škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid gizli özellik?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Çetsa571;651008
Iyi ozaman bildiginiz tecrubeli bi yer var galiba iletişim bilgilerini özelden yaz bi görişim mümkünse şimdiden teşeķürler

Tavsiye edebileceğim bir yer yok. Anadolu yakasında Maltepe'de Ender Elektronik var çoğusunun bildiği gibi. Ümraniye tarafa yolu düşenlere yardımcı olabilirim. Diğer semtlerdeki müsait arkadaşlar da eminim yardımcı olur. Zaten forumun amacı yardımlaşmak.

Çevrimdışı Çetsa571

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;651010
Tavsiye edebileceğim bir yer yok. Anadolu yakasında Maltepe'de Ender Elektronik var çoğusunun bildiği gibi. Ümraniye tarafa yolu düşenlere yardımcı olabilirim. Diğer semtlerdeki müsait arkadaşlar da eminim yardımcı olur. Zaten forumun amacı yardımlaşmak.

Evet haklısın recep abi yardımlaşma ilgin için teşekkür işimden dolayı  karşıya geçemiyorum bağcılar tarafındaydım çevresi yardımcı olacak arkadaşlar varsa  sevinirim

Çevrimdışı Çetsa571

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;650972
Merhaba. Bu konuda Rapid ile ilgili birçok özelliği kişisel çabalarım sonucu açmış bulunmaktayım. Avcılara gelirseniz birşeyler yaparız.:gut:

Merhaba halil abi yazıyı yeni gördüm avcıların neresindensin ne zaman müsait olursun bana yakınsın yardımcı olursan sevinirim iyi günler

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Çetsa571;651226
Merhaba halil abi yazıyı yeni gördüm avcıların neresindensin ne zaman müsait olursun bana yakınsın yardımcı olursan sevinirim iyi günler

Merhaba, Yazıyı size yazmamışım zaten. Farketmemen gayet doğal.:)
Avcılarda Üniverisite kampüsünde işyerim. Ancak öğle boşluğunda veya iş çıkışında müsait oluyorum. Özelden telefonumu bırakıyorum geleceğin zaman ararsın görüşürüz.