motorun çalışması, motorun sesi, hızlanması, konforu say say bitmez :)

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arabanın hızlanması süper o konuda bir sıkıntı yok.superchip uygulaması var mı araçta yoksa muhakkak yaptırın.Ben gaza bastığımda yokuş çıkarken dahil koltuğa yapışıyorum:) Ama daha konforlu ve daha büyük araç istiyorum. Memleket antep, izmitteyim 1000km yol 2de kardeşim geliyo corsayı tamamen dolduruyoz bi çok eşyamızda kalıyo götüremiyoruz.Büyük araba şart.

bende benzinli tercih etmeyi düşünüyorum 1.4tsi
peki 1.9tdi mi tüplü 1.8t mi sizce....?   Neden?

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende superchip yok, normal düz 1.7 65 beygir :D Aman aman olmasa da yapıştırıyor koltuğa bazen :D Türkiye'ye gidip geldim Corsa'yla, yanımda hanım olunca haliyle bagaj doluydu, dönerken daha da doluydu araç.. O konuda haklısınız..

Tüplü vs dizel derseniz dizel derim :D Tüp olayına ısınamadım ben..

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu km ye sıfırlama yapılıp yapılmadığını anlayabilirmiyiz?