škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün aracınız için ne yaptınız?

miyop · 477 · 132000

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Balata spreyi motor bölümündeki elektrik tesisatında kuruma plastiğin özelliğini zayıflatma yapar. Dikkat etmek lazim.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hafta sonu ön paçalıkları monte ettim, sadece 3 vidayla monte edilmesi son derece kolay, işe yarayacak gibi duruyor. Tasarımı beklediğim kadar kibar değil ama çok kabada değil. Tavsiye eden arkadaşlara teşekkür ederim. Model aracım Şaft tüneli paspasımda geldi, onuda koydum güzel oturdu.Bakalit kapı eşiği ve metal bagaj tampon eşiğini ise montajını vakit bulursam haftaya yapacağım.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=64]MURATE[/MENTION] [MENTION=16667]Batistuta[/MENTION] iyi günlerde kullanın..

Ön tozluklar, marşpiyel ile kapı arasındaki derzin kirlenmesini, bir nebze olsun, önlüyor. Bence, araca yakışıyor da.. Arka tozlukların montajı biraz daha farklı: İlave bir firkete parça kullanmak ve vidalardan bir tanesini, değiştirmek gerekiyor.

Şaft tünel paspasını, havalandırma konsolu ile taban kaplaması arasındaki ince boşluğa sıkıştırarak sabitlerseniz, yerinden kıpırdayamadığı için daha etkili olacaktır.

Kapı eşikleri genişçe olduğundan, bakalit çıtalar hem dekoratif hem de koruyucu olarak, faydalı oluyorlar.

Aracı yeni aldığım dönemde, arka tampon eşiği için ben de çıta düşünüyordum. Sonra, geçici olarak, şeffaf folyo ile kapladım. Folyo hoşuma gidince, kalıcı hale geldi :)

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13655]miyop[/MENTION] sizin bu fotoğraflar ve yazılarınızdan yararlanarak zaten siparişlerimi vermiştim. Arka yerine sadece ön paçalık siparişini vermem konusunda yazılarınız ve fotolarınız etkili oldu. Bakalit eşik ve tünel paspasıda aynı şekilde. Aksesuar işleri tamamlanınca arabayı yıkayıp yaptığım işlemlerin fotoğraflarını paylaşacağım.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16667]Batistuta[/MENTION]

Yukarıdaki fotoğraflar, başka alan içerisindeydiler. Konusu geçince, forum alanına aktarıp, buraya da ekledim.

Etkilenme karşılıklı.. ben de, geçen hafta model Yeti siparişi verdim. Küçük çocuklar gibi,  heyecanla oyuncağımın gelmesini bekliyorum :)

İşlemler bitince, fotoğraflaşırız.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13655]miyop[/MENTION] biliyorum bende başka alanda eklediğiniz google dökümanlardan bakmıştım.

Kendi aracım beyaz olduğu için bende tekirdağ yüncülerden beyazını bulup kargo ile aldım model yetiyi. Dün oda geldi. Abrex firmasına yaptırmışlar, dışarıda 1:43 abrex modeller 100-150 arası bulunuyor. Gerçekten %30 indirim ile 44 lira çok iyi fiyat. Yanlız bizim ülkedeki araçlarımız outdoor tasarım, model araçlar ise city tasarım. Tamponlar ve marşpiyeller tamamen gövde rengi.

Çinde 1:18 büyük ölçekli modelide var ama kargosuyla 350 lirayı buluyor hem pahalı hem zarar görmeden gelmesi zor hemde 22 dolarlık gümrük sınırı ile hayal.

tr.aliexpress.com/item/1-18-VW-Volkswagen-Skoda-Yeti-SUV-Diecast-Metal-SUV-CAR-MODEL-gift-hobby-collection-White/32832963968.html

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batistuta;633512
[MENTION=13655]miyop[/MENTION] biliyorum bende başka alanda eklediğiniz google dökümanlardan bakmıştım.

