škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekleme sorunu

sama · 5 · 4430

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Fabişimde rölantide hafif tekleme veya hafif silkeleme gibi bir sorun vardı.Ama bunlar devamlı olmuyor yani peşisıra değil.Motor çalışırken aniden ritm bozukluğu gibi bir şekilde.Ayrıca geri viteste stop etme ve yokuş kalkışlarında silkeleme ve stop etme olayı vardı.Balıkesir Nadir Usta (tanıyan varmı acaba) özel servise aracımı götürdüm.Tam 2 gün sorunu bulmaya çalıştı ve 2 gün sonra silindir kapağı açılacak dedi.Masraf ne olur dedim 400-500 olur dedi.Sorunun kaynağı orası olabilirmi ve ücret normal midir acaba?
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2011, 19:48:33 Gönderen: sama »

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar dediği gibide oldu.Yani 400-500 ü buldu :(.Yapılan işlem ve değişenler; üst ve silindir kapak contası değişimi,sübap gaydı (ne demekse),ateşleme bobini,arka sağ cam krikosu,silindir kapak revüzyonu,işçilik hepsi toplam 500 evet evet yanlış okumadınız tam 500 TL tuttu.:eek: Fiyat normalmidir.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda bütün Fabia ları topladı galiba.Baksana hiç cevap yok.Sesimi duyan varmııııı !!!

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bana kalırsa o kadar işe göre normal fiyat. Fabia sahipleri daha net bilgi verebilir tabii ki.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;189025
Bana kalırsa o kadar işe göre normal fiyat. Fabia sahipleri daha net bilgi verebilir tabii ki.

Biraz rahatladım.Sağolun.