škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Galaxy S2 mi ? Blackberry 9900 mı ?

D B K · 22 · 16360

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
blacberry 9700 bold kullanıyorum açıkçası bıs üyeliği olmadan sıradan bir telefonda tek farkı hızlı olması bıs üyeliği ile çok keyifli hale geliyor tavsiye ederim ekran kaliteside çok iyi

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuanda bende de Wave 2 var. Uygulama yüklemek çok uğraştırıcı olduğu için benide sıktı. Değiştirecek olsam Galaxy S2 alırdım. ;)

Bu arada Curve'nız hayırlı olsun :)

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
black biraz ufak kacar samsung a göre.

samsung tavsiyemdir.. herzaman cok black göre üstün özellikleri mevcut. black bery tuşları ve toucpad sorunlarına bizzat yaşadım zamanlar touch özelligini yitirip iyi algılamıyor samsung tavsiyemdir şiddetle.
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı tatlidil87

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben Galaxy kullanıyorum ve çok memnunum. Çok kaliteli bir işletim sistemine ve özellikle muhteşem bir HD video çekimine sahip. Eminim ki Galaxy 2 daha da ileri özelliklere sahiptir.

Çevrimdışı hkaraca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
galaxy s2 çok başarılı ancal ben galaxy sl kullaanııyorum daha memnunum :):):)

Çevrimdışı OBBattaloglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
açık kaynaklı bir android varken blackberry düşünmek... Meyvelerin içinden turp gibi birşey. kabul bbm olayı biraz şekil olayı, ama farklı olaylara yönlendirebilirsin kızları, (msn kalmadı diyebilirsinz ama) msnini verebilirsin(mobile tabi ki), whatsapptan konuşabilirsin (ki bana sorarsan bbm'den eksiği yok üstelik symbian, i-phone, windows, android, blackberry her işletim sistemine uyumlu) vs vs.

ama bbm vazgeçilmez konumda dersen, galaxy sII yerine HTC Sensation al, yanında dandik bir curve kullan.

Not: Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim

Not2: Nexus S kullanıyorum