škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç alacağım öneri yardım lütfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cigo6141

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar octavia 2010 model makyajlı kasa mpi motor araç buldum.araç 62bin kmde 6 ay önce lpg taktırılmış lpgnin modeli atikerin yeni çıkardığı gold sistem.sizlere sorum bu sistemle aracını kullanan varmı bu sistemle bu araçta sıkıntı yaşarmıyım.daha önceki aracım A5 kasa 2008 model aracımda lovato vardı bir sıkıntı yaşamadım bu sistem lpg de sıknıtı yaşarmıyım bana yardımcı olabilirmisiniz

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Sıkıntı yaşamazsınız,sonuçta yeni sistemlerde çalışma düzeni aynı sadece markalar farklı,bakımını zamanında yaptırırsanız sorun çıkarmaz.Her 10 000 km de gaz filtresini mutlaka değiştirin,belli marka gaz almaya özen gösterin.Benim aracımda da BRC kit var.Memnunum.

Çevrimdışı armagant

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gold kit mpi motorda gayet iyi işgörecek bir kit. Dikkat edilecek nokta enjektörlerin nozul çapları ve obd bağlantısının yapılıp yapılmadığıdır. Bir çok kişi (gerçek usta olmayan) obd bağlantısını yapmadan montajı tamamlayıp kitin en iyi özelliğini devre dışı bırakıyor.

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cigo6141;562899
arkadaşlar octavia 2010 model makyajlı kasa mpi motor araç buldum.araç 62bin kmde 6 ay önce lpg taktırılmış lpgnin modeli atikerin yeni çıkardığı gold sistem.sizlere sorum bu sistemle aracını kullanan varmı bu sistemle bu araçta sıkıntı yaşarmıyım.daha önceki aracım A5 kasa 2008 model aracımda lovato vardı bir sıkıntı yaşamadım bu sistem lpg de sıknıtı yaşarmıyım bana yardımcı olabilirmisiniz
Hocam aynı araç bende mevcut 2010 mpi makyajlı atiker lpg:) hiç bi sıkıntı cikarmadi cok şükür alirsaniz şimdiden hayırlı olsun :) ayıptır sorması ne fiyat istediler araca