Kendi aracım beyaz olduğu için bende tekirdağ yüncülerden beyazını bulup kargo ile aldım model yetiyi. Dün oda geldi. Abrex firmasına yaptırmışlar, dışarıda 1:43 abrex modeller 100-150 arası bulunuyor. Gerçekten %30 indirim ile 44 lira çok iyi fiyat. Yanlız bizim ülkedeki araçlarımız outdoor tasarım, model araçlar ise city tasarım. Tamponlar ve marşpiyeller tamamen gövde rengi.

Çinde 1:18 büyük ölçekli modelide var ama kargosuyla 350 lirayı buluyor hem pahalı hem zarar görmeden gelmesi zor hemde 22 dolarlık gümrük sınırı ile hayal.

tr.aliexpress.com/item/1-18-VW-Volkswagen-Skoda-Yeti-SUV-Diecast-Metal-SUV-CAR-MODEL-gift-hobby-collection-White/32832963968.html

Bende çok aradım.sonra servisten aldım.Sahibinden'de bi tane var.Kahve rengi 450 tl istiyordu.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;633511
[MENTION=16667]Batistuta[/MENTION]

Yukarıdaki fotoğraflar, başka alan içerisindeydiler. Konusu geçince, forum alanına aktarıp, buraya da ekledim.

Etkilenme karşılıklı.. ben de, geçen hafta model Yeti siparişi verdim. Küçük çocuklar gibi,  heyecanla oyuncağımın gelmesini bekliyorum :)

İşlemler bitince, fotoğraflaşırız.

Ben iki tane aldım. biri bana biri bir oğlana:D

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;633517
Bende çok aradım.sonra servisten aldım.Sahibinden'de bi tane var.Kahve rengi 450 tl istiyordu.

hala satılık o yeti çok para istiyor

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/dam/jcr:c9760835-9c71-4681-81a5-be9899a3d2b7/TUR_20171123.zip

geçenlerde radyo logolarını indirmiştim, bu linkten sizde yapmadıysanız indirip logo dosyalarını usb'ye atıp radyoların ayarlarından logolarını yükleyebilirsiniz. Renkli logolar canlılık ve hava katıyor.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batistuta;633543
hala satılık o yeti çok para istiyor

1:18 ölçekliler, 20 cm yi geçen boyları ile, araç içerisinde taşınmak için pek uygun değil gibiler.. ama detayları hoş:
https://www.youtube.com/watch?v=DDYytoBJHJU

1:43 ölçeklilerde park sorunu yok :)

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;633551
1:18 ölçekliler, 20 cm yi geçen boyları ile, araç içerisinde taşınmak için pek uygun değil gibiler.. ama detayları hoş:
https://www.youtube.com/watch?v=DDYytoBJHJU

1:43 ölçeklilerde park sorunu yok :)

:) aynen öyle, benim evdeki model araç koleksiyonum 1:24 mesela, yeti 1:24 olsa onların arasına alırdım iyi olurdu 1:18 gerçekten abartılı. 1:43 araba içine konabilir ama güneşten dolayı yıpranma ihtimali sıcak şehirlerde çok yüksek.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta, Tekirdağ-Yüncülerden sipariş ettiğim yeni arabam ve bagaj sabitleme aparatı, bugün ulaştılar.

Aparat, ellerinde olmadığından, bir hafta beklemek zorunda kaldım. Stoklarında olmayan bir malzeme olarak, yine de, çabuk temin ettiler diyebilirim.

Araçla ilgili olarak ise, önce kendisinin park yeri sorununu çözdük,

sonra da deneme çekimlerine geçtik..

Model fotoğraflarının devamı gelebilir.. ne de olsa, sıfatı model :)

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13655]miyop[/MENTION] aynı renk bulduğunuza sevindim, bende hafta sonu yanyana resim atacağım kendi aracımla kıskandım :)