škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Galaxy S2 mi ? Blackberry 9900 mı ?

D B K · 22 · 16360

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Merhabalar, telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum, bu iki model arasında kaldım aşağıya benim için artı ve eksi yönlerini yazıcam sizce hangısını almalıyım ankette acıyorum :)

Galaxy S2 artıları : öncelıkle bu telefonu alırsam, telefondan dizi izlemek, film izlemek çok keyifli olacaktır, ekranı büyük görüntü inanılmaz canlı ve akışkan, full HD filmleri oynatabılıyor, ekranı inanılmaz canlı ve uygulama dukkanı ınanılmaz geniş :)

Blackberry 9900 artıları : yazının en basında benım ıcın artıları dıye soylemıstım, bu soylıyeceklerımden umarım rahatsızlık duymazsınız :) burası bir aıle gibi oldugu ıcın, rahatça soyleyebılırım dusuncesındeyım :) unıversıte okuyorum ve kızların açıkçası yenı gozdesı bbm dunyası, unıversıtede, kızın bırı gelıo, cnm pin varmı dıyor yok dıyorum kız gıdıyor :) baska bırı gelıo pini ni soylesene eklıyım dıyor yok dıyorum kız gıdıyor, birazda kızlar için BB almak ıstıyorum :) ama sapık değilim yanlış anlaşılmasın :D diğer artıları, interneti olabılıcek maks seviyede hızlı, hem tuş takımı mevcut hemde dokunmatık ekranı :) facebook twitter skoda turkey, guncel haberler vs okuyabılecegım paylasabılecegım bir telefon ıstıyorum.

suanda wave 2 kullanıyorum dokunmatık ekran birazda sıkıldım sanırım dokunmatıkten:)  galaxy S2 nın ebatları bana bıraz buyuk geldı, bb 9900 ın ebatları ve şeklı cok hoşuma gıtttı, ama sadece bbm içinde 1.700 vermek ıstemıyorum 1.700 verıyorsam, yan özellik olsun ıstıyorum :)

Galaxy S2

Blackberry 9900
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2011, 15:50:06 Gönderen: D B K »

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
BB 9900 ün özelliklerini falan çok bilmiyorum ama galaxy s2 harika denilebilecek bi telefon.Iphone 4 kullananlar galaxy s2 nin özelliklerini görünce şaşırıyorlar açıkçası ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav yerim S2 yi.Sanki her daim HD film mi izliyoruz:hanz:

Hem ne demişler arabada BMW telefonda BBM:D

Gearbox

• Ziyaretçi
abi ben şuan s2 kullanıyorum çok güzel telefon eğer aklında varsa düşünme al derim. ama kız meselesine gelince blackberry curve var bildiğim 250-300 tl gibi bir fiyatı var onu al..

Db1

• Ziyaretçi
blackberry alirsan aylik bis parasini da hesaba kat derim. bb'lerin en buyuk sacmaligi her seyin adamlarin serverlarinin uzerinden gecmesidir.

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
HTC EVO 3D kullanıyorum.
Eğer android li tel alıcaksanız markası HTC olmalı bence.
Blackberry kuzenim kullanıyor ilk izlenimde göze hoş gelsede. zaman içinde cihazın cok kısıtlı özelliklere ve geliştirmeye acık olmadığını anlıyor cihazdan sıkılıyorsunuz.
Tavsiyem androidli tel bakmanız.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
9900 şu an piyasada en çok beğendiğim telefon, ayfon falan hiç gözüme gelmez, telefon dediğinin tuşu olacak bence.

Ama pili 1 gün ancak gidiyormuş...

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şirket te çalışmıyorsan, devamlı mail alış verişi ve şirket için virtual network durumlarına girişmek istemiyorsan. BB o kadar para verilmez, versende bir zaman sonra sıkılmaya teli kullanmak angarya gelmeye başlayacaktır.

Galaxy ise multimedya özelliklerin neredeyse tamamını barındırıyor. Va açık kaynak bir işletim sistemi olduğundan uygulama ları ücretsiz olarak indirip,keyfini sürmene olanak tanıyor.

Video,Hd,müzik,film vb. olaylara değinmiyorum bile.. :)

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ve şöyle birşey var Blackberry'ler şuanda tehlikede onu söyliyim.Senin blackberry'yi niye istediğin belli :D Onun için vave i kullanmaya devam et yanında blackberry curve al ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Galaxy SII derim ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En guzel yaslar....universite ortami eeee yani pini vermezsen kizlara olmaz artik....sende sorun mu var derler :)

Hani sorman bile ayip hakikaten, oyuncak mi alayim yoksa kizlarlami takilayim diye sorulur mu? Hayatinda S2 olmadigi zaman ne kaybin var!!! O yaslarin tadini cikar derim, ben sahsen cikariyorum... ;)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;279284
Ve şöyle birşey var Blackberry'ler şuanda tehlikede onu söyliyim.Senin blackberry'yi niye istediğin belli :D Onun için vave i kullanmaya devam et yanında blackberry curve al ;)

Tüm yorum yazan ve goruşunu paylaşan herkese çok teşekkur ederım,
bu konuyu actıktan sonra, telefonuma jiletın kaplattım turkcell de dokunmatık sorununu cozdum :) telefonumun görseli zaten galaxy s2 gibi olmasada ona çok yakın :)

ve Octavia RS nickli kişinin mesajını okudugumda aynen su duruma geldım, yahu ben nıye boyle yapmıyorum kı dedım :) en mantıklısı bu olacaktır, bi telefon daha kullanıyım, onuda bb curve olarak alıyım, 300 tl ye :) bu mantıklı olacaktır, galaxy s2 ye yada bold 9900 a 1700 vermektense, 300 verırırm hem wave kullanırım hemde bbm :)

çok teşekkur edıyorum yorumlar ıcın..

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;279389
Tüm yorum yazan ve goruşunu paylaşan herkese çok teşekkur ederım,
bu konuyu actıktan sonra, telefonuma jiletın kaplattım turkcell de dokunmatık sorununu cozdum :) telefonumun görseli zaten galaxy s2 gibi olmasada ona çok yakın :)

ve Octavia RS nickli kişinin mesajını okudugumda aynen su duruma geldım, yahu ben nıye boyle yapmıyorum kı dedım :) en mantıklısı bu olacaktır, bi telefon daha kullanıyım, onuda bb curve olarak alıyım, 300 tl ye :) bu mantıklı olacaktır, galaxy s2 ye yada bold 9900 a 1700 vermektense, 300 verırırm hem wave kullanırım hemde bbm :)

çok teşekkur edıyorum yorumlar ıcın..

;) En doğrusuda buydu zaten ;)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;279391
;) En doğrusuda buydu zaten ;)
tekrardan teşekkur edıyorum, tüm önerilerini, bilgilerini, fikirlerini paylaşan abilerime kardeşlerime :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63