škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kasko yaptırmak istiyorum

fenomen · 26 · 11482

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;18569
Aradım mail atmış size..

1577 TL
1500 TL
1159 TL olarak fiyatlar çıkmış.Ama hangi şirketlere ait onu hatırlamıyorum ..
aman Allah'ım o ne öyle yahu,ben sadece octiyi kasko düşünüyorum başka arac yok.tek octi bu kadar tutmaması gerek.her neyse yinede çok sağolun.Allah razı olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beytullah kardeş mygökhan arkadaş bahsettiği Elif hanımdan  teklif almış benim araç için teklifler dudak uçuklatacak cinsden;
-----------------------------------------------------------
                     mygokhan´isimli üyeden Alıntı                                    
                 Aradım mail atmış size..

1577 TL
1500 TL
1159 TL olarak fiyatlar çıkmış.Ama hangi şirketlere ait onu hatırlamıyorum ..

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;18585
beytullah kardeş mygökhan arkadaş bahsettiği Elif hanımdan teklif almış benim araç için teklifler dudak uçuklatacak cinsden;

bide benim verdiğim numarayla görüşün pazartesi...  benimde çok yüksek çıktı ama benimki tramer yüzünden...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi ışık sigortaya mail attım bakalım.onlarlada görüşeceğim inşellah.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim kaskom başak karşıya ödeme miktarı 80 milyar civarında yüksek tutum onları ben 600 tl ödüyorum 10 taksit %40 hasarsızlık var çok memnunum kaskomdan.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet hocamın aracına daha önce kasko yapılmaması ve eski model bir aracı olması nedeniyle kasko şirketleri risk sınıfına sokmuşlar..O yüzden böyleymiş fiyat.Ama şu haliyle çok fazla..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;18592
Benim kaskom başak karşıya ödeme miktarı 80 milyar civarında yüksek tutum onları ben 600 tl ödüyorum 10 taksit %40 hasarsızlık var çok memnunum kaskomdan.
DAHA önceki 1000 tl idi o zaman değil mi? aracınız hangisi ve kaç tl üzerinden kasgo bedeli yapıldı?benimkisi 21700 tl üzrinden yapılacağını söylediler.yani bana 1150 bile çok gibi geldi.burdan bir arkadaş 2000 model 2000cc ford focus chia modelini 600 tl ye yaptırdı daha önce yoktu kaskosu.ama 12300 tl görünüyordu kasko bedeli.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
18,500 tl lgp işli ruhsatta 1.8T aracım ben her sene yeniliyorum geçen senede 650 tl ödemiştim 8 taksitle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;18609
18,500 tl lgp işli ruhsatta 1.8T aracım ben her sene yeniliyorum geçen senede 650 tl ödemiştim 8 taksitle
geçen yıl 650 tl ödeyen daha ucuza yani hasarsızlık indirimiyle daha ucuza yaptırmanız gerekmiyormu?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün zorunlu trafik sigortası yaptırdığım yere yani bulunduğum bölgedeki güven sigortaya sordum 20700 üzrinden 1050 tl çıkardı artı anahtar kaybı dahil sonra bunun üzrinden firma indirimi yaptı 800 tl ye düştü.full kasko artı birde en yakın yerdeki skoda yetkili servisinde yapılmak koşuluyla teklif verdiler.ama şu an birde dilek hanımın mailine bakıp son kararımı bu hafta içinde vermeyi düşünüyorum.800 tl 8 e bölecekler 100 er taksit kredi kartına.birde bağlı bulunduğumuz sendikanın anlaşma yaptığı ankarada bulunan SBN şirketi var ondanda teklif almayı düşünüyorum.

Çevrimdışı sigortacınız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sigorta şirketlerinin farkı hasarda belli olur...
Örnek olarak Anadolu sigortada mini hasarlar vardır...hasarsızlık indirimini etkilemez (çizik ve minik göçükler, döşeme yanıkları-yırtılması, tamponun kaldırım taşına park esnasındaki sürtünmeleri...vb)
Bu arada firmalarımız arasında bulunan axa sigorta iyi sürücüye çok iyi fiyatlar verir..eğer hasarsızlık indiriminiz varsa..iyi sürücü indirimide alırsınız...
Soru ve sorunlarınız için arayabilirsiniz....
Kazasız Belasız günler dilerim....sağlıkla kalın...